New Jersey – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Vancouver 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Toronto 2:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:6 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Tampa – Edmonton 6:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:4 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:2 (kon.)
New York Rangers
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Vancouver Canucks
Středa 20.01.2016, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Obránce Alexander Edler a útočník Daniel Sedin 10. prosince skórovali během třetí třetiny a vystřelili Vancouveru Canucks v Rogers Areně výhru nad New Yorkem Rangers v posledním vzájemném duelu 2:1. Jediný gól Rangers vstřelil v čase 48:54 z trestného střílení Dan Boyle, který vyrovnal na 1:1, 30 sekund na to ale vystřelil Canucks vítězství Daniel Sedin. Brankář Vancouveru Ryan Miller předvedl 32 zákroků. Druhým vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás s radostí provede Tomáš Reiner.

New York Rangers:

NY Rangers měl po porážce s Philadelphií Flyers a Washingtonem Capitals v úterý v noci volno. Obránce Kevin Klein se proti Flyers zranil a nad jeho startem visí otazník. V bráně Rangers proti Vancouveru zřejmě začne Henrik Lundqvist, který během své kariéry proti Canucks inkasoval v průměru 2,03 gólu na zápas s úspěšností 93,7%. Ve skvělé formě hraje útočník Chris Kreider, který během posledních dvou zápasů vstřelil tři góly a během posledních tří utkání potom zaznamenal čtyři kanadské body. Rangers od 23. listopadu marně čekají na dvě výhry v řadě.
    Derick Brassard v letošní sezóně NHL vynechá první zápas.

Vancouver Canucks:

Daniel Sedin se stal jedním z nejlepších střelců v historii Vancouveru, když stejně jako Markus Naslund nastřílel v dresu Canucks během své kariéry 346 gólů. Daniel Sedin během posledních tří zápasů nevstřelil gól a v zápase proti New Yorku Rangers navíc bude postrádat svého bratra Henrika, který v zápase proti New Yorku Islanders utrpěl v pondělí v noci zranění v horní části těla. Místo Henrika Sedina by měl v první formaci společně s Danielem Sedinem a Jannikem Hansenem hrát nováček Jared McCann.
    Hokejisté hostujícího Vancouveru Canucks během rozbruslení.

Vzájemné zápasy:

10.12.15 Vancouver Canucks – NY Rangers 2:1

Radim Vrbata (VAN) 11+10, +/- -17

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Klein, Staal (A), Boyle, Yandle, Girardi – Kreider, Stepan (A), Miller – Nash, Hayes, Zuccarello – Fast, Lindberg, Stalberg – Glass, Moore, Megna. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Edler, Tanev, Hutton, Sbisa, Bartkowski, Biega – D. Sedin (A), McCann, Hansen – Baertschi, Horvat, Vrbata – Etem, Vey, Burrows (A) – Prust, Cracknell, Dorsett. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Chris Rooney, Dean Morton – Steve Miller, Jonny Murray.
    Brankář Henrik Lundqvist přivedl své spoluhráče na rozbruslení.

V braně New Yorku Rangers začne jednička Henrik Lundqvist, zatímco klec Vancouveru Canucks bude hájit Ryan Miller. Domácí Rangers se poprvé v sezóně musejí obejít bez Dericka Brassarda, zatímco Canucks chybí člen prvního útoku a kapitán Henrik Sedin. V sestavě Vancouveru naopak nechybí Radim Vrbata.

00:01

00:05
    Chris Kreider vyhrál úvodní vhazování zápasu a následné nahození Rangers zastavil holí brankář Ryan Miller.

00:23
    Keith Yandle napřáhl z vrcholu levého kruhu pro vhazování ke krásné střele, která směřovala do pravého horního rohu, nakonec se ale od pravé tyče puk odrazil zpět do hry!

00:53
    Rangers se v blízkosti pravé tyče snažili puk protlačit za záda Ryana Millera, ten se ale překonat nenechal.

01:12
    Ryan Miller vyrazil střelu Rangers z pravého křídla pouze ke Kevinovi Hayesovi, který u levé tyče dorážek puk střelou po ledě do prázdné brány, brankář Canuks ale vytáhl úžasný zákrok a vleže jeho pokus zastavil nataženou rukou!

