Mountfield HK – Přerov 5:4 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Třinec – Zlín 1:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 14.01.2016, 17:00 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

54:19
    Peterka v dobré akci zahákoval Prchal a zlínský obránce tak míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty.

42:53
    Hráčská lavice Třince inkasuje trest za zdržování hry po zakázaném uvolnění.

36:52
    Raška za brankou zasáhl gólmana hostů a na trestné lavici si odpyká dvě minuty za napadení.

33:02
    Jaroněk inkasuje dvě minuty za podražení.

12:29
    Další trest pro domácí mužstvo, Raška si míří odpykat dvě minuty za

04:21
    Hosté zatím působí aktivnějším dojmem a teď si zahrají v početní výhodě. Za si dvě minuty odpyká Lerchová.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 7. Peterek (Plandor, Patlevič) – 19. Zmeškal (Fajkus, Světlík), 33. Janošek (TS), 38. Sedláček (Dobiáš, Dluhoš), 53. Dobiáš

HC Oceláři Třinec: Kučera (Švančara) – Bulava, Patlevič, Konderla, Srníček, Michálek, S. Radzienciak, J. Adámek – Tobiáš Marguš, Raška, Čmiel, Lerchová, Plandor, Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Rybnikár
    Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš – Suhrada, Luža, Mynář, Pröschl, Leška, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

Rozhodčí: Šutara – Barteček, Marek