K. Vary – Kometa Brno 3:5 (kon.) | HC Plzeň – Jihlava 4:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Třinec 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Piráti Chomutov
7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
HC Vítkovice Ridera
Pondělí 21.12.2015, 17:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • 29. kolo

55:51
    Adam Kellerstein je dalším vyloučeným hráčem na chomutovské straně. Následuje přesilovka čtyři na tři pro hosty.

55:04
    Ale proviňují se i hosté, a tak se síly vyrovnají. Josef Danielčak fauloval před chomutovskou brankou.

54:30
    Václav Cestr fauloval v obranné třetině jednoho z hostujících hráčů a inkasuje tak dvě minuty.

48:20
    Jakub Hierman je dalším vyloučeným hráčem na chomutovské straně. Vítkovice mají k dispozici početná výhodu.

44:42
    Hosté mají k dispozici přesilovou hru. Jan Páleník nedovoleně bránil jednoho z hostů a dostává tak trest.

35:47
    Jakub Navrátil jel sám na branku, ale v tomto pokusu byl ošlivě seknut do ruky a rozhodčí nařizuje trestné střílení a Petr Šendera inkasuje pětiminutový trest a trest do konce utkání.

28:58
    Marcel Hlaváček se provinil nedovoleným bráněním a Vítkovice mají tak početný výhodu.

24:01
    Adam Charvát odpyská trest pro střídačku Vítkovic. Hosté byli v šesti na ledě.

15:15
    Síly na ledě se vyrovnají. Daniel Spratek dostává dvouminutový trest za sekání.

14:32
    Václav Cestr je druhým potrestaným hráčem Chomutova. Provinil se podražením za brankou svého brankáře.

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Wágner (Palička, Részegh), 25. Rindoš (Černý, Cestr), 36. Rindoš (TS), 40. Blaha (Palička), 44. Kulich (Navrátil), 52. Kellerstein (Strunz, Polák), 59. Wágner (Palička) – 13. Malina (Danielčak), 51. Danielčak (Malina, Ďurkáč)

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Páleník, Blaha, Hierman, Cestr, Hlaváček, Lidák, Černý – Wágner, Navrátil, Palička, Részegh, Tůma, Adámek, Kellerstein, Rindoš, Kulich, Strunz, Polák
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Šendera, Adamík, Charvát, Ďurkáč, Gabrhelík, Krčmář – Hartmann, Spratek, Šala, Malina, Žiak, Raška, Danielčak, Kmošek, Kafka

Rozhodčí: Krob – Coubal, Šulo