Řisuty – Sokolov 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:7 (0:2 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 5:4 (2:1 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Nymburk – Písek 3:5 (kon.)
Bílina – Havlíčkův Brod 4:13 (kon.) | Trutnov – Klatovy 5:4 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:3 (po pr.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 7:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:4 (po pr.)
SK Karviná – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
HC Draci Bílina
4:13 (2:4, 1:5, 1:4)
BK Havlíčkův Brod
Středa 20.01.2016, 18:00 • ZS Bílina • 2. liga skupina Západ • 28. kolo

54:46
    Domácí si zahrají početní převahu. Na trestnou lavici je poslán Filip Beneš (HBR), který je potrestán za krosček. Bílina může ještě kosmeticky upravit výsledek.

50:07
    Šest vteřin po výměně hostujících gólmanů jde na trestnou lavici bílinský hráč. Za napadení je potrestán Jan Bittner (BIL).

39:57
    Havlíčkův Brod obdržel na konci druhé dvacetiminutovky menší trest. Na lavici hanby odjíždí Kirill Vlasov (HBR).

31:18
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Miroslav Duben – 2 min., sekání).

29:42
    Dlouho se ale bílinští hokejisté z plného stavu neradovali. Půl minuty po návratu Poláka na led putuje na trestnou lavici Vladimír Kýhos (BIL), kterému je vyměřen trest za krosček.

27:13
    Svěřenci Aleše Tottera budou hrát další přesilovou hru. Za držení protihráče je potrestán domácí Miroslav Polák (BIL).

23:36
    Bruslaři mají po přesilovce. Za nedovolené bránění je vykázán k trestoměřičům David Kozlík (HBR). Minutu a půl se bude hrát čtyři na čtyři.

23:05
    Hostující hráči mají k dispozici další početní převahu. Na trestnou lavici je vykázán Martin Sekerka (BIL), jenž se provinil sekáním.

18:40
    Početní převahu si vyzkouší také celek z Vysočiny. Za podražení je vyloučen domácí bek Jan Bittner (BIL).

12:51
    Hlavní rozhodčí poprvé zvedl ruku nad hlavu signalizujíc vyloučení. Na trestnou lavici následně odeslal Filipa Beneše (HBR) za hákování.

Karel Schön

Branky a nahrávky: 8. Štěpka (Fučík), 10. Š. Štěpánek (Sekerka), 35. Petráš (Š. Štěpánek), 57. Petráš (Polák) – 1. Kolda (Kozlík, Beneš), 9. Endál (Třetina, Kulhánek), 9. Kolda (Kozlík, Kuchta), 16. Beneš (Kuchta, Kozlík), 23. Vlasov (Chlubna, Kondratěv), 30. Endál (Semrád, Třetina), 31. Loginovskij (Kozlík, Beneš), 37. Třetina (Endál, Přidal), 38. Přidal (Třetina, Endál), 42. Kozlík (Beneš, Duben), 45. Přidal (Třetina, Endál), 52. Kulhánek (Beneš, Kuchta), 52. Chlubna (Vala)

HC Draci Bílina: I. Horák (9. – 52. Slysarčuk) – Polák, Cvrk, Bittner, Fučík, Machač, Kolíček, Brettschneider – Čmolík, Sekerka, Petráš, Š. Štěpánek, Štěpka, Trübenekr, Řezníček, Procházka, Kýhos, Böhm, Weitz. Trenér: Kanis.
    BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (51. Zvolánek) – T. Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Duben "A", Vala, Lacina – Přidal, Třetina "C", Endál "A", Kozlík, Kuchta, Beneš, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Cejpek, Ludvík. Trenér: Totter.

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Radek Šulo, Richard Coubal