Remeš – Nice 1:1 (kon.) | Troyes – Bastia 1:1 (kon.) | Nantes – Toulouse 1:1 (kon.)
Lille – Lorient 3:0 (kon.) | Montpellier – Guingamp 2:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (0:1)
OGC Nice
Sobota 12.12.2015, 16:00 • Stade Auguste-Delaune II (Reims). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (17:54:58)

Také druhá půle přinesla jeden góly, když se domácí dvanáct minut před koncem podařilo vyrovnat. Utkání příliš velkou kvalitou neoplývalo a celková remíza je nejspíš spravedlivá.

90+5

90+5
    Bodmerova hlavička nebyla příliš prudká, Placide vyběhl a míč schoval do náruče.

90+4
    Červenou kartu dostává Aïssa Mandi (Stade de Reims).

90+3
    Žlutou kartu dostává Džaba Kankava (Stade de Reims).

90+3
    Domácí se v posledních minutách spíš brání a balóny pouze odkopávají do bezpečné vzdálenosti.

90+1
    Především kvůli zdržování hostujícího gólmana se bude nastavovat ještě pět minut.

90
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean Michaël Seri, přichází Alexandre Mendy.

89
    Další faul Fortese připravuje Reims o možnost útoku.

88
    Siebatcheu hlavičkoval jen mimo tři tyče.

87
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Yoan Cardinale, přichází Mouez Hassen.

86
    Vypadá to, že Cardinale bude nucen nakonec přepustit místo ve své bráně náhradníkovi.

85
    Třetí ofsajd na straně Nice.

84
    Žlutou kartu dostává Antoine Devaux (Stade de Reims).

84
    Hraje se dál, rohový kop Nice ale ke gólu nevedl.

83
    Cardinale je ošetřován a hra je přerušena.
    82. Theoson Jordan Siebatcheu (Reims) mohl obstarat obrat.

Petr Frömel

Branky: 78. Diego (pen.) – 6. Germain

Karty:   84. Devaux (REI), 90+3. Kankava (REI) – 30. Pied (NIC), 57. Ben Arfa (NIC)   90+4. Mandi (REI)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 13:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:13.
    Stade de Reims: Placide – Fofana, Atila Turan, Mandi, H. Traoré – Kankava, Devaux, Diego – Bulot (67. Fortes), N'Gog (76. Maanane), Peuget (46. Siebatcheu).
    Náhradníci: Lemaitre – Siebatcheu, Weber, Fortes, Oniangué, Mfulu, Maanane.

OGC Nice: Cardinale (87. Hassen) – Pied, Bodmer, Le Marchand, Boscagli – Koziello, N. Mendy, Seri (90. A. Mendy) – Ben Arfa – Mallmann, Germain.
    Náhradníci: Hassen – Raheriharimanana, Baysse, Genevois, Puel, A. Mendy, Da Fonseca.

Rozhodčí: F. Schneider – N. Henninot, D. Zitouni