Vítkovice – Liberec 1:3 (kon.) | Olomouc – Litvínov 3:0 (kon.) | Zlín – Plzeň 4:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 04.12.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 25. kolo

54:10
    Lukáš Pulpán (PLZ) je potrestán dvěma minutami za sekání.

44:13
    Škodovka si zahraje minutu a čtrnáct vteřin přesilovou hru pěti proti třem. Veliká šance pro hosty k vyrovnání. Vyloučen je Ondřej Veselý (ZLN)

43:27
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty krosček.

41:24
    Je tu přesilová hra pro domácí. Vyloučen je Nicholas Johnson (PLZ) na dvě minuty za podražení.

27:17
    David Sklenička (PLZ) 2 minuty za podražení.

24:32
    Přesilovka pro Plzeň. Potrestán je Pavel Kubiš (ZLN) dvěma minutami za napadení.

19:24
    Zlín čeká přesilovka pět na tři. Jakub Jeřábek (PLZ) dvě minuty za krosček.

18:36
    Na závěr úvodní dvacetiminutovky je tu přesilová hra pro domácí. Za katr odchází Miroslav Preisinger (PLZ), který si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

8:47
    Teď mají výhodu přesilové hry naopak domácí. Vyloučen je Jakub Jeřábek (PLZ) na dvě minuty za napadení.

6:13
    Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Maruna (Kubiš), 11. Bukarts (Holík, Říčka), 46. Ondráček, 59. Vlach (Okál) – 8. Lev (Kracík, Indrák), 46. Johnson (Hossa)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Urbanec, Řezníček – Říčka, Holík, Bukarts – Kubiš, Maruna, Ondráček – Veselý, Vlach, Okál – Sýkora, Cibák, Šťastný.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Moravčík, Jeřábek, Pulpán, Holý, Sklenička, Kubka – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Lev – Hossa, Preisinger, Sýkora – Poletín, Přikryl, Schleiss – Beran.

Rozhodčí: Hradil, Hrubý – Skopal, Zavřel