Buffalo – NY Islanders 1:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Carolina – Washington 4:2 (kon.)
St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.) | Colorado – Chicago 3:4 (po pr.) | Dallas – Nashville 5:1 (kon.)
Calgary – Los Angeles 1:4 (kon.) | Edmonton – Anaheim 0:1 (kon.) | Arizona – Winnipeg 4:2 (kon.)
Boston – Montreal 1:5 (kon.)
Edmonton Oilers
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Anaheim Ducks
Pátek 01.01.2016, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný vstup do nového roku 2016. Nashledanou. (06:03:06)

Zblokované střely: 19 – 15

Je dobojováno. Jediná branka rozhodla o osudu dnešního duelu, ve kterém si nakonec hráči Anaheimu odváží plný bodový zisk ze stadionu Edmontonu Oilers. Vítězný gól kačerů vstřelil v první třetině kapitán hostí, Ryan Getzlaf.

58:36
    Poslední šance pro domácí hokejisty přijde v přesilové hře. Shawn Horcoff (ANA) se provinil hákováním a dostává az tento přestupek dvouminutový trest.

46:16
    Kačeři však druhý zásah v početní výhodě a zároveň i tohoto utkání prozatím nepřidají. Domácí se ubránili a již hrají v kompletní sestavě.

44:16
    Hosté a jejich dnešní třetí přesilová hra. To vše přijde po nedovoleném zákroku Ryana Nugent-Hopkinse (EDM), kterým bylo podražení Kevina Bieksy.

Zblokované střely: 8 – 11

Ve druhé třetině jsme se branky v Rexall Place nedočkali, ačkoliv hosté svého soupeře výrazně přestříleli (14:5). I po čtyřiceti minutách tak kačeři stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem, o který se již v první periodě přičinil jejich kapitán Ryan Getzlaf.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

35:26
    Gazdic i Maroon jsou zpět na ledě, oba týmy tak znovu hrají v plném počtu.

33:26
    Dvě minuty se nyní bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách Luke Gazdic (EDM) a Patrick Maroon (ANA) dostali menší trest za hrubost.