02:00
    New York Rangers vstoupil do dnešního utkání pořádně zostra, gól se mu ale zatím vstřelit nepodařilo.

02:23
    Canucks dvakrát vypálili z levého kruhu pro vhazování, Henrik Lundqvist ale obě dvě střely hostů vyrazil mimo tři tyče.

02:53
    Linden Vey se u pravé tyče snažil zamířit mezi betony Henrika Lundqvista, ten si ale připsal dobrý zákrok a následná dorážka útočníka Canucks zamířila nad!

03:44
    Utkání se hraje ve velmi vysokém tempu a od jeho začátku se pouze jednou přerušovalo.

04:37
    Rangers vypálili z pravého křídla a pozorný Ryan Miller jejich střelu pavým betonem vyrazil.

05:12
    Viktor Stalberg se dostal těsně před bránou k dorážce, Ryan Miller ale v rychlém sledu vytáhl dva skvělé zákroky!

06:29
    Tanner Glass chtěl pohotově vypálit na levém křídle od mantinelu, puk mu ale přeskočil hůl.

06:51
    Rangers nahodili puk ze středního pásma za bránu Ryana Millera a odjeli střídat.

07:02
    Protiútok Vancouveru Canucks zastavilo postavení mimo hru a po přerušení hry přichází na řadu první reklamní přestávka.
    Rick Nash během posledních pěti zápasů proti Vancouveru zaznamenal sedm kanadských bodů za 2 góly a 5 asistencí.

07:07
    Ryan Miller se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Rangers a rozehrál, což se mu úplně nepodařilo.

07:22
    Dva hráči Rangers se natahovali u pravé tyče po puku, nakonec se ale ani jeden z nich ke střele nedostal a Ryan Miller vleže zasahovat nakonec nemusel.

08:24
    Daniel Sedin u pravé tyče vypálil po pěkné otočce bekhendem a mířil mezi betony Henrika Lundqvista, jeho střela ale postrádala razanci a brankář Rangers ji v klidu vyrazil.

08:47
    Viktor Stalberg u pravé tyče vystřelil v blízkosti a Ryan Miller po úspěšném zákroku přerušil hru.

09:02
    Vancouver právě vstřelil branku!
    SVEN BAERTSCHI skóruje a posílá Vancouver Canucks do vedení 1:0!! Bo Horvat na levém křídle nabral rychlost a po objetí brány našel před brankovištěm Svena Baertschiho, který z blízkosti zamířil k levé tyči. Asistence: Bo Horvat.
    09:02 Sven BAERTSCHI - 0:1

09:35
    Rangers se pokusili vyrovnat střelou od modré čáry, ta ale zamířila pouze doprostřed brány, kde ji v lapačce ukryl pozorný Ryan Miller.

10:14
    Sven Baertschi otevřel skóre dnešního zápasu svým osmým gólem v letošní sezóně NHL.

10:35
    Henrik Lundqvist vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Vancouveru Canucks.

11:01
    Dan Boyle z levého kruhu pro vhazování tvrdě vypálil, Ryan Miller byl ale opět včas na svém místě a jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

11:32
    Rick Nash na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, Ryan Miller ale po rychlém zakleknutí ukryl jeho prudkou střelu ve své výstroji.

Ryan Miller drží Vancouver Canucks nad vodou a hosté před krátkou komerční přestávkou vedou v Madison Square Garden zásluhou Svena Baertschiho 1:0.

11:40
    Keith Yandle se vrátil do obranného pásma pro puk a na levé straně poté rozehrál.

11:55
    Bo Horvat z pravého křídla posílal před bránu nebezpečnou přihrávku, Christopher Tanev na ni ale těsně nedosáhl.

12:41
    Canucks nahodili puk do útočného pásma, aby mohli vystřídat.

13:17
    Canucks zastavili útok Rangers a vyhodili puk do středního pásma a oba dva týmy odjely střídat.

14:01
    Vancouver Canucks zastavil další útok New Yorku Rangers, jeho hráči ale vzápětí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

14:15
    New York Rangers je od úvodních minut aktivnější a nebezpečnější, jenže mu to zatím není nic platné, protože prohrává těsně 1:0.

