Motor ČB – Litoměřice 9:4 (kon.) | Jihlava – Šumperk 5:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Slavia – Prostějov 4:5 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 20.01.2016, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 42. kolo

59:15
    Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Vít Jonák (BEN) na dvě minuty za sekání. Jonák rovnou odchází naštvaně do kabin.

58:46
    Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Hlava – 2 min., podražení).

49:36
    Přesilovou hru si zahraje také domácí Kadaň. Vyloučen David Kajínek (BEN) na dvě minuty za držení protihráče.

47:27
    Domácí půjdou do tří. Chrpu na trestné lavici podpoří Jakub Trefný, který si odsedí dvouminutový trest za hru vysokou holí.

47:21
    Další vyloučení na domácí Jakub Chrpa na dvě minuty za podražení.

39:08
    Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Nicolas Hlava (KAD) na dvě minuty za hrubost.

38:44
    V závěru druhé části si Kadaň zahraje přesilovou hru. Vyloučen je Vít Jonák (BEN) na dvě minuty za sekání.

32:34
    Nekázaň na domácí straně pokračuje. Vyloučen je Vaněk Dominik na dvě minuty za hákování, takže Benátky nad Jizerou si zahrají další přesilovou hru.

29:45
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ordoš Jan – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

25:22
    Kadaň si zahraje přesilovou hru, jelikož DANIEL Špaček (BEN) si přidržel protihráče, což nezůstalo v očích pana rozhodčího utajeno. Vysloužil si dvě minuty

18:45
    Jestli dnes Kadaň něco trápí, tak nekázeň. Na trestnou usadá Šimon Szathmáry, který si odpyká dvouminutový trest za podražení.

14:39
    Benátky dostanou možnost sehrát další přesilovou hru. Domink Vaněk za brankou přehnal důraz při získávání puku, když dohrál brankáře Novotného, takže si bude muset odsedět dvouminutový trest za napadení,

10:49
    Přesilovou hru si zahraje také domácí Kadaň. Zdeněk Kubice (BEN) si bude muset odpykat dvouminutový trest za hákování.

08:07
    Benátky se budou moc oklepat z nepovedeného vstupu do utkání. Pomoc by jim v tom měla přesilová hra, jelikož nedovoleným způsobem si počínal Dominik Vaněk (KAD), který si odpyká dvouminutový trest za vražení na hražení.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 1. Kadlec (Mrázek), 6. Šťovíček (Kverka), 13. Szathmáry (Kverka, Kadlec), 22. Chlouba (Hlava, Trefný) – 29. Kurka (Špaček, Rys), 48. Černoch (Říha, Rys)

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Černý, Rohan, Trefný, Szathmáry, Drobný, Mrázek – Kadlec, Kverka, Sloboda – Chrpa, Chlouba, Hlava – Koblasa, Vrána, Vaněk – Šťovíček, Veselý, Macháček.
    HC Benátky nad Jizerou: Novotný (Hosnedl) – Pabiška, Říha, Kalina, Kajínek, Ulrych, Kurka, Hubáčák – Rys, Černoch, Jonák – Špaček, Volf, Dlouhý – Víšek, Kubica, Ordoš – Huňa, Hrníčko, Paločko.

Rozhodčí: Koziol – Rampír, Kotlík