Stíhačka žen 10 km, Anterselva | Vítěz: J. Jurlovová (RUS) (kon.) | | | Stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
Tour de San Luis - 6. etapa | Víťaz: M. Á. López (Astana) (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS134, Zakopané | Vítěz: Norsko (kon.) |
Draft All Star | (kon.) |
Ženy 10 km volně, Nové Město na Moravě | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Nové Město na Moravě | Vítěz: M. Manificat (FRA) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
konec
SP - muži 15 km volně, Nové Město na Moravě
Vítěz: M. Manificat (FRA)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky:
1. Maurice Manificat (FRA) 34:04.9
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +10.8
3. Sergej Usťugov (RUS) +13.0
4. Jevgenij Belov (RUS) +29.5
5. Finn Hagen Krogh (NOR) +32.7
6. Alexej Červotkin (RUS) +33.3
7. Alex Harvey (CAN) +41.3
8. Jean Marc Gaillard (FRA) +48.0
9. Alexej Poltoranin (KAZ) +48.8
10. Toni Livers (SUI) +53.3
11. Alexander Legkov (RUS) +55.1
12. Mathias Rundgreen (NOR) +55.5
13. Robin Duvillard (FRA) +56.2
14. Sergej Turyšev (RUS) +1:02.4
15. Curdin Perl (SUI) +1:03.8
20. Martin Jakš (CZE) +1:16.4
43. Lukáš Bauer (CZE) +2:14.5
54. Michal Novák (CZE) +3:01.7
59. Petr Knop (CZE) +3:11.6
64. Jakub Graef (CZE) +3:37.4
69. Jonáš Bešťák (CZE) +4:11.9
72. Adam Fellner (CZE) +4:31.3
75. Ondřej Dudek (CZE) +5:06.8
77. Miroslav Rypl (CZE) +5:20.1
78. Jakub Antoš (CZE) +5:29.7
81. Petr Pilz (CZ) +6:29.6
Startovní listina závodu:
1. Per Kristian Nygaard (NOR)
2. Anton Lindblad (SWE)
3. Lucas Boegl (GER)
4. Simon Andersson (SWE)
5. Graeme Killick (CAN)
6. Lari Lehtonen (FIN)
7. Florian Notz (GER)
8. Devon Kershaw (CAN)
9. Adrien Backscheider (FRA)
10. Giandomenico Salvadori (ITA)
11. Simon Hegstad Krueger (NOR)
12. Andrej Melničenko (RUS)
13. Thomas Bing (GER)
14. Bernard Tritscher (AUT)
15. Curdin Perl (SUI)
16. Alexej Červotkin (RUS)
17. Martin Johansson (SWE)
18. Andrew Musgrave (GBR)
19. Jonas Baumann (SUI)
20. Martin Loewstroem Nyenget (NOR)
21. Martin Jakš (CZE)
22. Mathias Rundgreen (NOR)
23. Lukáš Bauer (CZE)
24. Toni Livers (SUI)
25. Simen Andreas Sveen (NOR)
26. Sergej Turyšev (RUS)
27. Chris Andre Jespersen (NOR)
28. Roland Clara (ITA)
29. Calle Halfvarsson (SWE)
30. Dietmar Noeckler (ITA)
31. Sergej Malyšev (KAZ)
32. Finn Haagen Krogh (NOR)
33. Michail Jun Devjatjarov (RUS)
34. Sjur Roethe (NOR)
35. Raido Rankel (EST)
36. Francesco De Fabiani (ITA)
37. Jevgenij Veličko (KAZ)
38. Sergej Usťugov (RUS)
39. Claudio Muller (ITA)
40. Jevgenij Belov (RUS)
41. Knute Johnsgaard (CAN)
42. Anders Gloeersen (NOR)
43. Livio Bieler (SUI)
44. Alexej Poltoranin (KAZ)
45. Jason Rueesch (SUI)
46. Jean Marc Gaillard (FRA)
47. Noah Hoffman (USA)
48. Jonas Dobler (GER)
49. Valentin Chauvin (FRA)
50. Andreas Katu (GER)
51. Clement Parisse (FRA)
52. Robin Duvillard (FRA)
53. Erik Bjornsen (USA)
54. Alex Harvey (CAN)
55. Perttu Hyvarinen (FIN)
56. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
57. Jens Burman (SWE)
58. Maurice Manificat (FRA)
59. Scott Patterson (USA)
60. Alexander Legkov (RUS)
61. Jakub Graef (CZE)
62. Michal Novák (CZE)
63. Max Hauke (AUT)
64. Juho Mikkonen (FIN)
65. Miroslav Rypl (CZE)
66. Carl Quicklund (SWE)
67. Rinat Mukhin (KAZ)
68. Petr Knop (CZE)
69. Jakub Antoš (CZE)
70. Adam Fellner (CZE)
71. Martti Jylhae (FIN)
72. Johannes Alvar Alev (EST)
73. Antti Ojansivu (FIN)
74. Edi Dadič (CRO)
75. Simeon Hamilton (USA)
76. Jan Antolec (POL)
77. Dominik Baldauf (AUT)
78. Pawel Klisz (POL)
79. Jun-ho Hwang (KOR)
80. Johannes Fabian Kattnig (AUT)
81. Jonáš Bešťák (CZE)
82. Petr Pilz (CZE)
83. Apostolos Angelis (GRE)
84. Ondřej Dudek (CZE)
85. Kleanthis Karamichas (GRE)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1422 bodů
2. Finn Haagen Krogh (NOR) 872
3. Petter Northug (NOR) 801
4. Sergej Usťugov (RUS) 650
5. Sjur Roethe (NOR) 595
6. Niklas Dyrhaug (NOR) 589
7. Didrik Toenseth (NOR) 520
8. Alexej Poltoranin (KAZ) 502
9. Francesco De Fabiani (ITA) 465
10. Maurice Manificat (FRA) 460
34. Martin Jakš (CZE) 120
1. Maurice Manificat (FRA) 34:04.9
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +10.8
3. Sergej Usťugov (RUS) +13.0
4. Jevgenij Belov (RUS) +29.5
5. Finn Hagen Krogh (NOR) +32.7
6. Alexej Červotkin (RUS) +33.3
7. Alex Harvey (CAN) +41.3
8. Jean Marc Gaillard (FRA) +48.0
9. Alexej Poltoranin (KAZ) +48.8
10. Toni Livers (SUI) +53.3
11. Alexander Legkov (RUS) +55.1
12. Mathias Rundgreen (NOR) +55.5
13. Robin Duvillard (FRA) +56.2
14. Sergej Turyšev (RUS) +1:02.4
15. Curdin Perl (SUI) +1:03.8
20. Martin Jakš (CZE) +1:16.4
43. Lukáš Bauer (CZE) +2:14.5
54. Michal Novák (CZE) +3:01.7
59. Petr Knop (CZE) +3:11.6
64. Jakub Graef (CZE) +3:37.4
69. Jonáš Bešťák (CZE) +4:11.9
72. Adam Fellner (CZE) +4:31.3
75. Ondřej Dudek (CZE) +5:06.8
77. Miroslav Rypl (CZE) +5:20.1
78. Jakub Antoš (CZE) +5:29.7
81. Petr Pilz (CZ) +6:29.6
Startovní listina závodu:
1. Per Kristian Nygaard (NOR)
2. Anton Lindblad (SWE)
3. Lucas Boegl (GER)
4. Simon Andersson (SWE)
5. Graeme Killick (CAN)
6. Lari Lehtonen (FIN)
7. Florian Notz (GER)
8. Devon Kershaw (CAN)
9. Adrien Backscheider (FRA)
10. Giandomenico Salvadori (ITA)
11. Simon Hegstad Krueger (NOR)
12. Andrej Melničenko (RUS)
13. Thomas Bing (GER)
14. Bernard Tritscher (AUT)
15. Curdin Perl (SUI)
16. Alexej Červotkin (RUS)
17. Martin Johansson (SWE)
18. Andrew Musgrave (GBR)
19. Jonas Baumann (SUI)
20. Martin Loewstroem Nyenget (NOR)
21. Martin Jakš (CZE)
22. Mathias Rundgreen (NOR)
23. Lukáš Bauer (CZE)
24. Toni Livers (SUI)
25. Simen Andreas Sveen (NOR)
26. Sergej Turyšev (RUS)
27. Chris Andre Jespersen (NOR)
28. Roland Clara (ITA)
29. Calle Halfvarsson (SWE)
30. Dietmar Noeckler (ITA)
31. Sergej Malyšev (KAZ)
32. Finn Haagen Krogh (NOR)
33. Michail Jun Devjatjarov (RUS)
34. Sjur Roethe (NOR)
35. Raido Rankel (EST)
36. Francesco De Fabiani (ITA)
37. Jevgenij Veličko (KAZ)
