K. Vary – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 24.11.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 22. kolo

59:37
    A Dukla si vypracoval mírný tlak, ve kterém se provinil faulu Mert a je rovněž vyloučen za faul kolenem.

58:56
    A je tu ještě poslední možnost pro Duklu, jak alespoň dát čestný gól. Matýs je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

56:07
    A Jihlava měla ve svém oslabení možnost zkorigovat skóre! Dukla jela v přečíslení 2 na 1 a na konci akce byl Berka, který pouze trefil připraveného Kloučka!

53:01
    Tomáš Mejzlík nyní nepříjemně atakoval hostujícího hráče kolenem a dostává 5 + do konce utkání za faul kolenem.

52:41
    A další přesilovka pro Dynamo. Mareš podrazil soupeře a jede si po právu odsedět svůj trest.

50:01
    Hosté si zahrají přesilovou hru. David Čermák v souboji fauloval protivníka a jede si odsedět dvě minuty.

46:50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak toto už je pro domácí velká rána! Další ránou od modré se prosazuje ADAM RŮŽIČKA, který zvedl kotouč přesně nad beton brankáře. Asistence: Ondřej Trejbal.

44:39
    A hosté se dostávají do vedení o dvě branky! Po ztrátě domácí Dukly jel na bránu FILIP ZADINA, který s pomocí teče obránce překonává brankáře Šťastného. Bez asistence.

37:48
    Velká šance v oslabení Pardubic! Dukla propadla na modré čáře a Zadina jel zcela sám na Šťastného, který výborným zákrokem lapačkou drží svůj tým v zápase.

36:50
    Trejbal si v předchozí akci pomohl držením a Dukla tak bude hrát přesilovou hru.

29:30
    Současně jsou nyní vyloučeni hráči na obou stranách po vzájemném konfliktu. Hra tedy bude pokračovat 4 na 4.

28:02
    Velká příležitost Dukly! Jihlavští se nyní tlačili do brány po jednom s přečísleních a po jedné ze střel skončil kotouč na Kločkově tyči!

22:34
    A obrovská příležitost na vyrovnání! Kadleček jel zcela sám na brankáře Klučka, který na poslední chvíli skvěle vychytal pravým betonem!

10:57
    A Pardubice si přesilovou hru příliš nezahráli. Trejbal na druhé straně také za hákoval a bude se hrát po čtyřech na obou stranách.

10:07
    Dukle se dnes zatím opravdu nedaří. Další oslabení pro domácí si jede odsedět Čermák za hákování. Podaří se hostům zvýšit svůj náskok?

8:23
    A Pardubice využívají svůj tlak v utkání! Střelou se prezentoval FILIP ZADINA, který s pomocí tyče překonává bezmocného Šťastného. Asistence: Dominik Bureš.

8:07
    A Mejzlík dostává za úmyslné posunutí brány dvě minuty. Další příležitost pro hosty.

8:07
    Dynamo mělo obrovskou příležitost k ohrožení brány, když jelo v přečíslení 3 na 2, kde na poslední chvíli hasil trhlinu v obraně Mejzlík, který posunul bránu.

6:12
    Jihlava hraje v plném počtu a Pardubice zůstávají u puku.

4:12
    A je tu první přesilová hra zápasu. Na trestnou lavici si jede odpočinout jihlavský Stark za podražení.