Sjezd žen, Val d'Isere Vítěz: L.Gutová (SWI) (kon.) | Sjezd mužů, Val Gardena Vítěz: A. Lund Svindal (NOR) (kon.)
SP - sjezd mužů, Val Gardena

Vítěz: A. Lund Svindal (NOR)

Sobota 19.12.2015, 12:15Sjezdové lyžování

Dnešní závod opět ovládl Aksel Lund Svindal, který se tak raduje ze třetího vítězství ve sjezdu v této sezóně! Svým výkonem překvapil hlavně francouzský sjezdař Guilhermo Fayed, který dojel na skvělém druhém místě! Pro třetí pozici si dojel Kjetil Jansrud! Ondřej Bank dnešní závod bohužel nedokončil.

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou! (14:35:42)

63
    Dnešní závod zakončil závodník z Monaka. Arnaud Allessandria se svým časem závodníkům v TOP 30 rozhodně konkurovat nemohl. Ve spodní pasáži trati navíc udělal chybu, a závod pro něj končí!

62
    Předposledním závodníkem dnešního závodu je Polák Michal Klusak, který se se svým časem zařadil na 54. pozici!

61
    Kazašský sjezdař Martin Chuber na Svindala ztratil skoro sedm vteřin, a zařadil se až na 54. místo!

60
    Svou jízdu má za sebou také Max Ullrich. Chorvatský sjezdař se umístil na 52. místě. Na vedoucího Svindala ztratil přes čtyři sekundy!

59
    Chilský závodník Henrik Von Appen má již také svůj závod za sebou! Von Appen však zajel velmi dobrý závod, a zařadil se na průběžnou 32. pozici!

58
    Emanuele Buzzi jízdu Bennetta rozhodně nenapodobil, a jeho čas stačí až na 51. místo!

57
    Posledním americkým sjezdařem na startu dnešního závodu byl Bryce Bennett. Jeho jízda byla překvapivě hodně rychlá, a na některých mezičasech atakoval i umístění v TOP 10. Bennett nakonec zvládl i spodní pasáž trati a se ztrátou 1,04 sekundy se řadí na šesté místo!

56
    Jediným švédským sjezdařem v závodě byl Alexander Koell, kterému se však jízda příliš nepovedla, a dojel až na 45. místě!

55
    Rakušan Florian Scheiber zajel až 40. čas. Jeho ztráta na vedoucího Svindala činila skoro tři sekundy!

54
    Domácí závodník Henri Battilani byl mocně podporován italskými fanoušky. Jeho čas však stačí pouze na průběžné 47. místo, i tak se Battilani dočkal velkého potlesku!

53
    Švýcar Fernando Schmed nebude se svou jízdou příliš spokojen. Jeho čas stačí pouze na průběžné 45. místo, a Schmed se svým umístěním spokojený nebude.

52
    Matteo Marsaglia dojel do cíle na 33. místě. Jeho ztráta na Svindala činila 2,55 sekundy!

51
    Adrian Smiseth Sejersted již od úvodu trati jel na pomezí 40. místo. Následně norský sjezdař nadále ztrácel, a v cíli z toho je až průběžné 41. místo!

50
    Padesátku dnešního závodu zakončil Nils Mani! Jeho čas však nebyl příliš ideální, a jeho čas stačí pouze na průběžné 38. místo!

49
    Wiley Maple dorazil do cíle na průběžném 32. místě. Americký sjezdař ztratil na Svindala celkem 2,50 sekundy!

48
    Němec Klasu Brander se svou jízdu rozhodně spokojen být nemůže. Jeho ztráta na Svindala narostla na 3,19 sekundy, a je z toho průběžné 40. místo!