14:52
    Daniel Sedin si najel krátce za modrou čárou v útočném pásmu na zadovku svého spoluhráče a napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele, která zamířila doprostřed brány a Henrik Lundqvist ji po rychlém zakleknutí vyrazil.

15:10
    Rangers vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před bránu Henrika Lundqvista.

15:30
    Kevin Hayes se ocitl u levé tyče ve velké šanci, Ryan Miller ale jeho střelu po ledě pravým betonem vyrazil!

15:46
    Na opačné straně ledové plochy se u pravé tyče snažit dorazit volný puk do prázdné brány Bo Horvat, včas k němu ale přijel jeden z hráčů Rangers a Henrik Lundqvist po rychlém zalehnutí a natažení rukou ukryl pod lapačkou!

Bo Horvat mohl poslat Canucks do dvoubrankového vedení, ve své snaze ale neuspěl a je tu další reklamní přestávka.

16:06
    Viktor Stalberg na levém křídle dostal přihrávku do jízdy, ke střele ale vzápětí nedostal.

16:25
    Rangers na pravém křídle tvrdě vypálili od modré čáry a Ryan Miller puk směřující do horní části brány vyrazil po pěkném zákroku vyrážečkou do rohu kluziště.

17:01
    Do konce úvodní části dnešního zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty. Rangers zatím marně usilují o vyrovnání.

17:14
    Keith Yandle napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, ta ale zamířila vedle levé tyče.

17:54
    Vancouver Canucks mohl v závěru první třetiny navýšit své vedení střelou od modré čáry, která těsně nad ledem směřovala k pravé tyči, Henrik Lundqvist ji ale po krásném zákroku vyrazil levým betonem!

18:32
    Derek Stepan si v pravém kruhu pro vhazování sjel na přihrávku svého spoluhráče zpoza brány a poté nebezpečně vypálil, Ryan Miller ale předvedl skvělý reflexivní zákrok a ukryl puk ve své výstroji!

19:00
    Do konce první třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

19:22
    Rangers na pravém křídle tvrdě vypálili od modré čáry a Ryan Miller si připsal další úspěšný zákrok, přestože toho příliš neviděl.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

New York Rangers měl úžasný vstup do zápasu a již po pár sekundách mohl otevřít skóre zápasu Keith Yandle, jeho střela z vrcholu levého kruhu pro vhazování ale orazítkovala vzdálenější pravou tyč. Ryan Miller podržel Vancouver Canucks několika skvělými zákroky a na rozdíl od Henrika Lundqvista na opačné straně neinkasoval. Rangers sice byli střelecky aktivnější a měli na vrh, jenže v polovině první části zápasu otevřel skóre po pěkném objetí brány Bo Horvata osmým gólem v letošní sezóně NHL Sven Baertschi. Skóre po první třetině. New York Rangers 0 Vancouver Canucks 1.

Druhá třetina začne přibližně v 1:56.

20:01

20:02
    Rangers vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny a okamžitě nahodili puk do útočného pásma.

20:07
    Puk skončil po nepřesné rozehrávce Rangers na zakázaném uvolnění a hra se přestěhovala před Henrika Lundqvista.

20:30
    Derek Stepan se u levé teče ocitl v obrovské šanci a mohl puk dorážet do prázdné brány, jenže Ryan Miller skvěle zareagoval a hokejkou přiloženou k ledu jeho pokus zastavil!

21:01
    Henrik Lundqvist vyjel za bránu, aby zastavil nahození Vancouveru a poté se do ní rychle vrátil.

21:42
    Rick Nash na pravém křídle napřáhl bez přípravy od modré čáry ke střele s příklepem, jeho následná rána ale zamířila vedle pravé tyče.

22:16
    Jesper Fast na modré čáře neudržel puk po zablokované přihrávce a Vancouveru se podařilo osvobodit.

22:50
    Brandon Prust využil volného prostoru na pravém křídle k rychlé střele zápěstím, kterou Henrik Lundqvist vyrazil pravým ramenem do ochranné sítě.

23:01
    Jayson Megna se pokusil vypálit z pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela zápěstím ale zamířila vedle pravé tyče a skončila za bránou.

23:35
    Rangers se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění.

