Real Madrid – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Malaga 0:1 (kon.) | Sevilla – Espanyol 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético 0:2 (kon.) | Eibar – Gijón 2:0 (kon.) | Getafe – La Coruňa 0:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:0 (kon.) | Celta Vigo – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Las Palmas – Granada 4:1 (kon.)
SD Eibar
2:0 (0:0)
Sporting Gijón
Středa 30.12.2015, 18:30 • Estadio Municipal de Ipurua • Španělská LaLiga • 17. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:17. (20:22:44)

Máme za sebou dnešní utkání. První poločas nám nic zajímavého nenabídl, druhý poločas na tom nebyl o nic lépe, domácím se však podařilo během sedmi minut vstřelit dvě branky a díky tomu tedy dnes vítězí 2:0. Hosté dnes byli ve všech směrech horším týmem.

90+4

90+3
    Pokračuje se ve hře. Každou chvíli hlavní rozhodčí ukončí dnešní zápas.

90+2
    Domácí měli velkou šanci a brankář Cuéllar skvěle zlikvidoval střelu. Při zákroku se však nejspíše zranil, když se srazil s útočníkem. Nyní je ošetřován na hrací ploše.

90+1
    Hosté jsou u míče, ale někteří hráči to již vzdávají. Jejich pohled a výraz na tvářích mluví za vše.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec hracího času.

90
    Základní hrací doba již vypršela, je téměř jisté, že toto utkání vyhraje domácí tým.

89
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Sergi Enrich.

88
    Sice by spíše měli útočit hosté, ale je tomu přesně naopak. Domácí se stále ženou za vidinou třetí branky.

86
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Keko, přichází Antonio Luna.

85
    Další dobrá akce hostů končí na nepřesné přihrávce, je to velká škoda.

83
    Fanoušci se již radovali z třetí branky, kterou vstřelil Verdi. Radost jim pokazil asistent rozhodčího na lajně, který zvedl praporek kvůli ofsajdu.

81
    Ndi se teď dostal k míči na hranici vápna a vystřelil na branku. Jeho střela mířila nad branku. Vůbec to však nebyl marný pokus, kdyby střela letěla o metr níže, tak by to byla krásná branka.

80
    Máme tu posledních deset minut zápasu a hráči Eibaru vedou o dvě branky. Hosté budou muset hodně rychle zabrat, jestli chtějí pomýšlet na bodík za pomyslnou remízu.

79
    Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Alberto Lora, přichází Álex Barrera.

77
    Keko teď mohli vstřelit svou druhou branku v dnešní zápase. Nakonec míč skončil na boční síti.

76
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Dani García, přichází Adrián González.

74
    Domácí teď mohli jít do slibné šance. Dlouhá přihrávka na Bastóna však byl až příliš dlouhá.