Gent – Westerlo 5:0 (kon.)
KAA Gent
5:0 (2:0)
KVC Westerlo
Pátek 20.11.2015, 20:30 • GHELAMCO-arena, Gent • Belgická Jupiler Pro League • 16. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:29:17)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 12:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:2.

Zápas je u konce a z jasné výhry se raduje favorit tohoto utkání – KAA Gent. Domácí i po pauze pokračovali v náporu a odměnou jim byly tři branky v síti Van Langendoncka. V 58. minutě se proti němu nemýlil Raman, o deset minut později proměnil pokutový kop Kums a stejný hráč se v 77. minutě trefil i z přímého kopu. Hosté dnes na trávníku prakticky neexistovali, výsledek je zcela zasloužený. Gent se tak po této výhře dostává s 33 body minimálně do neděle do čela tabulky, Westerlo s 12 body zůstává poslední.

90

89
    Hezkou akcí se blýskl domácí Simon, svůj průnik středem zakončil technickou střelou těsně vedle branky hostů.

88
    Důkazem je i sražená střela, se kterou neměl Sels žádné problémy.

87
    Westerlo se ještě snaží o alespoň kosmetickou úpravu, jenže směrem dopředu je to dnes opravdu slabé.

86
    Hraje se teď ve středu hřiště, domácím to však vůbec nevadí, náskok je naprosto dostačující a o vítězi je již dávno jasno.

85
    Ne nem tohle se moc nepovedlo. Prvotní centr odvrátila obrana a pokus o pas za obranu nebyl ze strany Poletanoviće vůbec přesný.

85
    Další rohový kop pro domácí celek.

84
    Z něj nezahřmělo, Gent ale pokračuje v náporu autovým vhazováním.

83
    Kums vysunul Tabekoua, tomu před zakončením na poslední chvíli vypíchli míč na rohový kop.

82
    Van Langendonck posílá dopředu dlouhý nákop, míč však po krátké chvíli skončil u domácích hráčů.

81
    Ofsajd hostů, ti i nadále pokračují v útočné hře.

80
    Poslední střídání i na straně Gentu, Benita Ramana nahradil SergeTabekou.

79
    A mohlo být pro hosty ještě hůře, protože Van Langendonck vyrazil střelu Foketa pouze před sebe a dorážející Coulibaly mířil jen těsně vedle.

78
    Poslední změna hostů, Mohammed Aoulah pro dnešní večer skončil, místo něj se představí Eduards Višņakovs
    77. Sven KUMS - 5:0

77
    Gent právě vstřelil branku!
    Demolice hostujícího týmu pokračuje. K přímému kopu z levé strany se postavil SVEN KUMS, perfektně obstřelil zeď a překonal zkoprnělého Van Langendoncka střelou na vzdálenější tyč.