Rapid Ústí n/L – Gardenline Litoměřice "B" 7:4 (kon.)
SK Rapid Ústí nad Labem
7:4 (3:2)
Gardenline Litoměřice "B"
Středa 09.12.2015, 21:00 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 • Ústecký krajský přebor • 13. kolo

Domácí Rapid si poradil s hosty z Litoměřic tříbrankovým rozdílem. O dva góly se postarali Matěj Čapek a Matěj Klier, kteří tak velmi pomohli svému týmu k vítězství. Tým Gardenline se rozehrál ve druhém poločase, ale na rozstřílený Rapid nestačil.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (22:18:19)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem): "Dnešní zápas proti Litoměřicím byl ze začátku z naší strany nesoustředěný. Hodně jsme kazili přihrávky a nedařilo se nám poměrně dlouho vstřelit gól. Po vstřelení branky se naše hra o trochu zlepšila, ale chyb jsme se nadále nevyvarovali, soupeř nás potrestal. Zápas se zlomil v půli druhého poločasu, kdy jsme odskočili na dva góly. Dnes nejsem spokojený s naší hrou."

Luboš Kyzlík (Gardenline Litoměřice "B"): "S výkonem jsme spokojeni, s výsledkem již nikoli. Dle mého názoru byla hra vyrovnaná. Myslím si, že když budeme s tímto výkonem pokračovat, tak budeme stoupat tabulkou."

49:34
    Brůža míří nad.

49:14
    Kyzlíkův pokus šel mimo svatyni domácích.

47:47
    Rapid právě vstřelil branku!
    MATĚJ ČAPEK z vlastní ofenzivní poloviny přestřelil celou půlku Gardenlinu a díky prázdné bráně Litoměřic navyšuje vedení Rapidu na tříbrankové. Bez asistence.

44:19
    Matěj Klier (RUL) zahlédl žlutou kartu za nedodržení předepsané vzdálenosti.

43:18
    Odražené střely Matěje Čapka využil jeho spoluhráč MATĚJ KLIER, který pouze usměrnil míč do sítě. Asistence: Matěj Čapek.

39:35
    PAVEL MÁLEK přízemní střelou vrací vedení svému týmu naprosto bez pomoci. Bez asistence.

38:48
    Milan Čámský (GLB) inkasuje žlutou kartu od sudího Lukáše Mollingera.

37:59
    Pavel Málek zahlédl volného JAKUBA SLUNÉČKA, který si bez problémů poradil s nepozorným brankářem Litoměřic. Asistence: Pavel Málek.

37:32
    Dlouhý vystřelil na bránu, ale nakonec mu ve vstřelení gólu zabránil Čámský.

36:24
    Tým Gardenline Litoměřice "B" právě vstřelil branku!
    LUBOŠ KYZLÍK se prosazuje střelou z dálky k levé tyči a navyšuje vedení svému mužstvu. Asistence: David Brůža.

34:23
    Míč putoval po ose Virt, Kapoun, Čapek, ale útočná kombinace nevyšla podle představ. Když vyslal svou poslední střelu Čapek, Virt se pokusil ještě dorážet, avšak ani tento pokus nevyšel.

33:02
    Kapoun nahrál Klierovi, který se svou střelou neprosazuje.

Tereza Košťálová

Branky: 18. Čapek (Klier), 20. Klier, 24. Virt (Čapek), 38. Slunéčko (Málek), 40. Málek, 44. Klier (Čapek), 48. Čapek – 21. Brůža (Mikoláš), 24. Brůža (Hranička), 30. Kyzlík (Brůža), 37. Kyzlík (Brůža)

Karty:   45. Klier (RUL) – 39. Čámský (GLB)

SK Rapid Ústí nad Labem: Votava (Opálecký) – Bellada, Málek, Kapoun, Klier – M. Dlouhý, Slunéčko – Čapek, Virt. Trenéři: Martin Dlouhý.
    Gardenline Litoměřice "B": V. Mikoláš – Hranička, J. Mikoláš, Čámský – Brůža, Dalešický – Kyzlík, Suk. Hrající trenér: Luboš Kyzlík.

Rozhodčí: Hanzlík, Mollinger