Buffalo – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | Tampa – Washington 1:2 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.)
Arizona – Carolina 4:5 (po pr.) | Calgary – NY Rangers 5:4 (po pr.) | San Jose – Minnesota 0:2 (kon.)
NY Islanders – New Jersey 4:0 (kon.)
Arizona Coyotes
4:5 (0:2, 1:1, 3:1 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Neděle 13.12.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Přeji vám hezký zbytek neděle. (05:49:13)

Ode mne je to pro dnešek vše. Patrick Kane se může začít bát, protože Eddie Lack načal bodovou sérii, totiž bodoval ve dvou po sobě jdoucích zápasech, což je na brankáře jistě parádní počin. Navíc v obou vychytal výhru.

Carolina vedla po celé utkání, až patnáct vteřin před koncem srovnal stav bombou zpoza kruhů Murphy. V úvodní minutě prodloužení však po dlouhě přihrávce Lacka rozhodl Victor Rask.

Československá stopa v utkání:
    Andrej Nestrašil (CAR) 1+0, 1 střela, čas na ledě 14:00

1. Anthony Duclair (ARI) 2+1
    2. Justin Faulk (CAR) 1+1
    3. Victor Rask (CAR) 1+0

Čekáme ještě na vyhlášení hvězd zápasu...

Carolina tak nakonec přece jen vítězí, byť o výhru v normální hrací době přišla patnáct vteřin před koncem třetí třetiny.

Domácí se ještě snažili zvrátit osud skrze Coach's challenge, ale Rask v ofsajdu nebyl, gól tak platí.

Victor RASK - 4:5

60:53
    Carolina právě vstřelila branku!
    Sám brankář Eddie Lack poslal kotouč až k útočné modré, ve chvíli, kdy oba týmy střídaly, až na VICTORA RASKA, který si povezl kotouč útočným pásmem a pak nedal střelou k tyči Lindbackovi žádnou šanci! Asistence: Eddie Lack, Elias Lindholm.

60:32
    Stone se proháčkoval až před Lacka, ten jej vychytal.

60:01

A tak uvidíme prodloužení hrané samozřejmě tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Connor MURPHY - 4:4

59:45
    Arizona právě vstřelila branku!
    Dvakrát nedáš, jednou dostaneš! Kotouč se od zadního mantinelu dostal až nad kruhy, odkud CONNOR MURPHY propálil z první Eddieho Lacka a je vyrovnáno! Asistence: Viktor Tichonov, Anthony Duclair.

59:30
    A znovu hosté těsně míjí branku!

58:54
    Lindholm měl na holi pojistku, ale minul prázdnou branku!

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 39. Duclair (Domi), 42. Duclair (Tichonov, Domi), 44. Chipchura (Grossmann), 60. Murphy (Tichonov, Duclair) – 9. Versteeg (Faulk, Lindholm), 20. Nestrašil (J. Staal, Pesce), 36. Di Giuseppe (Skinner, Slavin), 41. Faulk (Lindholm, Rask), 61. Rask (Lack, Lindholm)

Arizona Coyotes: Lindback (Dominigue) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Michálek, Grossmann, Murphy – Rieder, Vermette, Duclair – Domi, Tichonov, Boedker – Martinook, Richardson, Doan – Chipchura, Gordon, Downie
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E. Staal, Lindholm – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Malone, McClement, Terry

Rozhodčí: Brian Pochmara, Jean Hebert – Ryan Galloway, Mark Wheler

Diváci: 12668