Pardubice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
Sparta – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Chomutov – Litvínov | 2:3 (po pr.) |
Rusko – USA | 0:6 (kon.) | | | Kanada – Česko | 11:0 (kon.) |
Motor ČB – Havířov | 4:2 (kon.) |
Montreal – Pittsburgh | 1:3 (kon.) | | | Ottawa – Boston | 2:1 (po pr.) | | | Columbus – Carolina | 3:4 (po pr.) |
San Jose – Toronto | 7:0 (kon.) | | | Dallas – Minnesota | 1:2 (kon.) | | | Arizona – Nashville | 4:0 (kon.) |
Vancouver – Tampa | 2:3 (po pr.) | | | Los Angeles – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Winnipeg – Buffalo | 2:4 (kon.) |
Vladivostok – Čeljabinsk | 4:3 (po pr.) | | | Chabarovsk – Nižněkamsk | 2:3 (kon.) | | | Novokuzněck – Ufa | 1:5 (kon.) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 2:6 (kon.) | | | Minsk – Soči | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Riga | 2:1 (kon.) |
Viťaz – Jokerit | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Villach | 3:2 (kon.) |
Maďarsko – Slovensko | 0:5 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Ústí n/L | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Žďár n/S | 5:0 (kon.) | | | Letňany – PZ Kladno | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 2:4 (kon.) |
HC Plzeň – Liberec | 2:0 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 1:4 (kon.) |
Tychy – Asiago | 2:4 (kon.) | | | Rouen – Herning Blue Fox | 4:0 (kon.) |
Zvolen – Nitra | 4:3 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Martin – Skalica | 5:3 (kon.) |
Poprad – Trenčín | 2:4 (kon.) | | | Piešťany – Žilina | 1:4 (kon.) |
Hvězda Praha – PZ Kladno | 3:0 (kon.) | | | Tábor – Třemošná | 5:3 (kon.) | | | Písek – Karlovy Vary B | 6:1 (kon.) |
Cheb – Vřesová | 11:2 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 3:1 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 3:7 (kon.) |
Vlašim – Poděbrady | 4:1 (kon.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 0:0 (odl.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 7:2 (kon.) |
Bohemians – Kobra Praha B | 7:4 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda Praha | 5:7 (kon.) | | | Slaný – Černošice | 3:4 (kon.) |
Humpolec – David Servis | 4:3 (kon.) | | | Tábor B – Veselí nLuž. | 3:5 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Strakonice | 3:2 (kon.) |
Soběslav – HC Vimperk | 8:4 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 4:3 (kon.) | | | Nová Paka – N. Město n. M. | 5:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – HC Jičín | 6:1 (kon.) | | | Náchod – Nový Bydžov | 5:4 (kon.) | | | Šternberk – Nový Jičín B | 5:6 (po pr.) |
Česká Třebová – Litomyšl | 7:2 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Polička | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 5:4 (kon.) |
Chotěboř – Světlá nS | 3:5 (kon.) | | | Rakovník – Jesenice | 9:4 (kon.) | | | Hlinsko – Chrudim | 7:8 (po pr.) |
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 14:6 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 6:1 (kon.) |
Zlín sledge – Karlovy Vary | 4:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Litvínov | 6:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 12:0 (kon.) |
Prostějov – Frýdek-M. | 2:3 (kon.) |
konec
HC Sibir Novosibirsk
2:6
(1:0, 0:1, 1:5)
Metallurg Magnitogorsk
58:19
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk: Ivan Věreščekin dostal menší trest, 2 minuty krosček.
|
|
56:30
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk: Jan Kovář dostal menší trest, 2 minuty držení.
|
|
52:30
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk: Pavel Kapětin dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
|
|
41:44
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk: Sergej Gimajev dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
|
|
41:44
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk: Jaroslav Kosov dostal menší trest, 2 minuty hrubost, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
|
|
41:44
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk: Jaroslav Kosov dostal menší trest, 2 minuty úder do oblasti hlavy nebo krku.
|
|
32:55
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk: Oskar Osala dostal menší trest, 2 minuty držení.
|
|
30:24
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk: Fjodor Belikov dostal menší trest, 2 minuty držení hole.
|
|
17:48
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk: Oskar Osala dostal menší trest, 2 minuty držení.
|
Branky a nahrávky:
19. Šalunov (Šumakov, Butozov), 58. Sannikov (Gimajev, Ridderwall) – 33. Filippi (Osala, Zaripov), 41. Kovář (Mozjakin), 42. Kovář (Mozjakin), 45. Filippi, 47. Wolski (Mozjakin, Kovář), 48. Kaletnik (Platonov)
Rozhodčí: Pavel Komarov, Alexej Ravodin – Konstantin Gorděnko, Alexander Sysajev
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Bespalov (Salák) – Mišarin, Měnšikov, Alexejev, Věreščekin, Ignatovič, Gimajev, Belikov, Naumov – Šumakov, Šalunov, Butuzov – Ridderwall, Sannikov, Fefelov – Moňa, Kapěkin, Vorošilo – Schafjarov, Gevin, Kapajtin.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, Antipin, Osipov, Baťaršin, Těreščenko, Chabarov, Běreglazov, Medvěděv – Wolski, Mozjakin, Kovář – Zaripov, Filippi, Osala – Železkov, Suomin, Kosov – Kaletnik, Timkin, Platonov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, Antipin, Osipov, Baťaršin, Těreščenko, Chabarov, Běreglazov, Medvěděv – Wolski, Mozjakin, Kovář – Zaripov, Filippi, Osala – Železkov, Suomin, Kosov – Kaletnik, Timkin, Platonov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Komarov, Alexej Ravodin – Konstantin Gorděnko, Alexander Sysajev
Diváci:
Tomáš Reiner
@ReinyTom