Mountfield HK – Kometa Brno 7:0 (kon.) | Liberec – Zlín 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 5:10 (kon.)
Chomutov – Slavia 6:1 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – Kladno 2:3 (po pr.)
Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:3 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 06.02.2016, 16:00DHL Extraliga juniorů • 40. kolo

V toto chvíli mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát hezký zbytek dnešního dne. Užívejte si ho a u dalších onlajnů se mějte hezky. Na počtenou! (18:17:58)

Napínavé střetnutí...
    Nic jiného bychom k tomu nemohli dodat. Viděli jsme bojovné utkání plné agresivity, dravosti, chutě a mnoho dalšího. Sparťané šli vždy do vedení, ale Karlovy Vary vždy stáhly její jednogólový náskok. Utkání dospělo až do prodloužení, v nichž rozhodl domácí hrdina MAREK GYÖRI. Jeden bod domů si veze karlovarská Energie, dva body zůstávají doma. HC Sparta Praha poráží výběr HC Energie Karlovy Vary 3:2 po prodloužení.

64:56
    Sparta právě vstřelila branku!

Obrovská smůla na straně karlovarské Energie, naopak veliké nadšení na sparťanských tvářích! Hozák po přihrávce od Knoblocha vybojoval puk v útočném pásmu v rohu kluziště, následně ho předložil MARKU GYÖROVI, který z bezprostřední blízkosti prostřeluje brankáře Kuchaře! Sparta tak vítězí po prodloužení 3:2!

64:46
    Knobloch má puk na hokejce a rozehrává svým forvardům.

64:28
    Buly před Kuchařem.

64:01
    Poslední minuta prodloužení je tu.

63:37
    Sparťanští beci rozjíždějí svou akci zpoza vlastní branky.

63:12
    Chour po zákroku lapačkou přerušuje hru. Následovat bude buly po jeho levici.

62:46
    Karlovarští se dostávají pomalu do hry a ohrožují Choura nepříjemnými střelami.

62:16
    Hraje se ve středním pásmu.

61:36
    Michálek vyváží puk a míří s ním před branku Sparty.

61:29
    Svádí se boj ve středu kluziště. Nakonec si bere kotouč Energie.

60:45
    Pajk s Vránou vyvážejí kotouč a hosté střídají.
    Tomuto se říká pěkná sbírka puků :)

Necessities. #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

60:05
    Domácí chtějí ihned zkraje rozhodnout a ženou se za branku Kuchaře pro nahozenou pryž.

60:01

Třetí perioda nabídla opět parádní podívanou. Šance měla většinou Sparta, ale byla to karlovarská Energie, která dokázala vsítit vyrovnávající branku na 2:2. Za pár okamžiků budeme svědky pětiminutového prodloužení.

60:00

59:58
    Už se nic nestane. Půjdeme do prodloužení.

59:20
    Menší závar před domácí svatyní, ale domácí vše vyřešili.

58:30
    Nikdo na ledě nechce nikomu dát nic zadarmo. Teď to předvedl hostující Rulík.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Michálek nabírá rychlost, ale domácí beci se o něj postarali.

57:06
    Energie míří dopředu za nahozeným kotoučem.

56:58
    Ofsajd na straně hostí.

56:41
    Parádním zákrokem se nyní prezentoval Kuchař, který vychytal z mezikruží domácího Lojku.

55:58
    Michnáč hledal před brankou najíždějícího O. Procházku, který místo toho aby vystřelil, tak přihrál přesně na hůl hostujícího zadáka.

54:57
    Střela Pajka od modré čáry končí jen na zadním mantinelu.

54:34
    Tým z Prahy se drží v útočném pásmu.

53:54
    Domácí hrají v plném počtu.

53:01
    Karlovarští jsou v pásmu, ale chybí tomu střelba.

52:40
    Pražský celek se osvobozuje.

52:14
    Nyní se provinili ofsajdem.

52:03
    Energetici se zabydlují v útočném pásmu a kombinují.

51:54
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Klindera – 2 min., podražení).

50:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary srovnávají průběh dnešního klání. V situaci dvou proti jednomu jeli MILAN DAVÍDEK a Kamil Svoboda. První jmenovaný vzal vše na sebe a propálil Choura střelou pod vyrážečku. Jedeme tedy od znova. Asistence: Kamil Svoboda.