24:00
    J.T. Miller vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale našla pouze beton připraveného Ryana Millera.

24:18
    Rangers právě vstřelili branku!
    DEREK STEPAN se prosazuje při signalizované výhodě a vyrovnává na 1:1!! Chris Kreider z pravého křídla nahodil puk před bránu, kde se snažil puk poslat mezi betony Ryana Millera z velké blízkosti Rick Nash, brankář Canucks ale jeho střelu vyrazil a puk poté u levé tyče dorazil do prázdné brány Derek Stepan. Asistence: Rick Nash, Chris Kreider.
    24:18 Derek STEPAN - 1:1

24:40
    New York Rangers mohl rychle otočit stav utkání, jeho tvrdá střela na pravém křídle od modré čáry ale podruhé v zápase skončila na levé tyči!

26:35
    Dominic Moore vypálil z levého kruhu pro vhazování a po dobrém zákroku Ryana Millera následuje reklamní přestávka.

Věděli jste, že?

Vancouver Canucks porazil New York Rangers 10. prosince 2:1 a velkou zásluhu na tom měly přesilové hry. Pro Rangers je tedy v dnešním utkání klíčové, aby se vyvarovali zbytečných vyloučení.

27:45
    Dan Girardi odvedl v obranném pásmu skvělou práci a poté puk vyhodil do středního pásma.

28:10
    Radim Vrbata nebezpečně vypálil z pravého křídla od mantinelu a Henrik Lundqvist nedokázal jeho střelu udržet! K dorážce se poté dostal Sven Baertschi, z blízkosti se mu ale druhý gól v dnešním zápase vstřelit nepodařilo.

28:43
    Alex Biega (VAN) dostal menší trest, 2 minuty krosček.

28:54
    T.J. Miller mohl rychle využít přesilovou hru, jeho střela z pravého kruhu pro vhazování ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

29:41
    Vancouver Canucks skvěle brání a Ryan Miller zatím nemusel během úvodní přesilové hry Rangers zasahovat.

29:44
    Puk byl sražen na střídačku New Yorku Rangers a hra byla vykázána do středního pásma.

29:57
    Kevin Hayes vypálil od modré čáry a jeho následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

30:18
    New York Rangers zatím hraje přesilovou hru velmi špatně a nyní navíc jeho hráči vyhodili puk na zakázané uvolnění.

30:28
    Henrik Lundqvist se vydal za svou bránu, aby zastavil další vyhození Canucks, a přesilová hra Rangers se chýlí ke konci.

30:44
    Vyloučený Alex Biega je zpět na ledě a Vancouver hraje v plném počtu.

30:51
    Mats Zuccarello se u pravé tyče ocitl ve slibné šanci, jeho střelu ale zablokoval po návratu na led z trestné lavice Alex Biega.

31:38
    Canucks se pokusili nahodit puk z rohu útočného pásma před bránu, jejich nahození ale trefilo pouze vnější oblouk brány, od kterého se kotouč odrazil na hole Rangers.

32:52
    Vancouver Canucks po dlouhém střídání pouze nahodil puk za bránu Henrika Lundqvista a jeho hráči odjeli rychle střídat.

33:19
    STŘELY

New York Rangers 25 Vancouver Canucks 15

33:38
    Dnešní utkání v Madison Square Garden nabízí hokej hraný ve vysokém tempu a druhá třetina se rychle blíží ke svému konci.

34:07
    To nejdůležitější se New Yorku Rangers splnit podařilo, když po gólu Dereka Stepana vyrovnali při signalizovaném vyloučení a výhodě na 1:1.

34:43
    Rangers jsou střelecky mnohem aktivnější, obě týmům se ale podařilo vstřelit pouze jeden gól.

35:01
    Jannik Hansen si na pravém křídle skvěle prohodil jednoho z hráčů Rangers a poté se snažil zamířit mezi betony Henrika Lundqvista, ten ale včas zavřel vrata a jeho střelu vyrazil!

35:37
    Linden Vey nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Henrik Lundqvist zřejmě s pomocí tyče vyrazil puk zpět do hry!

