Boston – Anaheim 2:6 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:0 (kon.) | Carolina – Chicago 5:0 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Florida – Toronto 5:1 (kon.) | Montreal – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | San Jose – Colorado 6:1 (kon.)
Boston Bruins
2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
Anaheim Ducks
Středa 27.01.2016, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Anaheim Ducks zavítá ve středu v noci do TD Garden, kde se střetne s domácím Bostonem Bruins, proti kterému v loňské sezóně vyhrál oba dva zápasy shodně 3:2, přičemž druhý zápas 27. března v TD Garden muselo rozhodnout prodloužení. Centr Ryan Gezlaf zaznamenal v dresu Anaheimu během dvou zápasů tři kanadské body za gól a dvě asistence, zatímco David Krejčí na opačné straně zaznamenal "pouze" dvě asistence a byl nejproduktivnějším hráčem Bostonu. Prvním střetnutím mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.
    Pozvánka na utkání mezi Bostonem Bruins a Anaheimem.

Svěřenci Clauda Juliena se vrací zpět domů povzbuzeni vítězstvím na ledě Philadelphie poté, co se necelé dvě minuty před koncem prosadil skvělou tečí Brett Connolly. Bruins zvítězili ve Wells Fargo Center těsně 3:2 a velkou zásluhu na tom měli útočníci Patrice Bergeron a Brad Marchand, kteří se oba dva prosadili během úvodních dvou přesilových her. Velký podíl na výhře Bruins mají mimo jiné také David Krejčí ( jedna asistence) a Zdeno Chára, který zaznamenal asistence dvě. Tuukka Rask odchytal skvělý zápas a proti Flyers předvedl 34 zákroků. Jediným hráčem, který ho překonal, byl Wayne Simmonds, jehož dva góly padly do prázdné brány a finský brankář byl bezmocný.
    TD Garden bude v roce 2016 poprvé hostit mistrovství světa v krasobruslení a pořadatelé jsou touto výzvou nadšení.

Anaheim Ducks:

Obránce Simon Despres by se měl proti Bostonu Bruins vrátit zpět do sestavy Anaheimu Ducks poté, co odehrál čtyři zápasy v American Hockey League za San Diego. Čtyřiadvacetiletý hráč vynechal 42 zápasů poté, co 17. října utrpěl proti Coloradu Avalanche vážně zranění hlavy. Ducks vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů a v posledním zápase porazili 4:3 Detroit Red Wings, proti kterému dvakrát skóroval Ryan Kesler. Kesler během posledních 10 zápasů vstřelil šest gólů, z nichž čtyř dosáhl během úvodních 36 minut.
    Shawn Horcoff dostal trest na dvacet zápasů za použití nepovolených látek. Hodně špatná zpráva pro celý tým.

David Pastrňák (BOS) 5+4, +/- -1

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Boston Bruins: Gustavsson (Tuukka) – Chára (C), Trotman, Seidenberg, C. Miller, Krug, K. Miller – Spooner, Krejčí (A), Eriksson – Marchand, Bergeron (A), Connolly – Beleskey, Kemppainen, Pastrňák – Ferraro, Talbot, Hayes. Hlavní trenér: Claude Julien.

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Manson, Vatanen, Despres, Theodore, Bieksa – Maroon, Getzlaf (C), Stewart – Perron, Rakell, Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Garbutt, Thompson, Santorelli. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Chris Rooney – Matt MacPherson, Brad Kovachik.
    V TD Garden bude před začátkem utkání mezi Bostonem a Anaheimem Ducks oficiálně oznámeno, že se v TD Garden bude v roce 2016 konat mistrovství světa v krasobruslení.

V bráně Bostonu Bruins dnes začne místo Tuukka Raska brankář Jonas Gustavsson, jehož bilance v letošní sezóně NHL činí 9 výher a čtyři porážky. Gustavsson inkasuje v průměru 2,29 gólu na zápas s úspěšností 91,7%. Mezi tři tyče se v týmu Anaheimu Ducks postaví Frederik Andersen, který Ducks vychytal sedm výher a třináctkrát musel skousnout porážku. Andersen inkasuje v průměru 2,40 gólu na zápas s úspěšností 91,5%. Oba mají velice vyrovnanou bilanci.

00:01

00:06
    Anaheim Ducks vyhrál úvodní buly zápasu a okamžitě nahodil puk za bránu Bostonu Bruins, kde ho zastavil Jonas Gustavsson.