49:55

48:43
    Rychlá střela z kruhu v podání Ondřeje Procházky končí v náruči hostujícího strážce svatyně. Ten rozehrává na své zadáky a ti zaklají útok.

48:01
    Zmatek před karlovarskou brankou hasí Jakub Vrána.

47:21
    Svoboda míří dopředu, ale domácí ho odzbrojili.

46:39
    Michnáč zaměstnává svým pobytem v útočném pásmu hostující beky.

46:35
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

46:26
    Tým HC Energie Karlovy Vary hraje v plném počtu.

45:51
    Skvělý brankář Kuchař teď zariskoval a vyhodil kotouč až na druhou stranu Chourovi.

45:19
    Sparťané se zatím nemohou dostat do útočného pásma.

44:26
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hendrych – 2 min., držení protihráče).

43:55
    Forvard Pulkrab se snažil o rychlou akci z rohu kluziště, neúspěšně.

43:01
    Jeden z domácích útočníků jel sám na brankáře, ale skvělý Kuchař zneškodnil jeho pokus vyrážečkou!

42:21
    Tým z Prahy se zbytečně vymanil z útočného pásma nepřesnou přihrávkou.

42:02
    Chour přerušuje hru. Vhazuje se po jeho levici.

41:46
    Nguyenovi se nepodařilo dostat puk do středního pásma.

40:43
    Škoda, že hostujícímu zadákovi na modré přeskočil puk přes hokejku, jinak by z toho byla celkem solidní šance.

40:12
    Hosté vyhazují puk ze svého pásma.

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají útok.

40:01

Hráči se už pomalu trousí ze svých kabin a za malou chvíli začne třetí část tohoto klání.

Třetí třetina začne cca v 17:28 hod.

Ve druhé periodě jsme viděli poměrně vyrovnaný hokej. Pár šancí měli domácí, poté se předvedli i hostující hráči. Nakonec však Sparta dokázala vstřelit rozdílovou branku, když se o to postaral forvard Tomáš Sladkovský. Čeká nás tedy zajímavá třetí perioda, ve které hostující celek bude muset vyrovnat, pokud ještě pomýšlí na body v tomto napínavém střetnutí.

40:00

39:58
    Neuvěřitelné!! Domácí v posledních dvou sekundách druhé periody vstřelili gól, ale nakonec po poradě s videorozhodčím branka neplatí! Tím pádem hosté mají na ledě plný počet bruslařů.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:36
    Hosté se ale osvobozují vyhozením kotouče přes všechny čáry.

38:05
    Svěřenci trenéra Stránského už kombinují v útočném pásmu.

37:58
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rulík – 2 min., vysoká hůl).

37:08
    Jeden z hostujících hráčů jel úplně sám na branku, ale opět Chour výborně zasáhl betonem!!

36:01
    Sparťané se teď doslova nahrnuli do útočného pásma a skvělou přihrávkou na zadní tyč se prezentoval Jiří Hozák, který parádně našel TOMÁŠE SLADKOVSKÉHO, a ten posílá pražský celek do vedení. Asistence: Jiří Hozák

36:00

34:52
    Lojka už ujížděl do brejku, ale na poslední chvíli mu hostující zadák puk odebral.

34:00
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jandus – 2 min., podražení).

32:49
    Tým HC Sparta Praha hraje v plném počtu.

32:45
    A opět skvělý Chour.

32:19
    Domácí se na chvilku osvobozují.

31:41
    Chour teď perfektně zasáhl proti střele od modré čáry v podání Svobody.

30:55
    Zikmund teď kombinuje v útočném pásmu se svými spoluhráči.

30:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Györi – 2 min., podražení).

30:16
    Lojka se teď tlačí do zakončení, ale hostující hráči mu nedávají ani centimetr zadarmo.

29:41
    Kuchař teď riskantně odpálil kotouč se svého pásma.

29:06
    Hendrych rozjíždí akci, ale už ho domácí beci na červené zastavují.

28:45
    Ti se provinili zakázaným uvolněním.

28:32
    Hraje se v obranném pásmu hostí.

27:35
    Šance na straně domácích, ale gól z toho nakonec není, jelikož hostující bek situaci zachránil a vyváží kotouč.

27:07
    Pajk nahazoval od modré, domácí útočník puk zachytil a poslal ho na zakázané uvolnění.

26:52
    Hra přerušena po zákroku Choura.

26:22
    Zikmund se vydává na výlet do útočného pásma. tam ho ale domácí beci obrali o kotouč.

