Interobal Plzeň – Helas Brno 7:3 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Kladno 6:2 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 3:0 (kon.)
Sparta – Zruč n/S 2:5 (kon.) | Tango Brno – Hradec Králové 3:2 (kon.)
FC Rádio Krokodýl Brno
6:2 (5:2)
FK Kladno
Pátek 04.12.2015, 20:00 • SH Bohunice • 1. Futsal liga • 12. kolo

37
    Za domácí si posledních několik minutek zachytá náhradník Roman Sýkora.

36
    Rádio Krokodýl Brno právě vstřelilo branku!
    Hattrick pro PAVLA OUTRATU. Čtyři minuty před koncem vedou domácí o čtyři branky a vypadá to, že zápas dotáhnou k pohodlnému vítězství. Asistence: Martin Brůna.

21
    Hosté na špatnou koncovku druhé půle zareagovali střídáním brankářů. V bráně je namísto Konečného Krajč.

19
    Brněnský gólostroj nyní jede na plné otáčky. Čtvrtou branku domácích v řadě a svou druhou v zápase si připsal MICHAL MAREŠ! Bez asistence.

18
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek. Svůj druhý gól zápasu vstřelil PAVEL OUTRATA. Asistence: Martin Brůna.

17
    A domácí jdou poprvé v zápase do vedení. Gól dal LUKÁŠ MATYSKA. Bez asistence.

11
    Rychlá reakce v podání Moravanů. PAVEL OUTRATA zvládl překonat Konečného. Asistence: Vítězslav Hrubý.

10
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou zpět do vedení. Prosadil se MARTIN KAVÁLEK. Asistence: Petr Šnídl.

6
    Domácí v šesté minutě srovnávají na 1:1, když se gólem zapsal MICHAL MAREŠ! Asistence: Pavel Outrata.

1
    Hned v první minutě jde Kladno do vedení. Po přihrávce Müllera se trefil JOSEF FUJDIAR!

Vladimír Koča

Branky: 6. Mareš (Outrata), 11. Outrata (Hrubý), 17. Matyska, 18. Outrata (Bruna), 19. Mareš, 36. Outrata (Brůna) – 1. Fujdiar (Müller), 10. Kaválek (Šnídl)

FC Rádio Krokodýl Brno: Kubíček (Sýkora) – Matyska, Hrubý, Mareš, Outrata (C), Galia, Nosko, Michalec, Brůna, Veselovský.
    FK Kladno: Konečný (Krajč) – Müller, Fujdiar, Veselý, Kaválek, Pospíšil, Šafář, Mažári, Šnídl, Bialek, Kuč.

Rozhodčí: Zbožínek, Sebök