Vladivostok – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Chabarovsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Magnitogorsk 2:6 (kon.) | Minsk – Soči 2:3 (1:2 po s.n.) | Dynamo Moskva – Riga 2:1 (kon.)

59:10
    Hosté jsou frustrovaní a své emoce dávají zřetelně najevo. I proto brankář Barulin inksuje 10 osobní trest za nesportovní chování.

57:05
    Mamashev nešťastně vyhazuje kotouč mimo ledovou plochou z obranné třetiny a dává tak domácím prostor pto vyrovnání.

43:33
    Domácí mají šanci se vrátit do zápasu. Ignatushkin je vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:49
    Ani druhou třetinu nedohrají domácí hokejisté v plném počtu. Za nedovolené bránění je vyloučen Filichkin.

33:31
    Krikunov dává domácím šanci tuto skutečnost změnit, díky podražení, za které bude vyloučen.

21:46
    Aktéři utkání si ve druhé třetině hry v plném počtu zatím příliš neužili a neužijí ani v následujících chvilkách. Vyloučen totiž bude Paygin za podražení.

19:40
    Domácí dohrají první třetinu v oslabení. Materukhinova sekyrka byla proti pravidlům.

14:23
    Domácí nevyužili ani jednu ze dvou přesilovek, při kterých vyslali pouhé dvě střely na branku. Nyní je vyloučen Stepanov za hákování, tak se budou muset bránit. Soči má tak první šanci ke vstřelení branky v početní výhodě.

12:04
    Domácí budou moci přidat i další střely. Za krosček si půjde na dvě minuty sednout Ivan Glazkov.

05:49
    První vyloučení ve hře si odsedí Shchegolkov za podražení.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 45. Koltsov (Gunderson), 58. Koltsov (Vesce, Cheechoo) – 41. Paygin (Maxwell), 44. Schegolkov (Kazionov, Jakubov), rozh. náj. Yegor

HC Dinamo Minsk: Lalende (Glass) – Gunderson, Zhakarenko, Filičkin, Krajíček, Lisovets, Nogachyov, Ustinenko – Materukhin, Kaljužny, Stepanov – Vesce, Ellison, Cheechoo – Maleshko, Drozd, Komarov – Pavlovič, Kolcov, Mikhajlov
    HK Soči: Barulin (Gavrilov) – Jalasvaara, Bernatsky, Paygin, Wilson, Malevič, Mamašev, Glazkov – Krikunov, Ignatuškin, Kositsyn – Petersson, Maxwell, Skachkov – Kazionov, Kazionov D., Schegolkov – Morozov, Jakubov, Sherbina

Rozhodčí: Bondar, Odins

Diváci: 11582