Kladno – Zlín 3:4 (kon.) | Slavia – Olomouc 7:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:5 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
Berani Zlín
Sobota 19.12.2015, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 30. kolo

Hostům vyšle třetí třetina perfektně, když jedinou brankou Adama Hořanského rozhodli vyrovnaný zápas. Kladno si na konci třetiny vytvořilo velký tlak, branku se mu ale vstřelit nepovedlo. To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný sobotní den! (14:09:35)

59:47
    Kružík nedokázal zachytit puk u mantinelu, nejspíše už je rozhodnuto.

59:23

59:08
    Jeden z hostů posílá puk přes celé hřiště, branku ovšem netrefuje.

58:37
    Ptáček odjíždí na střídačku, domácí zkusí štěstí v šesti.

58:12
    Oddechový čas pro domácí.

57:23
    Kužílek (ZLN) je vyloučen na 2 minuty.

57:03
    Schildhabelovu střelu z levého křídla podržel na svém hrudníku Barvík.

56:54
    Hosté se drží v útočném pásmu, to jim musí nyní vyhovovat nejvíce.

56:13
    Puk letí až k Ptáčkovi, hosté konečně mohou vystřídat.

55:50
    Oddechový čas pro hosty.

55:50
    Hra se po zakázaném uvolnění přestěhuje před zlínskou branku, hosté jsou pod obrovským tlakem.

55:40
    Velký závar nyní vznikl kolem vyjetého Barvíka, ale ani jeden z kladenských hráčů nedokázal puk dorazit za brankovou čáru.

55:10
    Domácí jsou nyní jasně aktivnější, dokáží vstřelit vyrovnávací branku?

54:04
    Křepalka poslal prudký puk do brankoviště na osamoceného Petra Patyka. Ten ovšem stihl rychlou přihrávku jen tečovat do betonů hostujícího brankáře!

53:07
    Kezsi se z pravého křídla natlačil až před Barvíka, který jeho pokus z bezprostřední blízkosti dokázal přizvednou ramenem nad břevno!

52:55

51:07
    Po závaru v kladenském brankovišti se před Ptáčkem strhla hromadná strkanice, která vyústila v bitku Bundy (KLA) s Peškou (ZLN). Oba borci inkasují 2 minuty za hrubost.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 2. Havlůj (Kružík), 20. Havlůj (Kružík), 36. Čermák (Patyk, Bláha) – 1. Strmiska (Dalajka), 30. Kolařík (Procházka), 34. Miko (Hlaváč), 47. Hořanský (Kolařík)

Rytíři Kladno: Ptáček (Jiroušek) – Havelka, Chládek, Bunda (C), Matula, Zajíc, Malý – Piovarči, Slánský, Křepelka (A), Patyk, Bláha, Čermák, Schildhabel, Hajný, Havlůj, Keszi, Kružík (A)
    Berani Zlín: Barvík (Haloda) – Kosorin, Kužílek, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko (A), Dalajka (A), Lainka, Stiksa, Peška, Horváth, Strmiska, Hladiš (C), Hořanský