Boston – NY Rangers 4:3 (kon.) | Philadelphia – Nashville 3:2 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:3 (kon.)
Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.) | Washington – Tampa 4:2 (kon.)
Minnesota Wild
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Winnipeg Jets
Pátek 27.11.2015, 22:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

59:46
    Granlund (MNS) zahákoval Ladda a vyfasoval za to dvě minuty, o triumfu Jets už není sebemenších pochyb.
    Nikolaj EHLERS - 1:3

57:00
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! Thorburn našel rozjetého dánského mladíka NIKOLAJE EHLERSE, který se řítil sám na Dubnyka a forhendovým blafákem mu nedal šanci! Asistence: Chris Thorburn.
    Ryan CARTER - 1:2

49:09
    Minnesota právě vstřelila branku!
    S pořádnou dávkou štěstí snižuje RYAN CARTER! Ten protlačil za záda Connora Hellebuycka kotouč i s přispěním nohy bránícího hráče Stuarta, který si kotouč srazil do vlastní branky! A o drama do závěrečné desetiminutovky je postaráno. Asistence: Chris Porter, Jonas Brodin.
    Dustin BYFUGLIEN - 0:2

42:24
    Tak tohle si Dubnyk za rámeček nedá! DUSTIN BYFUGLIEN nahodil na branku spoza brankové čáry až od mantinelu a kotouč propadl Dubnykovi do branky, prakticky si jej sám srazil do sítě! A hosté vedou rázem o dvě branky. Asistence: Adam Lowry, Alexander Burmistrov.

41:30
    Na obou stranách závary před brankou, ale ani Wild, a teď ani Stafford nedokázali dotlačit kotouč za záda brankáře soupeře!

39:17
    Ještě mohli hosté přidat další gól, obrana domácích propadla a nakonec Drew Stafford po rychlém přechodu do útoku pálil z levého křídla bez přípravy z první, Dubnyk se včas stihl přesunout.
    Mathieu PERREAULT - 0:1

36:26
    Tak se na to podívejte, domácí byli ve druhé třetině lepším týmem, ale najednou je tu přesilovka hostů a vedení Jets. MATHIEU PERREAULT si podržel kotouč na pravém křídle, a když neměl komu, prostě vypálil a prostřelil brankáře Dubnyka! Asistence: Dustin Byfuglien, Blake Wheeler.

35:45
    Tak ten Zuckerův zákrok posouzen jako faul loktem, a domácí jdou do čtyř, přesilovka Jets začne hned po reklamní přestávce.

26:10
    Pariseho nebezpečná rána, kterou ale Hellebuyck kryje!

25:29
    Scheifele v obrovské šanci, jeho bekhendový pokus Dubnyk kryje, poprvé si ve druhé třetině sáhl na kotouč!

23:22
    Obrovské šance domácích, nejprve Coyle sám proti Hellebuyckovi neprostřelil brankáře hostů, po chvíli to zkoušel Granlund, ale ani následná dorážka Portera za brankovou čárou neskončila!

19:15
    Stafford to zkusil z ostrého úhlu sám, Dubnyk kryje do lapačky!

18:02
    Ovšem po křižné přihrávce už se do šance dostal Perreault, ale nedokázal zakončit!

17:29
    Už je hra přerušena, dvě minuty dostává Jonas Brodin za hákování.

17:14
    Obrovská šance a v ní Lowry, kterého ale vychytal Dubnyk! A Lowry byl ale faulován a domácí půjdou do oslabení.

13:16
    Hosté ale dostávají o jeden trest navíc, odchází na trestnou i Ehlers za sekání a domácí tak hrají přesilovku.

13:16
    Co jsme ale viděli, to byla postrkovačka mezi Stuartem a Carterem. A Carter míří na trestnou lavici za hrubost, to samé platí pro Stuarta.

08:26
    Ale dvě minuty dostává i Dumba (MNS) za nesportovní chování. Takže nás čeká hra ve čtyřech na obou stranách.

08:26
    A bude se vylučovat, na trestnou lavici míří Perreault (WPG) za sekání.

02:14
    Peluso se s Gabrielem pouštějí do vzájemné bitky, to nám ten zápas hezky začíná. Oba dostanou pětiminutové tresty. V bitce si troufám tvrdit více obstál hostující Peluso.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 50. Carter (Porter, Brodin) – 37. Perreault (Byfuglien, Wheeler), 43. Byfuglien (Lowry, Burmistrov), 57. Ehlers (Thorburn)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Prosser, Folin – Vanek, Grandlund, Pominville – Parise, Koivu, Niederreiter – Zicker, Coyle, Carter – Porter, Haula, Gabriel
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Pardy, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Trouba – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Ehlers – Lowry, Copp, Peluso

Rozhodčí: McIsaac, Skilliter – Wheler, Berg

Diváci: 19055