Monaco – Toulouse 4:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lyon – Marseille 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 24.01.2016, 17:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

77
    Teď to však s důrazem přehnal střídající Diego, který chtěl na levé straně obrat o míč Brisona, avšak svého protihráče fauloval. Od hlavního rozhodčí dostává žlutou kartu!

65
    Hostující Pogba si dával na čas s rozehrávkou, což se vůbec nelíbilo hlavnímu rozhodčímu, a udělil mu žlutou kartu!

48
    Hned na začátku druhého poločasu předvedl hodně ostrý zákrok Théophile-Catherine, který poslal k zemi de Prévilleho. Hlavní sudí mu udělil žlutou kartu!

15
    Domácím se však vůbec nevydařila rozehrávka, a k míči se hned dostalo AS. Středem hřiště postupoval Lemoine, kterého poslal k zemi Mickäel Tacalfred, který dostává žlutou kartu.

Jan Havlovic

Branky: 89. Mandi – 60. Bahebeck

Karty:   15. Tacalfred (REI), 77. Diego (REI) – 48. Théophile-Catherine (SET), 65. F. Pogba (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:9.
    Stade de Reims: Placide – H. Traoré, Tacalfred (64. Fortes), Mandi, Weber, Signorino – Oniangué, Charbonnier (79. N'Gog), Kankava – Siebatcheu (31. Diego), de Préville.
    Náhradníci: Agassa – Fortes, Mfulu, N'Gog, Peuget, Diego, Atila Turan.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (46. Brison), F. Pogba, Polomat – Monnet-Paquet (86. Corgnet), Lemoine, Pajot, Bahebeck (69. Tabanou) – Søderlund.
    Náhradníci: Moulin – Clément, Cohade, Brison, Tabanou, Corgnet.

Rozhodčí: Ruddy Buquet – Debart, Luzi (vš. Francie)