VŠB-TU Ostrava – Vyškov 6:4 (kon.) | Egretta Bílovice n. S. – Volfířov 0:10 (kon.) | Hodonín – Zlín 4:10 (kon.)
SK Egretta Bílovice nad Svitavou
0:10 (0:0)
FK Sistemo Volfířov
Pátek 18.12.2015, 20:00 • Sportovní hala Brno, Obřanská • 2. Futsal liga východ • 12. kolo

Branky: Štolba Robin 5, Jindra Tadeáš 2, Janák Martin 2, Novák Josef.
    ŽK: Pokorný Patrik – Jindra Tadeáš.
    ČK: Pokorný Patrik (BIL). (15:05:41)

20:01

20:00

00:01

Z technických důvodů přineseme ze zápasu pouze poločasový a konečný výsledek.

Bílovice se celkově v této sezoně drží zkrátka, za jedenáct! zápasů dokázali bílovičtí nasbírat pouhopouhé čtyři body a zůstávají na poslední příčce. Volfířovu se daří v uplynulé části sezony mnohem lépe, za stejný počet zápasů mají o čtrnáct bodů více.

Naopak Bílovicím se v posledním utkání vůbec nedařilo, na domácí půdě nezdolali tlak Ostravy a prohráli vysoko 2:6.

V posledním zápase rozstříleli dnešní hosté, tedy Volfířov, Duklu Hodonín vysoko 11:2, přičemž po poločase Sistemo vedlo už 7:0.

Dobrý den dámy a pánové, vítáme vás u změn stavu ze zápasu Egretta Bílovice vs Sistemo Volfířov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.