Technika Brno – Nový Jičín 7:0 (kon.) | SK Karviná – Vsetín 1:10 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 6:0 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 3:9 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Klášterec nO – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 3:2 (po pr.) | Děčín – Jablonec n/N 2:5 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:9 (0:3, 1:3, 2:3)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 09.12.2015, 18:00 • Tatra arena Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 25. kolo

53:49
    Rozhodčí se snaží kompenzovat předchozí kiksy.Vylučuje proto budějovického Horkého za hákování

50:24
    Vyloučen hráč Tomášek (KOP) na dvě minuty za hru vysokou holí.

47:35
    Nepochopitelné vyloučení na straně domácích.Rozhodčí dnešní zápas nezvládá.Dusík možná zákrok na hranici faulu předvedl,ale předcházelo tomu atakování od budějovického hráče na mnohem větší úrovni. vyloučen hráč Dusík(KOP) na dvě minuty za sekání.

41:01
    Vyloučen hráč Sechovec (MBU) na dvě minuty za hákování.

38:49
    Vyloučení na obou stranách.Po seknutí na Fejta u mantinelu si Fejt nenechal nic líbit a Tomáškovi vrátil plnou měrou.Vyloučen Tomášek (KOP) a Fejt (MBU).

34:23
    Vyloučen hráč Sobotka(MBU) na 4 minuty za vysokou hůl.

33:13
    Vyločení na straně Budějovic.Vyloučen hráč Paták (MBU) na 2 minuty za vysokou hůl,kterou udeřil domácího Čintalu za domácí bránou.

31:16
    Vyloučen hráč Čintala (KOP) . 2 minuty za držení.

25:40
    Vyloučen hráč Fejt (MBU),dvě minuty za hákování.

18:12
    Vyloučení na straně Budějovic.Šťáva osekával Kofroně tak dlouho,až rozhočímu došla trpělivost a posílá Budějovického na trestnou lavici.

07:19
    První vyloučení dnešního zápasu.Vyloučen hráč Marek (KOP) za sekání.

Ondřej Kubátko

Branky a nahrávky: 34. Červenka (Teper), 41. Červenka, 47. Stránský (Červenka) – 11. Horký (Juraj), 17. Horký, 17. Havel, 25. Trojan, 32. Peroutka (Matějka), 37. Randa, 49. Trojan (Horký), 53. Havel (Peroutka), 58. Havel

HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Imrich, Vydra, Marek, Teper – Kofroň, Bartošák, Slovák, Suchý, Hrubý, Stránský, Tomášek, Matějek, Mach, Červenka
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Šťastný) – Sobotka, Fejt, Sechovec, Randa, Peroutka, Šťáva – Matějka, Rytnauer, Juráň, Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Trojan, Lander, Horký