Jekatěrinburg – Riga 2:3 (0:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:3 (1:2 po s.n.)
Minsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Záhřeb – CSKA Moskva 1:0 (po pr.) | HC Slovan – Čerepovec 5:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 16.11.2015, 17:00 • Nagornij Arena • KHL
    Maxim PESTUŠKO - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.
    Autorem vítězné branky je MAXIM PESTUŠKO.
    Martinš KARSUMS - 2:2

40:26
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Tak to je raketový nástup do třetí třetiny v podání hostů! Karpov pronikl do útočné třetiny a předložil kotouš MARTINŠOVI KARSUMSOMI, jenž z bezprostřední blízkosti překonal bezmocného Birjukova, do nějž poté omylem vrazil vlastní spoluhráč Sjomin a s domácím gólmanem to nevypadá vůbec dobře. Asistence: Maxim Karpov, Alexej Cvetkov
    Vjačeslav KULJOMIN - 2:1

34:16
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí ani ne za deset minut předvedli dokonalý obrat! Frolov parádní zadovkou poslepu našel VJAČESLAVA KULJOMINA, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil! Asistence: Alexandr Frolov.
    Alexandr BUDKIN - 1:1

26:58
    Je vyrovnáno, domácí se nakonec dočkali! Carter Ashton se zpoza branky natlačil až před Jerjomenka a ačkoliv si moskevský gólman s jeho pokusem poradil, dorážka ALEXANDRA BUDKINA už byla nechytatelná! Asistence: Carter Ashton.
    Konstantin VOLKOV - 0:1

14:57
    Hosté se ujímají vedení! Višněvského projektil od modré sice dezorientovaný Birjukov ještě dokázal vyrazit, ale pouze do míst, kde se nejrychleji zorientoval KONSTANTIN VOLKOV, jehož pohotová dorážka skončila až v síti! Asistence: Dmitrij Višněvskij, Alexej Těreščenko.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 27. Budkin (Ashton), 35. Kuljomin (Frolov) – 15. Volkov (Višněvskij, Těreščenko), 41. Karsums (Karpov, Cvetkov), rozh. náj. Pestuško