00:40
    Bruins právě vstřelili branku!
    ZACH TROTMAN otevírá skóre zápasu po pouhých 40 sekundách a nádhernou střelou posílá Boston Bruins!! David Krejčí se na levém křídle dostal k puku a poté našel na modré čáře zpětnou přihrávkou Zacha Trotmana, který na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k parádní střele s příklepem a vymetl přesně vzdálenější levý horní roh brány. Asistence: David Krejčí, Matt Beleskey.
    00:40 Zach TROTMAN - 1:0

01:15
    Ryan Kesler mohl na opačné straně rychle odpovědět, když se v blízkosti pravé tyče snažil zamířit pod horní tyč, Jonas Gustavsson ale předvedl fantastický zákrok a ukryl puk v lapačce!

02:29
    Colin Miller napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke střele po ledě, kterou Frederik Andersen pravým betonem vyrazil mimo!

03:27
    Boston Bruins vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět před Jonase Gustavssona.

03:44
    Frederik Andersen vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Bostonu Bruins.

04:07
    Zdeno Chára napřáhl na levém křídle od modré čáry ke střele, kterou pozorný Frederik Andersen ukryl ve svém náručí.

04:43
    Patrice Bergeron napřáhl v pravém kruhu pro vhazování ke střele zápěstím, která směřovala těsně nad ledem přesně ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen proti ní ale vymrštil pravý beton a vyrazil ji mimo tři tyče!

05:11
    Kevan Miller vypálil z pravého křídla a jeho tvrdá rána zamířila mimo.

05:13
    Vzápětí pálil z opačného křídla útočného pásma Torey Krug, jeho střela ale také zamířila mimo.

05:42
    Jonas Gustavsson přerušil hru po dobrém zákroku a Chris Stewart vyzval na tanec Toreyho Kruga. Oba dva si vyříkali vše ručně a stručně a půjdou se zchladit na trestnou lavici!

05:42
    Torey Krug (BOS) dostal větší trest, 5 minut bitka.
    Chris Stewart (ANA) dostal větší trest, 5 minut bitka.
    David Perrson (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

06:29
    Anaheimu Ducks se podařilo vyhodit a Bruins musí spěchat pro puk za svou bránu.

07:31
    Další vyhození Ducks, kteří zvládají úvodní oslabení v dnešním zápase skvěle.

07:54
    Anaheim právě vstřelil branku!
    COREY PERRY skóruje a dvacátým gólem v letošní sezóně NHL vyrovnává na 1:1!! David Perron využil špatného rozehrání Jonase Gustavssona za bránou a poté předložil puk do pravého kruhu pro vhazování Coreymu Perrymu, který střelou po ledě zamířil z blízkosti mezi betony brankáře Bostonu Bruins. Asistence: David Perron.
    07:54 Corey PERRY - 1:1

08:42
    Dnešní utkání slibovalo pohledný hokej a po reklamní přestávce bude navíc pokračovat početní výhodou jednoho z týmů. Další šance vstřelit gól.

08:42
    David Krejčí (BOS) dostal menší trest, 2 minuty držení.

08:53
    Boston Bruins začíná úvodní oslabení skvěle a vyzuje puk až za bránu Anaheimu Ducks.

09:13
    Vzápětí přichází další vyhození Bruins, o které se tentokrát postaral Kevan Miller.

09:29
    A další vyhození! Boston Bruins nepouští Anaheim do útočného pásma.

09:58
    Anaheim Ducks vyslal na domácí bránu v rychlém sledu dvě střely, obě dvě ale Jonas Gustavsson bez větších problémů vyrazil.

10:40
    Ryan Kesler napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování k prudké střele zápěstím, kterou Jonas Gustavsson ukryl v náručí.

10:48
    Ducks vypálili od modré čáry, jejich střela ale zamířila mimo.

11:13
    Vyloučený David Krejčí už je zpět na ledové ploše a přečkal úvodní přesilovou hru Anaheimu Ducks.

11:40
    Kevin Bieksa vypálil z pravého křídla, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče.

12:07
    Zdeno Chára nahazoval puk z levého křídla na bránu, před níž se puk snažil tečovat Matt Beleskey, kotouč ale zamířil mimo.

