Tatran – Olomouc 3:0 (kon.) | Bohemians - NE – Jičín 5:1 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
FBS Olomouc
Neděle 24.01.2016, 15:00 • SH Jindřichův Hradec • ČEZ Extraliga žen • 17. kolo

Ve třetí části jsme již branku neviděli a tak domácí hráčky Tatranu vyhrávají velmi důležitý zápas proti Olomouci poměrem 3:0. V první třetině otevřela skóre po individuální akci Daniela Reindlová, v druhé periodě přidaly branky ještě Adéla Kramperová a znovu Reindlová a udaly tak konečný výsledek dnešního střetnutí.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:50:02)

36:08
    Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Rybínová – 2 minuty, Vysoká hůl).
    34:18 Daniela REINDLOVÁ - 3:0

34:18
    Tatran právě vstřelil branku!
    Domácí tým jde po druhé brance v utkání DANIELY REINDLOVÉ do vedení již o tři branky. Asistence: Barbora Zabavská.

Dnešní utkání sleduje 275 diváků.

23:00
    Střešovický tým jde do dvoubrankového náskoku, když se po přihrávce Žanety Rekové prosadila ADÉLA KRAMPEROVÁ. Asistence: Žaneta Reková.

20:01

20:00
    6:18 Daniela REINDLOVÁ - 1:0

6:18
    Tatran jde v sedmé minutě do vedení! Po individuální akci se prosadila DANIELA REINDLOVÁ. Bez asistence.

00:01

Tatran Omlux Střešovice: Drbalová (Chlanová) – Reková, Köhlerová, Reindlová, Sedmíková, Lálová, Nemravová, Válková, Zabavská, Matěvosova, Chaloupková, Červová, Rybínová, Brotánková, Kramperová

TEMPISH FBS Olomouc: Tomšová (Králová) – Janošová, Pavlíková, Suchánková, Oháňková, Kamínková, Zamazalová, Mošťková, Peřinová, Jakubkovičová, Seevaldová, Lišková, Bestrová, Grufíková

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Ondřej Sochůrek.

Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Tomáš Kostinek a Ondřej Sochůrek.

Alan Šrámek

Vít Schück

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Reindlová, 23. Kramperová (Reková), 35. Reindlová (Zabavská)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Drbalová (Chlanová) – Reková, Köhlerová, Reindlová, Sedmíková, Lálová, Nemravová, Válková, Zabavská, Matěvosova, Chaloupková, Červová, Rybínová, Brotánková, Kramperová

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Ondřej Sochůrek