PSG – Lille 0:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Troyes 2:3 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 2:4 (kon.)
Nantes – Lorient 2:1 (kon.) | Montpellier – Toulouse 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 0:1 (kon.)
GFC Ajaccio
2:3 (1:3)
ESTAC Troyes
Sobota 13.02.2016, 20:00 • Stade Ange Casanova, Ajaccio • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

55
    Hostující Confais fauloval a vyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí udělil už třetí ve druhém poločase, který trvá deset minutek.

51
    Žlutou kartu dostává Johan Martial (ESTAC Troyes).

49
    Žlutou kartu dostává David Ducourtioux (GFC Ajaccio).

39
    Žlutou kartu dostává Rodéric Filippi (GFC Ajaccio).

32
    Žlutou kartu dostává Benjamin Nivet (ESTAC Troyes).

Jakub Kopřiva

Branky: 1. Zoua (Đoković), 58. Filippi (Đoković) – 9. Ben Saada (Azamoum), 37. Azamoum (Ben Saada), 45. Azamoum

Karty:   39. Filippi (GFC), 49. Ducourtioux (GFC) – 32. Nivet (TRY), 51. Martial (TRY), 55. Confais (TRY)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 17:10.
    GFC Ajaccio: Maury – Touré, Mangane, Bréchet (35. Filippi), P. Martinez (43. Ducourtioux) – Youga, Le Moigne, Larbi (73. Mayi), Đoković – Boutaïb, Zoua.
    Náhradníci: Goda – Filippi, Ducourtioux, Poggi, Mayi, Coeff, Chermiti.

ESTAC Troyes: Dreyer – Karaboué, Ngongca, Martial (90+2. Veškovac), Dabo – Azamoum, Nivet, Confais, Camus (82. Jean) – Gueye, Ben Saada (70. Pi).
    Náhradníci: Grandel – Veškovac, Court, Darbion, Xavier, Pi, Jean.

Rozhodčí: Rainville – Benech, Stien