36:11
    ALEXANDRE BURROWS střílí gól a Vancouver Canucks se podruhé v zápase ujímá vedení, tentokrát 2:1!! Linden Vey odvedl v rohu útočného pásma skvělou práci a poté na pravém křídle našel Emersona Etema, který se neukvapil se zakončením a u levé tyče našel lépe postaveného Alexandreho Burrowse, který puk z blízkosti dorazil do prázdné brány. Asistence: Emerson Etem, Linden Vey.
    36:11 Alexandre BURROWS - 1:2

36:11
    V Madison Square Garden nastal problém s ochranným sklem a na řadu proto přichází reklamní přestávka.

36:35
    Alexandre Burrows vstřelil v letošní sezóně svůj šestý gól a Vancouver Canucks nad střelecky aktivnějším New Yorkem Rangers opět vede.

37:12
    Ryan McDonagh napřáhl na levém křídle od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Ryan Miller pravým betonem po krásném zákroku vyrazil mimo!

37:26
    Vancouver Canucks vyhodil puk na zakázané uvolnění a hlavní trenér Willie Desjardins si vzal oddechový čas.

37:44
    Rangers se jako vosy sjížděli u pravé tyče k volnému puku, ten ale včas přikryl pod lapačkou pozorný Ryan Miller.

Na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

Alexandre Burrows dnes vstřelil během posledních 25 zápasů svůj první gól.

37:54
    Rangers se po krátké přestávce do zakončení nedostali a jejich nahození zamířilo vedle vzdálenější levé tyče.

38:35
    Vancouver Canucks vyhodil puk po špatné rozehrávce na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici Ryana Millera.

38:45
    Ryan McDonagh napřáhl od modré čáry ke krásné střele, která letěla těsně nad ledem a od pravé tyče se odrazila do té levé a poté ven!

39:00
    Do konce druhé části zbývá odehrát jedna minuta.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Také ve druhé části zápasu byl New York Rangers aktivnějším týmem a dvakrát orazítkoval tyč. Domácím hráčům se podařilo fanoušky v Madison Square Garden rozradostnit necelých pět minut po začátku druhé třetiny, když se z dorážky prosadil Derek Stepan, jenže na jeho gól poté krátce před druhou sirénou odpověděl po krásné kombinaci střelou do prázdné brány Alexandre Burrows a poslal Vancouver Canucks podruhé v utkání do vedení. Rangers mohli vyrovnat, střela Ryana McDonagha od modré čáry se ale od pravé tyče odrazila do té levé a poté ven. Skóre po 40 minutách. New York Rangers 1 Vancouver Canucks 2.

Třetí třetina začne přibližně v 2:52.

40:01

40:02
    New York Rangers vyhrál ve všech třech třetinách úvodní vhazování, do třetí části ovšem vstupuje za nepříznivého stavu 1:2.

40:07
    Ryan Miller zastavil nahození Rangers a u pravé tyče přikryl puk na ledě lapačkou.

40:49
    J.T. Miller se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, puk se mu ale bekhendem nepodařilo poslat na vyrážečku Ryana Millera, který si v úvodu třetí části dnešního zápasu připsal skvělý zákrok!

41:00
    Rick Nash (NYR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

41:12
    Jesper Fast se dostal v oslabení do samostatného úniku, který se pokusil zakončit bekhendovým blafákem, jeho následná střela ale zamířila vedle levé tyče! To byla obrovská šance.

42:13
    Canucks se nepodařilo usadit v útočném pásmu a Rangers vyhodili puk až k bráně Ryana Millera, který ho zastavil holí a rozehrál.

42:42
    Ryan McDonagh na levém křídle vypálil v oslabení, ani jeho střela ale nezamířila mezi tři tyče.

43:12
    Rick Nash se vrátil zpět na led z trestné lavice a po nabrání rychlosti na pravém křídle se skvěle natlačil před bránu, puk se mu ale poté mezi betony Ryana Millera zasunout nepodařilo!

43:54
    Útok New Yorku Rangers zastavil ofsajd a hra byla vykázána do středního pásma.

44:03
    Statistiky hráče

Nish Nash strávil na ledě 12 minut a 5 sekund, během nichž se dostal k pěti střelám.

