Technika Brno – Nový Jičín 7:0 (kon.) | SK Karviná – Vsetín 1:10 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 6:0 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 3:9 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Klášterec nO – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 3:2 (po pr.) | Děčín – Jablonec n/N 2:5 (kon.)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 09.12.2015, 18:002. liga skupina Západ • 21. kolo

48:38
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají na dostřel hostujícímu týmu. JAN HAMMERBAUER se dostal na pravé straně ke střele, která překvapivě skončila skončila za zády Nováka. Asistence ONDŘEJ TOUŠEK, DANKO DEVERI.

27:08
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Z pravého rohu si před domácí branku vybruslil MIROSLAV TŘETINA, který poté zavěsil puk do domácí branky. Asistence KRYŠTOF KULHÁNEK, LUKÁŠ ENDÁL.

16:35
    Hosté využívají přesilovou hru 5 na 3. LUKÁŠ ENDÁL se dostal ke střele a puk poté skončil v domácí síti. Asistence EVGENY KONDRATĚV, MIROSLAV TŘETINA.

09:37
    DAVID KOZLÍK dostal až příliš moc prostoru u domácí branky a po několika dorážkách skončil puk za Kaššákem. Asistence TOMÁŠ LUDVÍK.

00:14
    Domácí se ujímají velmi rychlého vedení. Před brankou se dostal k puku JIŘÍ CHAROUSEK a střelou do protipohybu Nováka otevřel dnešní skóre. Asistence LUKÁŠ HRDLIČKA, DANKO DEVERI.

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 1. Charousek (Hrdlička, Deveri), 49. Hammerbauer (Toušek, Deveri) – 10. Kozlík (Ludvík), 17. Endál (Kondratěv, Třetina), 28. Třetina (Kulhánek, Endál)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Schönauer, Pokorný, Ringler, Váňa, Huňady, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Nguyen, Deveri, Hammerbauer, Toušek, Lehnert, Toman, Diviš.
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Dusík) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Kuchta, Kozlík, Ludvík, Přidal, Třetina, Endál, Jelínek, Hlídek, Cejpek.

Rozhodčí: Matěj Sýkora – Ing. Tomáš Černý, Bc. Miroslav Šimán