Plzeň – Příbram 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Dukla Praha 5:0 (kon.) | Znojmo – Č. Budějovice 0:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (0:0)
FK Příbram
Neděle 29.11.2015, 11:00 • UMT Luční, Plzeň • Juniorská liga • 19. kolo

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Matěj Kyndl, přichází Jakub Kulhánek.

87
    Žlutou kartu dostává Martin Boček (FC Viktoria Plzeň, který v posledních minutách podstoupil řadu soubojů v nichž si počínal poměrně drze.

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Petr Eliáš, přichází Ladislav Volešák.

79
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Adam Čihák, přichází Jakub Teršl.

74
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Josef Hušek, přichází Lukáš Jančura.
    74. Matěj KYNDL - 2:1

74
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň se podruhé v utkání ujímá vedení, když opět zajímavou přihrávku uklidil do branky útočník Viktorie MATĚJ KYNDL.

69
    Příbram ztratila míč na útočné polovině, jenže domácím se nepovedla následná přihrávka a z možného brejku dva na nikoho nebylo nic.
    67. Dalekonosnou střelu Suchého hosté srazili na rohový kop!

67
    Velká příležitost na druhé straně! Z dálky napřáhl ke střele střídající Suchý a jeho ránu směřující mezi tři tyče nakonec tečoval obránce na roh.

59
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Sergo Kurtiašvili, přichází Ondřej Bělohlávek.
    52. Adam HÁJEK - 1:1

52
    Příbram právě vstřelila branku!
    Středočeši na vyrovnání nemuseli čekat dlouho. Po pouhých dvou minutách zařizuje vyrovnán ADAM HÁJEK.
    50. Matěj KYNDL - 1:0

50
    Domácí se ujímají po nenápadné akci vedení, když centr z pravé strany přetavil v gól MATĚJ KYNDL.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Martin Suchý.
    20. Kyndlova rána zpoza vápna končí jen těsně vedle!

20
    Velká příležitost pro domácí Plzeň! Po rychlém přechodu do útoku se do zakončení zpoza vápna dostal Kyndl, ale jeho rána končí těsně vedle.