Monaco – Toulouse 4:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lyon – Marseille 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 24.01.2016, 17:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Benjamin Corgnet.

79
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází David N'Gog.

69
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Christophe Bahebeck, přichází Franck Tabanou.

64
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mickaël Tacalfred, přichází Odaïr Fortes.

46
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïc Perrin, přichází Jonathan Brison.

31
    Na trávníku zůstal ležet Siebetcheu, který špatně došlápl ve vápně. Domácí útočník nemůže se svým zraněním pokračovat ve hře, tudíž ho na hřišti nahrazuje Diego!

Jan Havlovic

Branky: 89. Mandi – 60. Bahebeck

Karty:   15. Tacalfred (REI), 77. Diego (REI) – 48. Théophile-Catherine (SET), 65. F. Pogba (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:9.
    Stade de Reims: Placide – H. Traoré, Tacalfred (64. Fortes), Mandi, Weber, Signorino – Oniangué, Charbonnier (79. N'Gog), Kankava – Siebatcheu (31. Diego), de Préville.
    Náhradníci: Agassa – Fortes, Mfulu, N'Gog, Peuget, Diego, Atila Turan.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (46. Brison), F. Pogba, Polomat – Monnet-Paquet (86. Corgnet), Lemoine, Pajot, Bahebeck (69. Tabanou) – Søderlund.
    Náhradníci: Moulin – Clément, Cohade, Brison, Tabanou, Corgnet.

Rozhodčí: Ruddy Buquet – Debart, Luzi (vš. Francie)