New Jersey – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Vancouver 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Toronto 2:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:6 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Tampa – Edmonton 6:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:4 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:2 (kon.)
New York Rangers
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Vancouver Canucks
Středa 20.01.2016, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Československá stopa:

Radim Vrbata (VAN) 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:05 (03:52:07)

1. Mats Zuccarello (NYR) 1+0
    2. Ryan Miller (VAN) 46 zák., 3 góly, 93,9%
    3. T.J. Miller (NYR) 1+0

Vancouver Canucks dokázal na ledě jasně lepšího New Yorku Rangers dotáhnout zápas do prodloužení, které za stavu 2:2 rozhodl minutu a šest sekund před jeho koncem po skvělém objetí brány T.J. Miller. Rangers byli během zápasu lepším týmem a několikrát nastřelili tyč, takže jejich vítězství je naprosto zasloužené. I Canucks zřejmě nakonec budou s bodem spokojeni. Konečný výsledek. New York Rangers 3 Vancouver Canucks 2 po prodloužení.

63:54 J. T. MILLER - 3:2

63:54
    Rangers právě vstřelili branku!
    J.T. MILLER odmítá samostatné nájezdy a rozhoduje v prodloužení o vítězství New Yorku Rangers 3:2!! J.T. Miller objel skvěle bránu a u pravé tyče zasunul puk vedle levého betonu Ryana Millera, který se k ní včas nestihl přesunout. Asistence: Ryan McDonagh, Derek Stepan.

63:15
    Oba dva týmy se snaží, jenže jejich akcím schází přesná přihrávka, ale především potom střela.

62:39
    V prodloužení se hraje stále bez střely na bránu a před námi jsou s největší pravděpodobností nájezdy.

61:44
    Ben Hutton se dostal do samostatného úniku, v poslední chvíli mu ale znemožnil zakončit vracející se Mats Zuccarello a Henrik Lundqvist puk pravým betonem v pohodě vyrazil!

61:09
    Alexander Edler odvedl v obraně dobrou práci a nepustil Rangers na pravém křídle ke střele.

60:51
    Úvodní minuta prodloužení téměř za námi a zatím jsme nebyli svědky ani jedné střely.

60:25
    Radim Vrbata a Chris Kreider se nepříjemně srazili v útočném pásmu New Yorku Rangers. Oba dva ale budou v pořádku.

60:02
    Bo Horvat uspěl na vhazování a Canucks se mohou jako první rozhodnout.

60:01

New York Rangers během úvodních jedenácti minut třetí třetiny svého soupeře jasně přehrával a navíc ho nepustil ani k jedné střele. Rangers vehementně usilovali o vstřelení vyrovnávacího gólu a v čase 51:46 se ho dočkali, když z velké blízkosti zamířil mezi betony Ryana Millera po přihrávce Keitha Yandlea zkušený Mats Zuccarello. Skóre po 60 minutách. New York Rangers 2 Vancouver Canucks 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Stepan (Nash, Kreider), 52. Zuccarello (Yandle, Nash), 64. Miller (McDonagh, Stepan) – 10. Baertschi (Horvat), 37. Burrows (Etem, Vey)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Klein, Staal (A), Boyle, Yandle, Girardi – Kreider, Stepan (A), Miller – Nash, Hayes, Zuccarello – Fast, Lindberg, Stalberg – Glass, Moore, Megna. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Edler, Tanev, Hutton, Sbisa, Bartkowski, Biega – D. Sedin (A), McCann, Hansen – Baertschi, Horvat, Vrbata – Etem, Vey, Burrows (A) – Prust, Cracknell, Dorsett. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Chris Rooney, Dean Morton – Steve Miller, Jonny Murray