Rapid Ústí n/L – Gardenline Litoměřice "B" 7:4 (kon.)
SK Rapid Ústí nad Labem
7:4 (3:2)
Gardenline Litoměřice "B"
Středa 09.12.2015, 21:00 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 • Ústecký krajský přebor • 13. kolo

Domácí Rapid si poradil s hosty z Litoměřic tříbrankovým rozdílem. O dva góly se postarali Matěj Čapek a Matěj Klier, kteří tak velmi pomohli svému týmu k vítězství. Tým Gardenline se rozehrál ve druhém poločase, ale na rozstřílený Rapid nestačil.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (22:18:19)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem): "Dnešní zápas proti Litoměřicím byl ze začátku z naší strany nesoustředěný. Hodně jsme kazili přihrávky a nedařilo se nám poměrně dlouho vstřelit gól. Po vstřelení branky se naše hra o trochu zlepšila, ale chyb jsme se nadále nevyvarovali, soupeř nás potrestal. Zápas se zlomil v půli druhého poločasu, kdy jsme odskočili na dva góly. Dnes nejsem spokojený s naší hrou."

Luboš Kyzlík (Gardenline Litoměřice "B"): "S výkonem jsme spokojeni, s výsledkem již nikoli. Dle mého názoru byla hra vyrovnaná. Myslím si, že když budeme s tímto výkonem pokračovat, tak budeme stoupat tabulkou."

49:34
    Brůža míří nad.

49:14
    Kyzlíkův pokus šel mimo svatyni domácích.

47:47
    Rapid právě vstřelil branku!
    MATĚJ ČAPEK z vlastní ofenzivní poloviny přestřelil celou půlku Gardenlinu a díky prázdné bráně Litoměřic navyšuje vedení Rapidu na tříbrankové. Bez asistence.

44:19
    Matěj Klier (RUL) zahlédl žlutou kartu za nedodržení předepsané vzdálenosti.

43:18
    Odražené střely Matěje Čapka využil jeho spoluhráč MATĚJ KLIER, který pouze usměrnil míč do sítě. Asistence: Matěj Čapek.

39:35
    PAVEL MÁLEK přízemní střelou vrací vedení svému týmu naprosto bez pomoci. Bez asistence.

38:48
    Milan Čámský (GLB) inkasuje žlutou kartu od sudího Lukáše Mollingera.

37:59
    Pavel Málek zahlédl volného JAKUBA SLUNÉČKA, který si bez problémů poradil s nepozorným brankářem Litoměřic. Asistence: Pavel Málek.

37:32
    Dlouhý vystřelil na bránu, ale nakonec mu ve vstřelení gólu zabránil Čámský.

36:24
    Tým Gardenline Litoměřice "B" právě vstřelil branku!
    LUBOŠ KYZLÍK se prosazuje střelou z dálky k levé tyči a navyšuje vedení svému mužstvu. Asistence: David Brůža.

34:23
    Míč putoval po ose Virt, Kapoun, Čapek, ale útočná kombinace nevyšla podle představ. Když vyslal svou poslední střelu Čapek, Virt se pokusil ještě dorážet, avšak ani tento pokus nevyšel.

33:02
    Kapoun nahrál Klierovi, který se svou střelou neprosazuje.

32:51
    Přímý volný kop provede Kapoun.

32:40
    Další přímý volný kop pro domácí.

31:35
    Domácí dostávají příležitost ve znamení rohového kopu.

31:12
    Málek vyslal přihrávku na Slunéčka, který z těsné blízkosti nemířil přesně.

29:04
    David Brůža z levé strany poslal míč LUBOŠOVI KYZLÍKOVI, který si z pravé strany hravě poradil s domácím brankářem. Asistence: David Brůža.

27:07
    Rapid se brání střelami do autů.

25:24
    Klier přímý volný kop neproměnil, Čapek se pokusil ještě o dorážku, ale ta se taktéž nepodařila.

25:24
    Po faulu na Čapka je nařízen přímý volný kop ve prospěch Ústí nad Labem.

25:01

Pomalý začátek prvního poločasu se od osmnácté minuty začal velmi rychle rozehrál. Nejprve se do vedení dostal domácí celek Rapidu a jednobrankové vedení si udržel až do konce první pětadvacetiminutovky.

25:00

23:50
    ADAM VIRT nenápadnou střelou přelstil Václava Mikoláše. Asistence: Matěj Čapek.

23:18
    Petr Hranička nahrál DAVIDOVI BRŮŽOVI, který si připisuje druhý přesný zásah po trefě do černého z předbrankového prostoru. Asistence: Petr Hranička.

22:53
    Přímý volný kop si zahrají i Litoměřice.