12:35
    Sledujeme velice pohledné utkání a po reklamní přestávce si Anaheim Ducks zahraje další přesilovou hru. Na trestnou lavici už míří Patrice Bergeron.

12:35
    Patrice Bergeron (BOS) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

12:54
    Anaheim se tentokrát velice rychle usadil v útočném pásmu a rozestavil přesilovkový deštník.

13:25
    Hampus Lindholm se dostal u pravé tyče ke střele, z blízkosti ale puk mezi betony Jonase Gustavssona poslat nedokázal. Dobrý zákrok brankáře Bostonu Bruins!

13:49
    Shea Theodore vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zápěstím byla zablokována.

14:27
    SHEA THEODORE využívá přesilovou hru a Anaheim Ducks v průběhu první třetiny otáčí vývoj dnešního zápasu!! Shea Theodore zakončil nádhernou kombinaci ještě lepší střelou zápěstím z blízkosti modré čáry, která zamířila přesně do levého horního rohu brány. Parádní trefa. Asistence: Corey Perry, Sami Vatanen.
    14:27 Shea THEODORE - 1:2

15:17
    Puk se od Ryana Spoonera odrazil do ochranné sítě a hra byla přerušena. Je tu další krátká reklamní přestávka.

15:40
    Frederik Andersen zastavil nahození Bostonu Bruins a hra byla přerušena. Loui Eriksson spěchal za pukem, ale nedokázal ho dojet.

15:50
    Tohle je přesně zápas, který bychom chtěli sledovat každý den. Utkání v TD Garden už nabídlo během první třetiny všechno. Bitku, vyloučení a především tři góly!

16:42
    Kevan Miller si chtěl z pravého křídla sjet za bránu, jenže během oblouku o puk přišel.

16:58
    Anaheim Ducks vyhodil puk z obranného pásma podél střídaček na zakázané uvolnění.

17:05
    Colin Miller napřáhl na levém křídle od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem a jeho ránu bez přípravy zablokoval dobře postavený Jakob Silfverberg.

17:21
    Simos Despres (ANA) dostal menší trest, 2 minuty podrážení.

17:29
    Patrice Bergeron napřáhl k nebezpečné střele, která zamířila těsně vedle tyče.

17:54
    Loui Eriksson se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, nadvakrát ale nedokázal puk dostat přes levý beton Frederika Andersena!

18:35
    Anaheimu Ducks se podařilo vyhodit a přetížená obranná čtveřice rychle odjela střídat.

19:14
    Brad Marchand napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke krásné střele, kterou Frederik Andersen levým ramenem vyrazil do pravé tyče, a od ní se puk vzápětí odrazil zpět do hry!

19:49
    Vyloučený Simon Despres už je zpět na ledové ploše a v první třetině už se zřejmě nic nestane.

19:57
    Tak přece jen ještě jedno vhazování před Frederikem Andersenem po zakázaném uvolnění Ducks.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Boston Bruins prožil fantastický vstup do zápasu, když se po pouhých 40 sekundách prosadil Zach Trotman, jehož střela z vrcholu pravého kruhu pro vhazování vymetla přesně vzdálenější levý horní roh brány. Nicméně, Anaheim Ducks po špatném vstupu do zápasu šlápl do pedálů a po necelých osmi minutách dokázal po chybě Jonase Gustavssona vyrovnat střelou mezi jeho betony Corey Perry a fantastický obrat dovršil v přesilové hře Shea Theodore, který parádní střelou zápěstím vymetl levý horní roh brány. Skóre po první třetině. Boston Bruins 1 Anaheim Ducks 2.
    Tento kačer musí být nádherné první třetině nadšený.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:06.

20:01

20:01
    Do druhé třetiny místo Jonase Gustavssona naskočil Tuukka Rask, který musel být kvůli vážnému zdravotnímu stavu převezen do nemocnice. Blíží informace bohužel nemáme.

20:06
    Anaheim Ducks vyhrál také ve druhé třetině úvodní vhazování a stejně jako v té první puk okamžitě nahodil do útočného pásma.

20:36
    Ducks se k ničemu nedostali a David Krejčí s Louiem Erikssonem bojovali u mantinelu na pravém křídle o puk.

20:45
    Ryan Spooner vytěžil ze skvělé práce svých spoluhráčů u levé tyče střelu, ta ale zamířila mimo.

21:32
    Patrice Bergeron na pravém křídla nabral rychlost a jeho následná střela se od hole Hampuse Lindholma odrazila do ochranné sítě.

