Hertha – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Ingolstadt – Darmstadt 3:1 (kon.)
FC Ingolstadt 04
3:1 (0:1)
SV Darmstadt 98
Neděle 22.11.2015, 17:45 • Audi-Sportpark. • Německá Bundesliga • 13. kolo

Ode mě je to vše, díky za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, úspěšný start do nového týdne a u dalšího komentovaného on-line přenosu se těším na shledanou. (19:42:17)

Domácí tým ve druhé půli otočil nepříznivý stav, svému soupeři nasázel tři góly a může se radovat z celkového, a myslím, že i zaslouženého, vítězství. Rozhodlo rozmezí 58. – 60. minuty, kdy Bauer krásnou ranou srovnal, vzápětí se hosté provinili faulem v pokutovém území a Hartmann vstřelil vítězný gól a byl to právě Hartmann, který dvě minuty před koncem výhru svého mužstva pojistil.

90+4

90+3
    Domácí rozehráli standardku, soupeř míč odvrátil do autu, díky tomu mohou hráči Ingolstadtu ušetřit další čas.

90+2
    Žlutou kartu dostává Aytaç Sulu (SV Darmstadt 98).

90+1
    Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Groß.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Ingolstadt drží míč na polovině Darmstadtu a šetří čas jak jen to jde.

89
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Moritz Hartmann, přichází Almog Cohen.
    88. Moritz HARTMANN - 3:1

88
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Velkou práci odvedl Morales, který na sebe natáhl několik hráčů, pak poslal míč před bránu, kde z bezprostřední blízkosti hlavičkoval MORITZ HARTMANN a potřetí překonal hostujícího gólmana.

86
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Júnior Díaz, přichází Slobodan Rajković.

85
    O chvíli později rozehrají hosté rohový kop.

84
    Na druhé straně musel zasáhnout Özcan, který sebral centrovaný balón do rukou.

81
    Mathenia musel rychle odkopnout míč před dobíhajícím protihráčem.

80
    Roh pro hostující tým.

79
    Na přetažený míč nikdo z hráčů Darmstadtu nedosáhl.

77
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Peter Niemeyer, přichází Mario Vrančić.

Petr Frömel

Branky: 58. Bauer, 60. Hartmann (pen.), 88. Hartmann (Morales) – 9. Sulu (Rausch)

Karty:   54. Hartmann (ING), 63. Groß (ING) – 2. Rosenthal (DAM), 49. Niemeyer (DAM), 90+2. Sulu (DAM)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:25.
    FC Ingolstadt 04: Özcan – Levels, Matip, Hübner, Suttner (16. Bauer) – Groß, Roger, Brégerie (57. Lex), Morales – Hartmann (89. Cohen), Hinterseer.
    Náhradníci: Nyland – Pekhart, Lex, Christiansen, D. da Costa, Bauer, Cohen.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, J. Díaz (86. Rajković) – Niemeyer (77. M. Vrančić), Gondorf – Heller, Rosenthal (68. Kempe), Rausch – Stroh-Engel.
    Náhradníci: Załuska – M. Vrančić, Sailer, Kempe, Sirigu, Jungwirth, Rajković.

Rozhodčí: K. Kircher – R. Kempter, T. Schiffner