20:29
    Jan Mikoláš nalezl nikým nechráněného DAVIDA BRŮŽU, který z pravé strany překonal Tomáše Votavu. Asistence: Jan Mikoláš.

19:38
    MATĚJ KLIER rozehrál nařízený přímý kop a bez pomoci si poradil s prostřelením všeho, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

19:19
    Je nařízen přímý volný kop ve prospěch domácích.

17:17
    Matěj Klier nahrál volnému MATĚJOVI ČAPKOVI, který z dálky zamířil k levé zadní tyči. Asistence: Matěj Klier.

15:03
    Po přerušené hře se Kyzlík zvedá na nohy a po vlastních se jde posadit na střídačku.

15:03
    Kyzlík zůstal ležet po čistém souboji na zemi.

13:32
    Brůža z velmi ostrého úhlu netrefil svatyni Rapidu.

12:32
    Klier přízemní střelou k pravé tyči neuspěl.

11:46
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

09:57
    Klier po výkopu outu vystřelil vysoko nad.

08:13
    Brůža Votavu nepřekonal.

06:46
    Kyzlík přihrál Hraničkovi, který vystřelil jen těsně vedle.

05:48
    Brůžovu dělovku z blízka Votava perfektním zákrokem zblokoval.

05:09
    Klier vyslal balón nad svatyni hostů.

03:31
    Kapoun z ostrého úhlu svou střelu v gól neproměnil.

02:56
    Čapek od hranice velkého brankoviště střílí těsně vedle.

01:17
    Klier z dálky mířil mimo.

00:57
    Litoměřice kombinují na útočné polovině.

00:01

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Opálecký) – Bellada, Málek, Kapoun, Klier – M. Dlouhý, Slunéčko – Čapek, Virt. Trenéři: Martin Dlouhý.

Gardenline Litoměřice "B": V. Mikoláš – Hranička, J. Mikoláš, Čámský – Brůža, Dalešický – Kyzlík, Suk. Hrající trenér: Luboš Kyzlík.

Rozhodčí: Hanzlík, Mollinger.

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí: Jiří Hanzlík.
    Druhý rozhodčí: Lukáš Mollinger.

Posledních pět kol z pohledu obou celků:

8. kolo:
    FC Jupíci Libochovice – FC Rapid Ústí nad Labem 3:29 (0:10)
    Gardenline Litoměřice "B" – FC Třebenice 5:6 (1:2)

9. kolo:
    FC Rapid Ústí nad Labem – COMBIX Ústí nad Labem "B" 7:1 (3:1)
    Gold Team Ústí nad Labem – Gardenline Litoměřice "B" 12:3 (6:2)

10. kolo:
    Italové Ústí nad Labem – FC Rapid Ústí nad Labem 1:2 (0:2)
    Gardenline Litoměřice "B" – ACZ Lovosice 6:4 (3:1)

11. kolo:
    FC Rapid Ústí nad Labem – FC Balticflora Teplice 8:3 (4:1)
    FC Tiradores Ústí nad Labem – Gardenline Litoměřice "B" (zatím neodehráno)

12. kolo:
    CF Radobýl Litoměřice – FC Rapid Ústí nad Labem 5:6 (2:1)
    Gardenline Litoměřice "B" – FC Atletico Chomutov 2:2 (1:0)

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Rapid Ústí nad Labem:
    12 zápasů: 9 výher, 2 remízy, 1 porážka; skóre 94:34, 29 bodů, 1. místo.

Gardenline Litoměřice "B":
    10 zápasů: 2 výhry, 2 remízy, 6 porážek; skóre 40:66, 8 bodů, 11. místo.

Příjemný středeční večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho začne 13. kolo Ústeckého krajského přeboru. Celek FC Rapid Ústí nad Labem vyzve tým Gardenline Litoměřice "B".

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 21:00 hod.

Stadion: Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7;
    souřadnice: 50° 40' 4.65″ s. š.; 14° 4' 44.89″ v. d.

Tereza Košťálová

Branky: 18. Čapek (Klier), 20. Klier, 24. Virt (Čapek), 38. Slunéčko (Málek), 40. Málek, 44. Klier (Čapek), 48. Čapek – 21. Brůža (Mikoláš), 24. Brůža (Hranička), 30. Kyzlík (Brůža), 37. Kyzlík (Brůža)

Karty:   45. Klier (RUL) – 39. Čámský (GLB)

SK Rapid Ústí nad Labem: Votava (Opálecký) – Bellada, Málek, Kapoun, Klier – M. Dlouhý, Slunéčko – Čapek, Virt. Trenéři: Martin Dlouhý.

Rozhodčí: Hanzlík, Mollinger