Liberec – Sparta 1:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 2:2 (kon.)
FK Teplice
2:2 (1:1)
FK Jablonec
Neděle 22.11.2015, 18:30 • Na Stínadlech, Teplice. Kapacita: 18 221 míst • Synot liga • 14. kolo

Sledovali jsme nadmíru zajímavé utkání, oba celky si vypracovaly mnoho šancí a branek mohlo padnout mnohem více. Oba soupeři mohli vyhrát, kromě konečné remízy si tedy mohou pochvalovat alespoň povedený herní projev. Do vedení šly Teplice, předtím ještě Pospíšil neproměnil penaltu. Dvěma góly pak Mingazov otočil skóre pro Jablonec, ale v 75. minutě vyrovnal na 2:2 Krob. Pak mohl rozhodnout Bratanovič, který trestuhodně zahodil jasnou gólovku. V závěru mohl rozhodnout ale i Jablonec. (20:23:08)

90+2

90+1
    Ljevakovič poslal Bratanoviče do ofsajdu.

90
    Sudí Královec nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hora vybojoval rohový kop pro Teplice!

89
    Závěrečné minuty jsou hodně divoké, oba celky už mohly dnešní utkání rozhodnout ve svůj prospěch.
    88. Šance - Wágner

88
    Wágner hlavou zblízka minul branku. Pro změnu gólovka Jablonce!

87
    Žlutou kartu dostává David Jablonský (FK Teplice).

87
    Teď se mohla pískat penalta, velmi diskutabilní zákrok jabloneckého obránce, ale sudí Královec zůstal v klidu.
    86. Šance - Bratanović

86
    Fillo našel na malém vápně úplně volného Bratanoviče, který měl před sebou naprosto prázdnou branku, ale slovinský útočník vůbec nezakončil. Neproměnit takovou šanci, to se jen tak nevidí.

86
    Krobův centr pokryl znovu Hrubý.

85
    Hora přihrávku uspěchal, míč skončil u gólmana Hrubého.

84
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Tomáš Wágner.

84
    Fillo při útočné akci fauloval, Teplice o míč přišly.

83
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Štěpán Vachoušek, přichází Ivo Táborský.

83
    Teplice následně budou vhazovat.

82
    Bratanovič přes Karavajeva vybojoval rohový kop.

Martin Pešout

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 14. Ljevakovič (Fillo), 75. Krob (Vachoušek) – 24. Mingazov (Tecl), 72. Mingazov (Masopust)

Karty:   25. Ljevakovič (TEP), 87. D. Jablonský (TEP) – 73. Pospíšil (JAB)

Neproměněná penalta: 4. Pospíšil (JAB), brankář Slavík zneškodnil

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 9:10. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:7.
    FK Teplice: Slavík – Hora, Lüftner, D. Jablonský, Dressler – Vondrášek (46. Krob), Breite, Ljevakovič, Vachoušek (C) (83. Táborský), Fillo – Kapolongo (78. Bratanović).
    Náhradníci: Lipš – Bratanović, Táborský, Matula, Hošek, Krob, Kodeš.

FK Jablonec: Hrubý – Karavajev, Pernica, M. Kysela, Romera – Hübschman (C), Mingazov, Pospíšil, Greguš (76. Rossi), Tecl (63. Masopust) – Doležal (84. Wágner).
    Náhradníci: Bárta – Matěj Hanousek, Rossi, Wágner, Beneš, Rys, Masopust.