New Jersey – Colorado 1:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:1 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 2:4 (kon.)
Detroit – Buffalo 5:4 (1:0 po s.n.) | Nashville – Arizona 5:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:2 (kon.)
St. Louis – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Dallas 4:3 (3:1 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 2:1 (po pr.)

64:07
    Jiří Hudler dostává po souboji se Spezzou ve středním pásmu dvě minuty za držení! To je obrovská šance pro Dallas. 53 vteřin přesilovky čtyři na tři.

45:11
    Sérii nepřesností ukončil John Klingberg, jenž vyhodil puk z obranného pásma do hlediště a dostává tak trest za zdržování hry. Domácí mají příležitost vyrovnat v přesilové hře.

33:21
    Calgary si zahraje přesilovku, dvě minuty pro Johnnyho Oduyu za nedovolené bránění.

20:15
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Mark Giordano odchází na trestnou lavici za vysokou hůl.

19:42
    Sam Bennett se ocitl v šanci po chybě hostů v rozehrávce, John Klingberg ho o ní ale připravil za cenu faulu a dostává dvouminutový trest za hákování.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 42. Backlund, 44. Gaudreau (Monahan, Brodie), 58. Hamilton (Monahan, Wideman), rozh. náj. Gaudreau – 2. Spezza (Jordie Benn), 17. Eakin (Jokipakka, Ničuškin), 32. Janmark (Oduya, Demers)