25:54
    Sparťané na svého soka začínají pěkně tlačit.

25:23
    Michnáčovi teď puk přeskočil čepel, jinak by domácí útočník zakončoval do téměř prázdné branky.

24:49
    Zeleňák najíždí s pukem do pásma a krouží kolem hostující svatyně.

23:48
    Karlovy Vary jeli přečíslení dvou proti jednomu, ale Chour svým zákrokem domácí podržel.

23:39
    Po zákroku Kuchaře se hra stěhuje do obranného pásma hostí.

22:39
    Sladkovský udělal chybu na středu kluziště a mohl být rád, že karlovarští toho nedokázali využít.

22:00
    Oba týmy v plném počtu.

21:20
    Teď naopak domácí celek vyhazuje na icing.

20:58
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

20:06
    Domácí vyhrávají vhazování a jedou dopředu.

20:01

V první třetině jsme byli svědky parádní první třetiny, když nejdříve šli do vedení Sparťané zásluhou Vojtěcha Kuldy, ale do přestávky se podařilo Karlových Varům snížit. Postaral se o to Jakub Vrána. Do druhého dějství půjdeme tak za nerozhodného stavu 1:1. Na konci úvodní periody ještě fauloval zbytečně fauloval jeden z hostujících hráčů, a tak půjdeme do druhého dějství ve čtyřech na obou stranách.

20:00

19:51
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Schwamberger – 2 min., vysoká hůl).

19:51
    Hosté plném počtu.

17:51
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zikmund – 2 min., napadení).

16:13
    Parádní přečíslení v podání karlovarských. Zikmund našel v přečíslení Nguyena a ten zadovku na JAKUBA VRÁNU, který srovnává stav dnešního zápasu. Asistence: Tomáš Nguyen a Ladislav Zikmund.

15:46
    Ofsajd domácích.

15:39
    Rychlá obměna hráčů obou týmů.

14:57
    Martin Jandus přihrával před branku, ale nikoho v rudém nenašel.

14:10
    Domácí mohli jet tři na dva, ale zkazili přihrávku a nic z toho tím pádem nebylo.

13:21
    Pokus o rychlý brejk v podání karlovarské Energie.

12:18
    Michnáč krouží kolem branky a dívá se komu přihraje.

10:50

11:01
    Energie si tuhle přesilovku za rámeček určitě nedá.

10:38
    Davídek rozjíždí akci svého celku.

10:07
    Tým se Prahy se osvobozuje.

09:50
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (O. Procházka – 2 min., vražení na hrazení).

09:21
    Michnáč zkusil střílenou přihrávku, ale ta se neujala.

09:15
    Hra se stěhuje před hostujícího brankáře.

07:26

Sparťané vykombinovali tuto akci parádně, když pěknou souhru z kruhu zakončil VOJTĚCH KULDA a svou trefou poslal Sparty do vedení. Asistence: Marek Duben.

07:12

05:06
    Oba týmy střídají.

04:22
    Györi hledal spoluhráče před brankou, ale neúspěšně.

03:41
    Chour přerušuje hru po nahozené střele jednoho z hráčů Karlových Varů.

03:12

02:39
    Puk letí do obranného pásma pražského celku.

01:54
    Sparťané se ale už usazují v útočném pásmu.

01:28
    Energetici se zatím brání obstojně a spěchají za nahozeným pukem.

01:08
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michálek – 2 min., hrubost).

00:54
    Teď pro změnu zakázané uvolnění.

00:46
    Ofsajd domácího celku.

00:19
    Hráči pražské Sparty se ihned ženou dopředu.

00:01

Hráči obou týmů už nastupují na ledovou plochu.

Ještě jednou dobré odpoledne. Hráči právě ukončují svoje rozbruslení. Za nějakých 20 minut budeme moci začít.

HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, Michnáč, Lojka, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Šmerha, O.Procházka

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička – Nguyen, Zikmund, Svoboda, Vrána, Tamáš, Davídek, Hendrych, Janata, L. Procházka, Babka

Rozhodčí: Hodek – Frodl, Lhotský.

Poslední vzájemný zápas

HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha 2:4 (0:2, 2:1, 0:1) Góly: 30. Zikmund, 31. Vrána (Dudek, Davídek) – 3. Kulda (Jandus, Lojka), 29. Havel (Procházka, Knobloch), 45. Pulkrab (Procházka, Zeleňák)