21:32
    Jeden z hráčů Ducks poté zezadu jemně zahákoval Patrice Bergerona, což si kapitán Bostonu nenechal po odpískání líbit a strčil do něj. Bitka se ale nekonala.

21:43
    Ryan Getzlaf vypálil z pravého křídla a Jonas Gustavsson po dobrém zákroku přerušil hru.

21:52
    Hampus Lindholm (ANA) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

22:09
    Torey Krug po přihrávce Davida Krejčího vypálil na levém křídle z vrcholu kruhu pro vhazování a jeho následná střela skončila na hrudi Frederika Andersena, který po snadném zákroku přerušil hru.

22:29
    Torey Krug se tentokrát rozhodl od modré čáry pro nahození, který zamířilo vedle levé tyče a žádný z jeho spoluhráčů ho nedokázal usměrnit na bránu.

22:43
    Anaheimu Ducks se podařilo vyhodit a Bruins spěchali pro puk do vlastního obranného pásma.

23:16
    Další vyhození Ducks, po kterém se Tuukka Rask vydal za bránu, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou a založením dalšího útoku.

23:51
    Boston se během přesilové hry dostal k jediné střele a její závěrečné sekundy se odehrávají ve středním pásmu.

24:09
    Vyloučený Hampus Lindholm je zpět na ledě a Anaheim Ducks hraje v plném počtu.

24:32
    Boston Bruins vyhodil puk po nepřesné rozehrávce na zakázané uvolnění.

24:45
    A další špatná rozehrávka Bostonu Bruins. Po zakázaném uvolnění se opět bude vhazovat před Jonasem Gustavssonem.

24:55
    David Pastrňák si všiml najíždějícího Landona Ferrara, který z levého kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy ke střele a Frederik Andersen ji zastavil hrudí. To byla pěkná souhra!

25:20
    Brad Marchand napřáhl na pravém křídle od modré čáry k táhlé střele, kterou pozorný Frederik Andersen ukryl ve svém náručí.

25:29
    Boston Bruins je během posledních minut aktivnější a dominuje na ledě, zatím si ale jeho hráči nevytvořili žádnou šanci, která by volala po gólu.

25:43
    Anaheim Ducks vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před bránu Frederika Andersena.

25:49
    Torey Krug nahodil puk od modré čáry na bránu a Frederik Andersen musel rychle zareagovat, protože k dorážce už se před ním snažil dostat český útočník David Krejčí.

25:54
    Torey Krug hraje skvělý zápas a je hodně vidět. Obránce Bostonu Bruins často střílí od modré čáry, zatím se mu ale gól vstřelit nepodařilo.

26:40
    Jimmy Hayes se mohl dostat do samostatného úniku, jenže v středním pásmu nedokázal obejít jednoho z protihráčů.

27:13
    Matt Beleskey se ocitl v obrovské šanci, když se ocitl sám před bránou a po bekhendovém blafáku se snažil puk zasunout mezi betony Frederika Andersena, ten ale včas zavřel vrata a jeho pokus vyrazil!

28:00
    Anaheim se dopustil před pár sekundami obrovské chyby před vlastní bránou, ta ale zůstala vzápětí nepotrestána.

28:04
    Zdeno Chára měl v levém kruhu pro vhazování dostatek času na to, aby si srovnal puk na čepel hole a poté vypálil, jeho pokus ale zamířil vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány.

28:15
    Hra byla přerušena a na řadu přichází reklamní přestávka.
    Boston Bruins dnes vyhlíží třetí vítězství v řadě. Zatím marně.

28:44
    Jonas Gustavsson se vydal za bránu, aby zastavil nahození Anaheimu Ducks a v klidu rozehrál.

29:11
    Andrew Cogliano číhal před bránou, těsně před ním ale puk dopravil do bezpečí David Krejčí.

29:37
    Ryan Kesler dostal pěkný dárek, když mu Bruins za vlastní bránou odevzdali puk, a útočník Ducks se po vyjetí zpoza ní snažil v blízkosti levé tyče zamířit mezi betony Tuukka Raska, ten si ale připsal skvělý zákrok a přerušil hru!

30:04
    Dennis Seidenberg po protiútoku Bruins vypálil tvrdé od modré čáry, jeho střela ale skončila pouze na ochranném sklu za bránou Frederika Andersena.

