Saint-Étienne – Guingamp 3:0 (kon.) | Bordeaux – Caen 1:4 (kon.) | Marseille – Monaco 3:3 (kon.)

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Valentin Eysseric dostal míč do pokutového území, kde patičkou našel NOLANA ROUXE, jehož přízemní pokus končí u zadní tyče.
    90. Červená karta po 2. žluté pro Bayala Salla

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne). Domácí obránce trefil soupeře loktem do obličeje a jde pod sprchy.

88
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Vincent Pajot.
    87. Valentin EYSSERIC - 2:0

87
    VALENTIN EYSSERIC poslal brankáře na druhou stranu a proměňuje pokutový kop. Pro Saint-Étienne přichází uklidnění a dnešní utkání zvládne.
    86. Penaltový zákrok

86
    Lévêque v pokutovém území fauloval Hamoumu a je odpískán pokutový kop!

81
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Nill De Pauw.

78
    Guingamp šel do přečíslení a přihrávkou do druhé vlny se dostal do vyložené šance! Jenže zakončení Briandovi nesedl a míč zamířil jen k rohovému praporku.

73
    Na výborně zahraný přímý kop si za obranu naběhl Briand, jehož hlavička jen těsně minula branku. Saint-Étienne mělo obrovské štěstí, ale brankář by byl u tyče asi včas.

72
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mana Dembélé, přichází Sloan Privat.

72
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Nicolas Benezet.

69
    Žlutou kartu dostává Stéphane Ruffier (AS Saint-Étienne). Domácí brankář dle hlavního sudího dlouho otálel s odkopem od branky, a tak vidí kartu z kasičky rozhodčího.

68
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Neal Maupay, přichází Nolan Roux.

61
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronael Pierre-Gabriel, přichází Pierre-Yves Polomat.

55
    Monnet-Paquet měl na kopačce druhou branku, ale místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče z velkého úhlu dvakrát trefil gólmana.

52
    Žlutou kartu dostává Younousse Sankharé (EA Guingamp), který těsně před gólem fauloval, ale ani on nezastavil útok soupeře.
    52. Romain HAMOUMA - 1:0

52
    Neal Maupay si naběhl za obranu a nejspíše byl v ofsajdu, což pomezní sudí neviděl. Domácí hráč tedy pokračoval ve hře a posunul balón na ROMAINA HAMOUMU, který udělal kličku brankáři a poslal svůj tým pohodlně do vedení.

45+2
    Žlutou kartu dostává Yannis Salibur (EA Guingamp). Ten poslal k zemi Pierra-Gabriela, a tak má Saint-Étienne obrovskou šanci na skórování.

43
    Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne), který přistrčil soupeře a bude se kopat ze strany pokutového území.
    42. Překvapený Briand

42
    Centrovaný míč z pravé strany netrefil Dembélé, a tak propadl k Briandovi, jenž byl velice překvapený a v záklonu přestřelil branku z dobré pozice.

38
    Žlutou kartu dostává Mana Dembélé (EA Guingamp). Ten šlapákem dohrál Lemoineho.
    35. Obrovská šance hostujícího celku

35
    Volal jsem po šanci, se kterou přišel Guingamp! Briand našel kolmou přihrávkou Cocoa, jenž už šel sám na brankáře, ale jeho zakončení jen těsně minulo branku. Z takových pozic by branky padat měly!

26
    Žlutou kartu dostává Valentin Eysseric (AS Saint-Étienne), který si ve vzdušném souboji pomohl loktem.
    23. Srážka s hlavním sudím

23
    Domácí hráč zůstal ležet na hrací ploše, když mu ukázkový hokejový strom postavil do cesty hlavní sudí. Lemoine má dokonce nad obočím tržnou ránu a musí za postranní čáru.
    7. Hamouma měl na kopačce první branku duelu

7
    Hamouma měl na kopačce první branku zápasu! Z levé strany poslal přízemní přihrávku do pokutového území Monnet-Paquet, ale Hamoumu z druhé vlny vychytal Lössl!

Michal Luxa

Branky: 52. Hamouma (Maupay), 87. Eysseric (pen.), 90+5. Roux (Eysseric)

Karty:   26. Eysseric (SET), 43. Bayal Sall (SET), 69. Ruffier (SET) – 38. Dembélé (GUG), 45+2. Salibur (GUG), 52. Sankharé (GUG)   90. Bayal Sall (SET)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 24:18.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (61. Polomat), Perrin, Bayal Sall, Assou-Ekotto – Clément, Lemoine – Monnet-Paquet, Eysseric, Hamouma (88. Pajot) – Maupay (68. Roux).
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Cohade, Pajot, Brison, Bahebeck, Roux.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Regis Coco (72. Benezet), Diallo, Sankharé, Salibur (81. De Pauw) – Briand, Dembélé (72. Privat).
    Náhradníci: Guivarch – Privat, Cardy, De Pauw, Benezet, Angoua, Giresse.

Rozhodčí: Buquet – Gringore, Debart