Vítkovice – Chomutov 5:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:5 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 5:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Plzeň 1:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (2:0 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Vítězný nájezd za Zlín si připisuje PETR HOLÍK.

64:56
    Ještě střela Urbance, kterou Rittich vyrazil. Vypadá to na samostatné nájezdy.

60:22
    Hned z kraje prodloužení tu máme vyloučení na straně Zlína. Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty za zdržování hry.

59:36
    Petr Holík dvakrát v řadě selhal ve stoprocentní šanci. Mezi diváky to jenom zahučelo. Do konce třetí třetiny zbývá několik vteřin a vhazuje se u Ritticha.

58:56
    Musilovu střelu z otočky vyrazil Štůrala maskou.
    56:17 Dominik PACOVSKÝ - 3:3

56:17
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté vyrovnávají v samotném závěru utkání. Po chybce v domácí defenzívě se dostal do samostatného úniku DOMINIK PACOVSKÝ, který v zakončení přelstil brankáře Štůralu. Asistence: Michal Bárta, Marek Trončinský.

55:25
    Ondráček nabídl kotouč Marunovi, který ve střelecké pozici selhal.

50:54
    Výhoda přesilové hry pro Zlín. Jakub Klepiš (MBL) 2 minuty za nedovolené bránění.

47:40
    Veselý ztratil na útočné modré kotouč a do šance vybídl Urbana. Ten už ale neměl dostatek sil v oslabení a jeho střelecký pokus mířil mimo branku.

47:00
    Zlín je kompletní a teď budou mít výhodu přesilové hry hokejisté Zlína. Richard Jarůšek (MBL) 2 minuty za hákování.

46:02
    Pavel Kubiš (ZLN) – Michal Bárta (MBL) oba 2 minuty hrubost.

44:59
    Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za podražení.

41:17
    Bekhendové zakončení Richarda Jarůška dokázal brankář Štůrala lapačkou vytěsnit do horní tyčky. Obrovská šance hostů zůstává nevyužita.

39:31
    Na závěr druhé třetiny je tu přesilová hra pro Mladou Boleslav. Martin Cibák (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

39:10
    Rittich vyjel ven z branky, aby sebral kotouč, který se snažil přebírat Říčka, ale ten se posléze dostal do slibné šance, kde ho brankář Bruslařů parádně vychytal.

36:55
    Robert Říčka (ZLN) 2 minuty za sekání.

33:17
    Roman Vlach (ZLN) – Michal Bárta (MBL) oba 2 minuty hrubost.

33:17
    Ondřej Veselý (ZLN) 2+2 minuty hrubost – Jiří Kučný (MBL) 2+2 minuty hrubost.
    33:17 Ondřej VESELÝ - 3:2

33:17
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín opět přetahuje vedení na svoji stranu. Dostatečný důraz předvedl na brankovišti ONDŘEJ VESELÝ, který rychlou dorážkou dopravil puk do sítě. Je to jeho dnes již druhá trefa. Vzápětí se do zlínského útočníka pustil Kučný, který nejspíše neunesl inkasovaný gól. Asistence: Roman Vlach, Tomáš Čachotský.

33:04
    Radan Lenc (MBL) 2 minuty za hákování.

28:04
    Bukarts našel přihrávkou osamoceného Holíka, který předvedl parádní kličkovanou, ale ležící Rittich dokázal lapačkou jeho zakončení vychytat.
    26:44 Jakub KLEPIŠ - 2:2

26:44
    Boleslav se v přesilovce střelecky prosadit nedokázala, ale po návratu Kubiše se hosté prosazují. JAKUB KLEPIŠ si počkal na odražený kotouč od zadního mantinelu a z velikého úhlu ho dopravil do sítě. Asistence: Marek Trončinský.

24:31
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za podražení.
    24:09 Ondřej VESELÝ - 2:1

24:09
    Sotva se vrátil hostům z trestné lavice vyloučený Pabiška, tak brankář Rittich kapituluje. Matějíčkovu bombu od modré čáry dokázal tečovat do horního rohu branky, dobře postavený ONDŘEJ VESELÝ. Asistence: Martin Matějíček, Roman Vlach.

22:07
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Lukáš Pabiška (MBL) 2 minuty za podražení.

21:44
    Boleslav mohla jít do vedení! Přesunujcí se Tomáš Štůrala předvedl neskutečný zákrok, když zastavil na brankové čáře dorážku Lukáše Pabišky.

20:59
    První přesilová hra pro Mladou Boleslav. 2 minuty za držení protihráče si odsedí Dalibor Řezníček (ZLN)

18:59
    Cibák nedokázal ani na dvakrát překonat klečícího Davida Ritticha.

18:03
    Poté se na ledě strhla menší potyčka a bude se vylučovat. Tomáš Voráček (MBL) – Tomáš Fořt (ZLN) oba 2 minuty za hrubost.

18:03
    Říčka dostal parádně nabito od Holíka a jeho bombu Rittich s menšími problémy dokázal zkrotit.

15:40
    Ze střelecké pozice jen těsně minul branku Ritticha střílející Petr Holík.

13:13
    Zlínské čeká další přesilová hra. Michal Bárta (MBL) 2 minuty za hru vysokou holí.

10:25
    Jarůšek zasprintoval a našel před brankou osamoceného Urbana, který puk tečoval ramenem jen těsně vedle branky.
    7:50 Pavel MUSIL - 1:1

7:50
    Hosté nebezpečně zahrozili z rychlého brejku a máme srovnáno! Radan Lenc našel parádním pasem rozjetého PAVLA MUSILA, který úspěšně tečuje kotouč za Štůralova záda. Asistence: Radan Lenc.
    2:02 Roberts BUKARTS - 1:0

2:02
    Berani bleskově využívají přesilovou hru a ujímají se vedení v zápase. Matějíčkovu střelu úspěšně dorazil za Rittichova záda lotyšský útočník ROBERTS BUKARTS. Asistence: Petr Holík, Martin Matějíček.

1:54
    Jiří Kučný (MBL) 2 minuty za držení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. Bukarts (Holík, Matějíček), 25. Veselý (Matějíček, Vlach), 34. Veselý (Vlach, Čachotský), rozh. náj. Holík – 8. Musil (Lenc), 27. Klepiš (Trončinský), 57. Pacovský (Bárta, Trončinský)