30:11
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Oba dva týmy se snaží útočit, převahu má ale Boston Bruins, který je střelecky téměř trojnásobně aktivnější.

30:17
    Shea Theodore vypálil z levého křídla a Tuukka Rask jeho střelu směřující ke vzdálenější pravé tyči vyrazil do ochranné sítě.

30:39
    Kevan Miller za vlastní bránou tvrdě dohrál protihráče a vybojoval puk.

31:06
    DAVID PERRON střílí gól a posílá Anaheim Ducks do dvoubrankového vedení!! David Perron si počíhal u levé tyče na puk a poté ho bekhendem po přihrávce Chrise Stewarta mezi ní a pravým betonem Tuukka Raska poslal do brány. Asistence: Chris Stewart, Ryan Getzlaf.
    31:06 David PERRON - 1:3

31:06
    Tuukka Rask nastoupil do brány místo Jonase Gustavssona, ani on ale v dnešním zápase čisté konto neudrží.

31:56
    Boston Bruins nevyužil své šance a nyní za to pyká.

32:12
    Zach Trotman (BOS) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

32:38
    Tuukka Rask předvedl dobrý zákrok a vyrazil střelu Anaheimu mimo.

33:33
    Ryan Kesler vypálil z pravého křídla a jeho střela zápěstím byla sražena do ochranné sítě.

33:49
    Kevin Bieksa nabral na pravé straně útočného pásma rychlost a vypálil, jeho střelu ale srazil mimo dobře postavený Zdeno Chára.

34:48
    Torey Krug s obrovským úsilím dokázal puk u mantinelu dostat z obranné zóny do středního pásma.

35:27
    Anaheim Ducks převzal iniciativu a nyní jsou to jeho hráči, kteří tahají za delší konec lana a snaží se vstřelit další gól.

36:30
    Dennis Seidenberg přihrál rukou a hra byla přerušena. V TD Garden dostává prostor krátká reklamní přestávka.

37:13
    KEVIN BIEKSA zakončil další smrtící protiútok Anaheimu Ducks přesnou střelou a Anaheim Ducks vede v TD Garden už 4:1!! Kevin Bieksa napřáhl v blízkosti modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která vedle vyrážečky Tuukka Raska zamířila přesně k levé tyči. Asistence. Jakob Silfverberg, Ryan Kesler.
    37:13 Kevin BIEKSA - 1:4

37:49
    Hra Bostonu se začíná rozpadat.

38:30
    Do konce druhé třetiny, ve které jsme viděli další dva góly, zbývá minuta a půl.

38:38
    Bruins vypálili tvrdě z levého křídla a pozorný Frederik Andersen ukryl puk ve své výstroji.

38:50
    Patrick Maroon vypálil v blízkosti levé tyče z kruhu pro vhazování a Tuukka Rask ukryl puk ve svém náručí.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

39:17
    Matt Beleskey si stáhl puk do středu útočného pásma a z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, kterou Frederik Andersen po pěkném zákroku ukryl v lapačce!

39:17
    Zdeno Chára (BOS) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.
    Patrick Maroon (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

39:48
    Zbytek prostřední části se dohrává ve hře 4 na 4 a zřejmě už se v ní nic nestane.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tuukka Rask musel naskočit do druhé třetiny místo brankáře Jonase Gustavssona, který byl kvůli vážnému problému převezen do nemocnice, a v prostředním dějství inkasoval dva góly. Boston byl sice aktivní, jenže žádnou ze svých šancích nevyužil a na opačné straně přišel trest, když se nejprve prosadil v blízkosti levé tyče David Perron a po něm nádhernou střelou od modré čáry Kevin Bieksa. Skóre po 40 minutách. Boston Bruins 1 Anaheim Ducks 4.
    Fanoušek Bostonu Bruins a Anaheimu Ducks pospolu.

Třetí třetina začne přibližně ve 3:05.

40:01

40:04
    Boston Bruins vyhrál úvodní vhazování třetí třetiny, do které vstupuje s tříbrankovým mankem a musí rychle zabrat.

40:28
    Brad Marchand se dostal u levé tyče ke střele, která byla sražena do ochranné sítě.

40:28
    Ještě 51 sekund se po vyloučení Patricka Maroona a Zdena Cháry ze závěru druhé třetiny se bude hrát ve hře 4 na 4.

