Jihlava – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 0:5 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Plzeň – HC Litvínov 7:2 (kon.) | Třinec – Liberec 4:3 (kon.)
K. Vary – Chomutov 2:6 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 20.02.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 42. kolo

57:08
    A Dukla bude hrát přesilovku 5 na 3. Motor hrál v pěti a dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:03
    A Točík dostává v dnešním zápase už několikáty trest. Tentokrát se jede posadit za podražení.

54:40
    A přesilová hra pro Duklu. Točík dohrál souboj krosčekem a jede za to pykat na dvě minuty.

48:36
    Vala nyní zahrál vysokou holí do tváře protihráče a jede za to pykat na 2 + 2 minuty. V tváři budějovického hráče bylo totiž krvavé zranění.

41:13
    A Budějovice mají k možnost k vyrovnání. Na trestnou lavici míří Srnský za vysokou hůl.

35:53
    A další trest pro hosty. Za nedovolené bránění je vyloučen Michal. Dukla tak bude hrát proti třem.

35:21
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Váňa zbytečně dohrál v útočném pásmu protihráče a je vyloučen na dvě minuty za krosček.

34:21
    Přesilová hra pro Jihlavu. Bambulu ve středním pásmu nešetrně zkolil Točík a dostává dvě minuty. Nyní může být hostující hráč rád, že nedostal větší trest.

29:07
    A Dukla má možnost k vyrovnání. Autor předchozí branky si pomhl v souboji hákováním a jede pykat na trestnou lavici. Podaří se domácím vyrovnat?

27:45
    Tak je tomu skutčně tak. Na trestnou lavici odchází jeden z jihlavských za krosček.

22:55
    A je tu přesilová hra pro Motor. Peschout si jede odpykat svůj trest za faul loktem.

19:59
    Těsně před závěrečnou sirénou se dopustil faulem hostující Matoušek a Jihlava si zahraje v druhé části přesilovou hru.

17:34
    Aktivita hostů pokračuje a na trestnou lavici míří jihlavský Najman za hákování.

8:18
    A Jihlava si zahraje další přesilovou hru. Za hákování si jede sednout jeden z hráčů Motoru. Podaří se Dukle skórovat?

5:32
    A bude se hrát po čtyřech na obou stranách. Ex-jihlavský Marcilis hrající za Motor dostává dvě minuty za hákování.

4:13
    A jetu první přesilová hra zápasu, kterou si zahrají hráči Motoru. Bambula se zbytečně provinil nedovoleným bráněním a je vyloučen na dvě minuty.

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Dufek), 37. Pospíchal (Kousal, Anděl), 40. Dufek (Bambula), 58. Dufek (Anděl, Najman), 59. Hohl – 26. Rob, 29. Sloboda (Michal)

HC Dukla Jihlava: Škarek – Váňa, Pospíchal, Srnský, Půža, Kadlec, Hohl – Kousal, Najman, Anděl – Bambula, Dvořák, Dufek – Kolouch, Vala, Peschout
    HC Motor České Budějovice: Kváča – Svoboda, Žáček, Matoušek, Radoš, Klinecký, Michal, Benda – Marcilis, Šuhaj, Panáček – Sloboda, Pixa, Doktor – Šulek, Rob, Točík

Rozhodčí: Horinek – Polák, Rampír