45:09
    Dan Girardi tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela byla těsně před Ryanem Millerem přizvednuta do vzduchu, brankář Canucks ale předvedl dobrý reflex a kotouč ze vzduchu rychle stáhl do své lapačky.

45:43
    Canucks se v rozpětí několika málo sekund dostali ke dvěma střelám, obě dvě ale byly sraženy mimo.

46:08
    Rangers vypálili z pravého kruhu pro vhazování a puk před bránou skončil pod tělem jednoho z hráčů Vancouveru, který ho zalehl.

Hra byla přerušena a na řadu přichází reklamní přestávka.

Hlavní rozhodčí Steve Miller před vhazováním v obranném pásmu dojel k lavičce Rangers, aby mu nabrousili brusle.

46:29
    Bo Horvat si sjížděl u levé tyče na přihrávku Daniela Sedina, do zakončení se ale nedostal.

47:08
    Alexandre Burrows nedokázal puk tečovat a rozhodčí odpískali proti Vancouveru Canucks zakázané uvolnění.

47:18
    Alexander Edler odvedl v obraně dobrou práci, když zablokoval střelu Rangers z pravého kruhu pro vhazování.

47:35
    Mats Zuccarello se v levém kruhu pro vhazování ocitl ve slibné šanci, jeho následná střela ale trefila pouze hruď Ryana Millera, který po snadném zákroku jeho střelu vyrazil.

47:58
    New York Rangers vytvořil před bránou Vancouveru Canucks obrovský závar a Viktor Stalberg se u pravé tyče snažil puk dorazit do brány, Ryan Miller ale vleže na pravém boku jeho pokus zastavil a přerušil hru!

48:24
    Dan Girardi tvrdě vypálil od modré čáry a Ryan Miller jeho střelu s příklepem směřující nad ledem k levé tyči pravým betonem vyrazil!

48:55
    J.T. Miller se těsně před bránou třikrát nebo čtyřikrát snažil puk dorazit za záda Ryana Millera, ani v jednom případě ale neuspěl!

48:59
    Hlavní rozhodčí Steve Miller byl po vhazování v obranném pásmu Canucks zasažen pukem do hlavy a skončil na ledě. Poté se ale zvedl a vysloužil si ovace hráčů i fanoušků. Krásné gesto.

49:24
    Útok Vancouveru Canucks zastavil na levém křídle ofsajd a hra byla vykázána do středního pásma.

49:44
    Rangers nahodili od modré čáry na levém křídle puk na bránu a Ryan Miller ho podržel ve svém náručí, aby přerušil hru.

50:11
    Rangers vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Henrika Lundqvista.

50:17
    Alex Biega nahodil puk po vyhraném vhazování Daniela Sedina za bránu Henrika Lundqvista, který nemusel ve třetí třetině ani jednou zasahovat.

50:50
    STŘELY VE 3. TŘETINĚ

New York Rangers 11 Vancouver Canucks 0

51:09
    Radim Vrbata zavezl puk do útočného pásma a poté vypálil, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Henrik Lundqvist a po vyražení puku si připsal ve třetí třetině první zákrok.

51:22

Vancouver Canucks třikrát v řadě vyslal na bránu soupeře minimálně 40 střel.

51:32
    Mats Zuccarello vypálil na pravém křídle z kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila nad.

51:46
    Vancouver Canucks nedokázal vyhodit puk z obranného pásma a MATS ZUCCARELLO vyrovnává na 2:2!! Rick Nash zpoza brány přihrál do rohu ledové plochy Keithovi Yandleovi, který si vybruslil do prostoru a před bránou našel najíždějícího Matse Zuccarella, který do jeho přihrávky u pravé tyče vložil hůl a mezi betony Ryana Millera poslal puk do brány. Asistence: Keith Yandle, Rick Nash.
    51:46 Mats ZUCCARELLO - 2:2

52:54
    New York Rangers je v dnešním zápase lepší, má více šancí a jeho vyrovnání je naprosto zasloužené.

54:01
    Radim Vrbata vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování, Henrik Lundqvist byl ale připraven a pravým betonem jeho pokus vyrazil!

54:39
    Ryan McDonagh na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a Ryan Miller měl s jeho střelou letící těsně nad ledem potíže, nakonec ji ale dokázal vyrazit do bezpečí s přispěním Alexandreho Burrowse!

55:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát přesně 5 minut.

55:09
    Dominic Moore se mohl stát hrdinou, když z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která orazítkovala tyč!

56:02
    Sven Baertschi se na levém křídle dostal k puku, do zakončení se ale poté přes dvojici protihráčů nedostal.

56:29
    Chris Kreider tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Ryan Miller jeho střelu levým betonem vyrazil! To byl skvělý zákrok.

56:48

56:56
    Alexander Edler vyhrál vhazování v obranném pásmu a Vancouver nahodil puk za bránu Henrika Lundqvista.

57:31
    Alexandre Burrows si ve středním pásmu zpracoval puk a po nahození za bránu Rangers odjel střídat.

58:01
    Canucks nyní hrají hodně jednoduše.

58:21
    Ben Hutton vypálil ze středního pásma v blízkosti útočné modré čáry a jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

58:25
    Do konce normální hrací doby zbývá odehrát něco málo přes minutu a půl a vypadá to, že se dočkáme v Madison Square Garden prodloužení.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

59:29
    Oba týmy pouze nahazují puk do útočného pásma, aby se nedopustily nějaké zbytečné chyby.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

New York Rangers během úvodních jedenácti minut třetí třetiny svého soupeře jasně přehrával a navíc ho nepustil ani k jedné střele. Rangers vehementně usilovali o vstřelení vyrovnávacího gólu a v čase 51:46 se ho dočkali, když z velké blízkosti zamířil mezi betony Ryana Millera po přihrávce Keitha Yandlea zkušený Mats Zuccarello. Skóre po 60 minutách. New York Rangers 2 Vancouver Canucks 2.

60:01

60:02
    Bo Horvat uspěl na vhazování a Canucks se mohou jako první rozhodnout.

60:25
    Radim Vrbata a Chris Kreider se nepříjemně srazili v útočném pásmu New Yorku Rangers. Oba dva ale budou v pořádku.

60:51
    Úvodní minuta prodloužení téměř za námi a zatím jsme nebyli svědky ani jedné střely.

61:09
    Alexander Edler odvedl v obraně dobrou práci a nepustil Rangers na pravém křídle ke střele.

61:44
    Ben Hutton se dostal do samostatného úniku, v poslední chvíli mu ale znemožnil zakončit vracející se Mats Zuccarello a Henrik Lundqvist puk pravým betonem v pohodě vyrazil!

62:39
    V prodloužení se hraje stále bez střely na bránu a před námi jsou s největší pravděpodobností nájezdy.

63:15
    Oba dva týmy se snaží, jenže jejich akcím schází přesná přihrávka, ale především potom střela.

63:54
    J.T. MILLER odmítá samostatné nájezdy a rozhoduje v prodloužení o vítězství New Yorku Rangers 3:2!! J.T. Miller objel skvěle bránu a u pravé tyče zasunul puk vedle levého betonu Ryana Millera, který se k ní včas nestihl přesunout. Asistence: Ryan McDonagh, Derek Stepan.
    63:54 J. T. MILLER - 3:2

Vancouver Canucks dokázal na ledě jasně lepšího New Yorku Rangers dotáhnout zápas do prodloužení, které za stavu 2:2 rozhodl minutu a šest sekund před jeho koncem po skvělém objetí brány T.J. Miller. Rangers byli během zápasu lepším týmem a několikrát nastřelili tyč, takže jejich vítězství je naprosto zasloužené. I Canucks zřejmě nakonec budou s bodem spokojeni. Konečný výsledek. New York Rangers 3 Vancouver Canucks 2 po prodloužení.

1. Mats Zuccarello (NYR) 1+0
    2. Ryan Miller (VAN) 46 zák., 3 góly, 93,9%
    3. T.J. Miller (NYR) 1+0

Československá stopa:

Radim Vrbata (VAN) 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:05 (03:52:07)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Stepan (Nash, Kreider), 52. Zuccarello (Yandle, Nash), 64. Miller (McDonagh, Stepan) – 10. Baertschi (Horvat), 37. Burrows (Etem, Vey)

Rozhodčí: Chris Rooney, Dean Morton – Steve Miller, Jonny Murray