40:56
    David Pastrňák mohl potrestat obrovskou chybu Anaheimu Ducks na modré čáře, po které se dostal do samostatného úniku, u pravé tyče ale poté nedokázal puk zvednout nad levý beton Frederika Andersena!

41:52
    Matt Beleskey hledal u levé tyče puk a chtěl se dostat k dorážce, Frederik Andersen ho ale rychle přikryl.

42:04
    ZDENO CHÁRA zakončil úžasnou kombinaci Bostonu Bruins a dostává svůj tým z pozice kapitána na dostřel dvou branek!! Matt Beleskey přihrál mezi kruhy pro vhazování z pravé strany Ryanovi Spoonerovi, který puk pěknou zadovkou přenechal Zdenovi Chárovi, a ten z mezikruží vymetl nádhernou střelou pravý horní roh brány. Asistence: Ryan Spooner, Matt Beleskey.
    42:04 Zdeno CHÁRA - 2:4

42:20
    Mike Santorelli (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

43:34
    Loui Eriksson se dostal před bránou do skvělé šance, Frederik Andersen ale jeho střelu pravým ramenem vyrazil mimo!

44:22
    Zdeno Chára vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

44:58
    Rickard Rakell se u pravé tyče dostal do skvělé šance, jenže v poslední chvíli mu znemožnil puk usměrnit na bránu jeden z hráčů Bostonu a jeho střela na dlouhou hůl zamířila mimo!

45:44
    Zach Trotman na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.

45:49
    Zach Trotman poté zastavil rychlý protiútok Ducks, když poslal k zemi čistě ramenem Davida Perrona.

46:29
    Matt Beleskey na levém křídle napřáhl od mantinelu k nádherné střele, která orazítkovala horní tyč brány Frederika Andersena!

47:01
    Joonas Kemppainen se zpětné přihrávce Ryana Spoonera zpoza brány dostal u pravé tyče ke střele, puk ale za záda Frederika Andersena střelou po ledě poslat nedokázal!

Po dobré šanci Bostonu Bruins a úspěšném zákroku Frederika Andersena přichází na řadu reklamní přestávka.

47:27
    Brett Connolly po vyhraném vhazování Bruins na pravém křídle vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde ji hrudí zastavil Frederik Andersen.

47:38
    Anaheim Ducks vyhodil puk z obranného pásma na zakázané uvolnění a Boston Bruins začíná utahovat šrouby.

48:08
    Brad Marchand se snažil na levém křídle dostat do zakončení, vzápětí byl ale vytlačen ze střelecké pozice. Dobrou práci odvedl v obraně Josh Manson.

49:03
    Loui Eriksson si mezi kruhy pro vhazování neprohodil puk mezi nohama Rickarda Rakella, který vzápětí nahodil kotouč ze středního pásma za bránu Tuukka Raska, aby se spoluhráči mohl vystřídat.

50:16
    Anaheim Ducks přečkal tlak Bostonu Bruins, během něhož inkasoval pouze jeden gól, a hra se začíná opět vyrovnávat.

50:40
    Brett Connolly vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

51:10
    Brad Marchand nedokázal dobře rozehrát a vyhodil puk nechtěně na zakázané uvolnění.
    Jonas Gustavsson zkolaboval a všichni doufají, že bude v pořádku. Brankář Bostonu je v nemocnici.

51:53
    Matt Beleskey si u levé tyče najížděl na přihrávku Davida Krejčího z pravého křídla, jenže puk těsně minul.

52:20
    Tuukka Rask vyjel za bránu a vzápětí se mu po zastavení puku nepodařilo přesně rozehrát.

52:23
    Chris Stewart se po chybě Bruins dostal ke střele, tu ale zablokoval skvěle postavený Zdeno Chára.

52:42
    Andrew Cogliano vypálil z levého kruhu pro vhazování a po zákroku Tuukka Raska přichází na řadu reklamní přestávka.

52:59
    David Pastrňák vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila těsně vedle vzdálenější levé tyče.

53:28
    Tuukka Rask nepustil jednoho z hráčů Anaheimu ke střele, když před ním puk holí dopravil do bezpečí.

54:41
    Hra byla přerušena poté, co puk opustil hrací plochu a necelých šest minut před koncem dnešního zápasu dostává v TD Garden prostor další reklamní přestávka.

54:41
    Zach Trotman (BOS) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry – vyhození puku přes ochranné sklo.

