PSG – Lille 0:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Troyes 2:3 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 2:4 (kon.)
Nantes – Lorient 2:1 (kon.) | Montpellier – Toulouse 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 0:1 (kon.)
GFC Ajaccio
2:3 (1:3)
ESTAC Troyes
Sobota 13.02.2016, 20:00 • Stade Ange Casanova, Ajaccio • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

90+2
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Johan Martial, přichází Dušan Veškovac.

90
    Karim Azamoum mohl rozhodnout, ale jeho ráně z hranice velkého vápna pár centimetrů chybělo!

84
    Po centru se ve vápně k míči dostal jeden z hostujících hráčů, kteří hned vystřelil, ale Clément Maury vytasil dobrý zákrok a pokus zlikvidoval!

82
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Fabien Camus, přichází Corentin Jean.

73
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Mohamed Larbi, přichází Kévin Mayi.

70
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Chaouki Ben Saada, přichází Jessy Pi.
    58. Rodéric FILIPPI - 2:3

58
    GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky. Po rohu si na míč skvěle naskočil střídající RODÉRIC FILIPPI, který přesnou hlavičkou nedal brankáři žádnou šanci.

55
    Hostující Confais fauloval a vyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí udělil už třetí ve druhém poločase, který trvá deset minutek.

51
    Žlutou kartu dostává Johan Martial (ESTAC Troyes).

49
    Žlutou kartu dostává David Ducourtioux (GFC Ajaccio).
    45. Karim AZAMOUM - 1:3

45
    Troyes právě vstřelilo branku!
    A ještě větší komplikace ale přišla pro domácí nyní, protože po rychlé akci si ve vápně na míč počkal KARIM AZAMOUM a opět ho pohodlně poslal za brankáře a Troyes jde do vedení 3:1.

43
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Pablo Martinez, přichází David Ducourtioux.

39
    Žlutou kartu dostává Rodéric Filippi (GFC Ajaccio).
    37. Karim AZAMOUM - 1:2

37
    Tak pozor, protože po další akci je tu další branka a do vedení jde poprvé v utkání hostující Troyes. Po rychlé akci se míč ocitl na hranici velkého vápna, kde se k němu dostal KARIM AZAMOUM, který povedenou střelou překonal Mauryho.

35
    Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Jérémie Bréchet, přichází Rodéric Filippi.

32
    Žlutou kartu dostává Benjamin Nivet (ESTAC Troyes).
    9. Chaouki Ben Saada - 1:1

9
    Ale pozor, protože druhá branka je na světě. Hosté získali uprostřed hřiště míč a po kolmici šel CHAOUKI BEN SAADA sám na brankáře, toho obešel a poslal kulatý nesmysl do branky.
    1. Jacques ZOUA - 1:0

1
    Tak to je fantastický vstup do utkání pro domácí celek, který jde hned v první minutě do vedení. Po rohovém kopu se k míči v malém vápně dostal JACQUES ZOUA a hlavou ho uklidil za bezmocného Dreyera.

Jakub Kopřiva

Branky: 1. Zoua (Đoković), 58. Filippi (Đoković) – 9. Ben Saada (Azamoum), 37. Azamoum (Ben Saada), 45. Azamoum

Karty:   39. Filippi (GFC), 49. Ducourtioux (GFC) – 32. Nivet (TRY), 51. Martial (TRY), 55. Confais (TRY)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 17:10.
    GFC Ajaccio: Maury – Touré, Mangane, Bréchet (35. Filippi), P. Martinez (43. Ducourtioux) – Youga, Le Moigne, Larbi (73. Mayi), Đoković – Boutaïb, Zoua.
    Náhradníci: Goda – Filippi, Ducourtioux, Poggi, Mayi, Coeff, Chermiti.

ESTAC Troyes: Dreyer – Karaboué, Ngongca, Martial (90+2. Veškovac), Dabo – Azamoum, Nivet, Confais, Camus (82. Jean) – Gueye, Ben Saada (70. Pi).
    Náhradníci: Grandel – Veškovac, Court, Darbion, Xavier, Pi, Jean.

Rozhodčí: Rainville – Benech, Stien