38. Sergej Usťugov (RUS)
39. Claudio Muller (ITA)
40. Jevgenij Belov (RUS)
41. Knute Johnsgaard (CAN)
42. Anders Gloeersen (NOR)
43. Livio Bieler (SUI)
44. Alexej Poltoranin (KAZ)
45. Jason Rueesch (SUI)
46. Jean Marc Gaillard (FRA)
47. Noah Hoffman (USA)
48. Jonas Dobler (GER)
49. Valentin Chauvin (FRA)
50. Andreas Katu (GER)
51. Clement Parisse (FRA)
52. Robin Duvillard (FRA)
53. Erik Bjornsen (USA)
54. Alex Harvey (CAN)
55. Perttu Hyvarinen (FIN)
56. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
57. Jens Burman (SWE)
58. Maurice Manificat (FRA)
59. Scott Patterson (USA)
60. Alexander Legkov (RUS)
61. Jakub Graef (CZE)
62. Michal Novák (CZE)
63. Max Hauke (AUT)
64. Juho Mikkonen (FIN)
65. Miroslav Rypl (CZE)
66. Carl Quicklund (SWE)
67. Rinat Mukhin (KAZ)
68. Petr Knop (CZE)
69. Jakub Antoš (CZE)
70. Adam Fellner (CZE)
71. Martti Jylhae (FIN)
72. Johannes Alvar Alev (EST)
73. Antti Ojansivu (FIN)
74. Edi Dadič (CRO)
75. Simeon Hamilton (USA)
76. Jan Antolec (POL)
77. Dominik Baldauf (AUT)
78. Pawel Klisz (POL)
79. Jun-ho Hwang (KOR)
80. Johannes Fabian Kattnig (AUT)
81. Jonáš Bešťák (CZE)
82. Petr Pilz (CZE)
83. Apostolos Angelis (GRE)
84. Ondřej Dudek (CZE)
85. Kleanthis Karamichas (GRE)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1422 bodů
2. Finn Haagen Krogh (NOR) 872
3. Petter Northug (NOR) 801
4. Sergej Usťugov (RUS) 650
5. Sjur Roethe (NOR) 595
6. Niklas Dyrhaug (NOR) 589
7. Didrik Toenseth (NOR) 520
8. Alexej Poltoranin (KAZ) 502
9. Francesco De Fabiani (ITA) 465
10. Maurice Manificat (FRA) 460
34. Martin Jakš (CZE) 120
1. Maurice Manificat (FRA) 34:04.9
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +10.8
3. Sergej Usťugov (RUS) +13.0
4. Jevgenij Belov (RUS) +29.5
5. Finn Hagen Krogh (NOR) +32.7
6. Alexej Červotkin (RUS) +33.3
7. Alex Harvey (CAN) +41.3
8. Jean Marc Gaillard (FRA) +48.0
9. Alexej Poltoranin (KAZ) +48.8
10. Toni Livers (SUI) +53.3
11. Alexander Legkov (RUS) +55.1
12. Mathias Rundgreen (NOR) +55.5
13. Robin Duvillard (FRA) +56.2
14. Sergej Turyšev (RUS) +1:02.4
15. Curdin Perl (SUI) +1:03.8
20. Martin Jakš (CZE) +1:16.4
43. Lukáš Bauer (CZE) +2:14.5
54. Michal Novák (CZE) +3:01.7
59. Petr Knop (CZE) +3:11.6
64. Jakub Graef (CZE) +3:37.4
69. Jonáš Bešťák (CZE) +4:11.9
72. Adam Fellner (CZE) +4:31.3
75. Ondřej Dudek (CZE) +5:06.8
77. Miroslav Rypl (CZE) +5:20.1
78. Jakub Antoš (CZE) +5:29.7
81. Petr Pilz (CZ) +6:29.6
1. Maurice Manificat (FRA) 34:04.9
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +10.8
3. Sergej Usťugov (RUS) +13.0
4. Jevgenij Belov (RUS) +29.5
5. Finn Hagen Krogh (NOR) +32.7
6. Alexej Červotkin (RUS) +33.3
7. Alex Harvey (CAN) +41.3
8. Jean Marc Gaillard (FRA) +48.0
---
20. Martin Jakš +1:16.4
43. Lukáš Bauer +2:14.5
1. Sergej Usťugov (RUS) 34:17.9
2. Jevgenij Belov (RUS) +16.5
3. Finn Haagen Krogh (NOR) +19.7
4. Alexej Červotkin (RUS) +20.3
5. Toni Livers (SUI) +40.3
12. Martin Jakš (CZE) +1:03.4
28. Lukáš Bauer (CZE) +2:01.5