55:21
    Ryan Kesler vypálil z levého křídla a jeho střela byla sražena do ochranné sítě. David Perron číhal před bránou, tečovat puk ale nedokázal.

56:26
    Rickard Rakell se dostal před bránou do zakončení, z blízkosti ale pozorného Tuukka Raska nepřekonal.

56:45
    Vyloučený Zach Trotman je zpět na ledové ploše a Boston Bruins hraje v plném počtu.

57:10
    Do konce zápasu zbývají necelé tři minuty a Boston Bruins je pod tlakem, místo toho, aby ho sám vytvářel.

57:38
    Dennis Seidenberg vypálil z levého křídla a jeho střela zamířila vedle levé tyče.

57:58
    Tuukka Rask dvakrát vyjel z brány, jenže poté se do ní vrátil, protože Bruins se nedokázali usadit v útočném pásmu.

58:12
    Tuukka Rask už je na střídačce a Boston Bruins to zkouší v šesti hráčích a prázdnou bránou v zádech!

58:42
    Bostonu Bruins se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění. To je velká chyba.

58:42
    Hlavní trenér Bostonu Bruins Claude Julien si vzal oddechový čas.

58:42
    Tuukka Rask se samozřejmě vrátil zpět do brány při vhazování v obranném pásmu Bruins, kteří nutně potřebují vyhrát buly.

58:42
    Patrice Bergeron sice vyhrál vhazování, to se ale vzápětí bude opakovat.

58:52
    Torey Krug zavezl puk do útočného pásma a Tuukka Rask je opět na střídačce!

59:05
    RYAN KESLER uklízí puk z blízkosti do prázdné brány a Anaheim Ducks pečetí své vítězství!! Ryan Getzlaf na pravém křídle dokázal obelstít po přihrávce Jakoba Silfvergerga tři protihráče a poté našel u levé tyče Ryana Keslera, který z blízkosti uklidil puk do zívající brány. Asistence: Ryan Getzlaf, Jakob Silfverberg.
    59:05 Ryan KESLER - 2:5

59:28
    MIKE SANTORELLI vzápětí přidává další gól a Anaheim Ducks vede nad Bostonem Bruins těsně v závěru 6:2!! Mike Santorelli předvedl před bránou dobrý důraz a puk, který po střele Ryana Garbutta z mezikruží prošel mezi betony Tuukka Raska, z blízkosti dorazil do prázdné brány. Asistence: Ryan Garbutt, Shea Theodore.
    59:28 Mike SANTORELLI - 2:6

59:39
    Anaheim Ducks vyhodil puk na zakázané uvolnění a ještě jednou se bude vhazovat před bránou Frederika Andersena.

Kapitán Zdeno Chára se ve třetí třetině vrátil zpět z trestné lavice a poté zakončil nádhernou kombinaci Bruins střelou do pravého horního rohu. Boston prohrával až do závěru zápasu o dvě branky a marně se snažil se zápasem něco udělat. David Pastrňák neproměnil samostatný únik a během poslední minuty podtrhl vítězství Anaheimu střelou do prázdné brány Ryan Kesler, na jehož gól vzápětí po několika sekundách ještě navázal Mike Santorelli. Konečný výsledek. Boston Bruins 2 Anaheim Ducks 6.
    Anaheim Ducks oslavuje proti Bruins třetí vítězství v řadě.

1. Corey Perry (ANA) 1+1
    2. Frederik Andersen (ANA) 32 zák., 2 góly, 94,1%
    3. Matt Beleskey (BOS) 0+2

Zdeno Chára (BOS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 23:19
    David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:24
    David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:27 (03:57:42)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Trotman (Krejčí, Beleskey), 43. Chára (Spooner, Beleskey) – 8. Perry (Perron), 15. Theodore (Perry, Vatanen), 32. Perron (Stewart, Getzlaf), 38. Bieksa (Silverberg, Kesler), 60. Kesler (Getzlaf, Silfverberg), 60. Santorelli (Garbutt, Theodore)

Boston Bruins: Gustavsson (20. Rask) – Chára (C), Trotman, Seidenberg, C. Miller, Krug, K. Miller – Spooner, Krejčí (A), Eriksson – Marchand, Bergeron (A), Connolly – Beleskey, Kemppainen, Pastrňák – Ferraro, Talbot, Hayes. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Chris Rooney – Matt MacPherson, Brad Kovachik