Martin – Žilina 0:1 (kon.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (2:0 po s.n.) | Poprad – Skalica 4:3 (kon.)
Piešťany – Banská Bystrica 2:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
HKM Zvolen
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 13.12.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta ZVOLEN • Tipos Extraliga (SR)

Zvolen si pripísal dva body z dnešného zápasu, čo je vzhľadom k priebehu zápasu zaslúžené a reprezentačnú prestávku strávia Bryndziari na prvom mieste Tipsportligovej tabuľky. Za dnešný zápas si ale absolutórium zaslúži brankár Chábera a celá trenčianska defenzíva, ktorá si poradila s dobre hrajúcim Zvolenom a vybojovala pod Pustým hradom bod. Ja sa s Vami na dnes lúčim a prajem Vám príjemný zvyšok večera. (19:26:52)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKm Zvolen.