Magnitogorsk – N.Novgorod 2:1 (1:0 po s.n.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | Ufa – Minsk 4:3 (kon.)
Toljatti – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Jokerit – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.)

Riga právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Domácím se povedl dokonalý obrat zápasu! Hrdinou okamžiku se stává ANDRIS DŽERINŠ, který po přihrávkách Mikse Indsrašise a Guntise Galvinše dává rozhodující gól zápasu. Asistence: Guntis Galvinš, Miks Indrašis.
    59:24 Tim SESTITO - 3:3

59:24
    A máme vyrovnáno a zápas nejspíše půjde do prodloužení! Rize se podařilo šestatřicet vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnat. Po přihrávce Mikse Indrašise a Gunarse Skvorcovse se prosadil TIM SESTITO, který završuje svůj hattrick v dnešním zápase. Asistence: Gunars Skvorcovs, Miks Indrašis.

58:18
    Sedláček je na střídačce a domácí to zkouší v 6 lidech v poli.

58:18
    Obrovská příležitost pro Dinamo. Menší trest za hákování dostává Vadim Mitrjakov.

52:07
    Necelých osm minut do konce třetí části jsou současně vyloučeni Andris Džerinš na domácí straně a hostující Kirill Semjonov. Oba dostávají menší trest za hrubost.
    50:53 Tim SESTITO - 2:3

50:53
    A je zaděláno na drama! Necelou půl minutu před vypršením Ščukinova trestu přichází snížení lotyšského celku. Po přihrávkách Gintse Meiji a Kasparse Saulietise přidává svou druhou branku v zápase TIM SESTITO. Asistence: Kaspars Saulietis, Gints Meija.

49:10
    Kirill Ščukin oslabuje svůj tým. Dostává menší trest za nedovolené bránění.

38:48
    Ještě je zde příležitost pro Rigu, aby snížila do konce druhé části. Dvě minuty za podražení pro Romana Manuchova.

36:09
    Výhodu přesilovky si ve druhé části vyzkouší i hosté. Vitalijs Pavlovs dostává dvě minuty za podražení.

33:26
    Alexander Romanov se provinil proti pravidlům, za což bude po zásluze potrestán. Sudí signalizuje hákování a Riga bude mít výhodu přesilové hry.

21:27
    Přesilová hra číslo tři pro Metallurg. Dvě minuty za podražení si na trestné lavici odsedí Gunars Skvorcovs.

17:11
    Šance na snížení pro Dinamo. Na dvě minuty za hákování putuje za katr Robert Kousal.

15:52
    Tohle už bylo na Erikssona moc. Švédský brankář odjíždí na střídačku a nahrazuje ho Jakub Sedláček.
    15:52 Kirill ŠČUKIN - 1:3

15:52
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Tak to je trochu šok pro domácí! O několik málo okamžiků od druhé vstřelené branky je tady třetí gól Novokuzněcku! Pavel Makarenko narýsoval přihrávku na KIRILLA ŠČUKINA, který překonává Erikssona potřetí. Asistence: Pavel Makarenko.
    14:42 Robert KOUSAL - 1:2

14:42
    Novokuzněck jde podruhé v zápase do vedení! Svou druhou přesilovku už však Metallurg využívá. Nikita Ljamkin nasměroval svou přihrávku na hůl českého legionáře v dresu Metallurgu ROBERTA KOUSALA a ten svou ranou překonává gólmana Rigy podruhé. Asistence: Nikita Ljamkin.

12:55
    Máme tady druhou početní výhoda pro Novokuzněck. Menší trest za podražení si odpyká Maris Jass.

05:15
    První přesilovou hru v zápase si zahraje Metallurg. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Vitalijs Pavlovs
    03:07 Tim SESTITO - 1:1

03:07
    Lotyšský celek nenechal své fanoušky dlouho čekat a rychle přispěchal s odpovědí! Vyrovnávací branku zařídil americký útočník ve službách Dinama TIM SESTITO. Bez asistence.
    01:57 Ilja MUSIN - 0:1

01:57
    Hosté se hned na začátku utkání ujímají vedení! Po přihrávce Vadima Mitrajkova zamířil přesně ILJA MUSIN a svou střelou překonává Erikssona v bráně Dinama. Asistence: Vadim Mitrjakov.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 4. Sestito, 51. Sestito (Saulietis, Meija), 60. Sestito (Skvorcovs, Indrašis), 64. Džerinš (Galvinš, Indrašis) – 2. Musin (Mitrjakov), 15. Kousal (Ljamkin), 16. Ščukin (Makarenko)

Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Ševčenko, Galvinš, Sotnieks (C), Cibulskis, Jass, Jerofejevs, Zile – Meija (A), Sestito (A), Saulietis – Indrašis, Džerinš, Skvorcovs – Redlihs, Bičevskis, Toluzakov – Kulda, Běrzinš, Pavlovs
    Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (Karejev)– Manuchov, Fairchild, Ljamkin, Kuklev, Glebov, Nikoljenko, Ščukin, Kapotov – Kaprizov (A), Poliščuk (A), Komaristij – Lebeděv, Kousal, Plotnikov – Romanov (C), Mitrjakov, Musin – Makarenko, Jerďakov, Semjonov

Rozhodčí: Bondar, Konc – Gorděnko, Tomilov