Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
konec
SP - sprinty mužů a žen, Lahti
M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR)
Martin Dvořák
Výsledky kvalifikace žen:
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
Výsledky kvalifikace mužů:
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru žen
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.
Průběžné pořadí světového poháru mužů
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug Jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
Výsledky kvalifikace mužů:
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru žen
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.
Průběžné pořadí světového poháru mužů
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug Jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
1. Emil Iversen (NOR) 3:08,1
2. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,0,3
3. Petter Northug Jr. (NOR) +0,07
4. Federico Pellegrino (ITA) +1,00
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1,02
6. Eirik Brandsdal (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:33,81
2. Jessica Digginsová (USA) +0,25
3. Heidi Wengová (NOR) +0,31
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0,41
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +2,27
6. Hanna Falková (SWE) +18,40
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Jessica Digginsová (USA)
Hanna Falková (SWE)
Heidi Wengová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
1. Federico Pellegrino (ITA) 3:14,41
2. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,67
3. Håvard Solås Taugbøl (NOR) +0,96
4. Nikolaj Morilov (RUS) +1,29
5. Andrew Young (GBR) +1,68
6. Sondre Turvoll Fossli (NOR) +1,87
Håvard Solås Taugbøl (NOR)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Andrew Young (GBR)
Nikolaj Morilov (RUS)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
1. Emil Iversen (NOR) 3:09,02
2. Eirik Brandsdal (NOR) +0,10
3. Petter Northug Jr. (NOR) +0,19
4. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,27
5. Pål Golberg (NOR) +0,80
6. Alexej Peťuchov (RUS) +0,99
Emil Iversen (NOR)
Pål Golberg (NOR)
Petter Northug Jr. (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Alexej Peťuchov (RUS)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Jessica Digginsová (USA)
Hanna Falková (SWE)
Heidi Wengová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
1. Heidi Wengová (NOR) 3:33,21
2. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +0,24
3. Therese Johaugová (NOR) +0,87
4. Stina Nilssonová (SWE) +0,92
5. Sadie Bjornsenová (USA) +1,75
6. Anne Kyllönenová (FIN) +1,97
Heidi Wengová (NOR)
Therese Johaugová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Sadie Bjornsenová (USA)
Stina Nilssonová (SWE)
Anne Kyllönenová (FIN)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:28,62
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0,27
3. Jessica Digginsová (USA) +0,45
4. Hanna Falková (SWE) +1,10
5. Mari Eideová (NOR) +6,75
6. Hanna Kolbová (GER) +17,30
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Hanna Falková (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Mari Eideová (NOR)
Hanna Kolbová (GER)
Petter Northug Jr. (NOR)
Alexej Peťuchov (RUS)
Emil Iversen (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Finn Hågen Krogh (NOR)
Pål Golberg (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Håvard Solås Taugbøl (NOR)
Nikolaj Morilov (RUS)
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Andrew Young (GBR)
1. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 3:10,92
2. Andrew Young (GBR) +0,01
3. Teodor Peterson (SWE) +0,02
4. Mathias Rundgreen (NOR) +3,14
5. Hirojuki Mijazawa (JPN) +3,91
6. Jovian Hediger (SUI) DQ
Sondre Turvoll Fossli (NOR)
Teodor Peterson (SWE)
Andrew Young (GBR)
Mathias Rundgreen (NOR)
Hirojuki Mijazawa (JPN)
Jovian Hediger (SUI)
1. Håvard Solås Taugbøl (NOR) 3:12,61
2. Nikolaj Morilov (RUS) +2,00
3. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +7,70
4. Ola Vigen Hattestad (NOR) +13,83
5. Johan Edin (SWE) +17,93
6. Matias Strandvall (FIN) +30,28
Ola Vigen Hattestad (NOR)
Håvard Solås Taugbøl (NOR)
Matias Strandvall (FIN)
Martin Løwstrøm Nyenget (NOR)
Nikolaj Morilov (RUS)
Johan Edin (SWE)
1. Pål Golberg (NOR) 3:11,84
2. Federico Pellegrino (ITA) +0,03
3. Jöri Kindschi (SUI) +0,96
4. Andrej Parfjonov (RUS) +1,67
5. Peeter Kümmel (EST) +2,01
6. Ristomatti Hakola (FIN) +10,52
Federico Pellegrino (ITA)
Pål Golberg (NOR)
Ristomatti Hakola (FIN)
Andrej Parfjonov (RUS)
Peeter Kümmel (EST)
Jöri Kindschi (SUI)
1. Emil Iversen (NOR) 3:07,17
2. Eirik Brandsdal (NOR) +0,32
3. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +0,36
4. Finn Hågen Krogh (NOR) +0,60
5. Dominik Baldauf (AUT) +1,85
6. Emil Jönsson (SWE) +3,22
Finn Hågen Krogh (NOR)
Emil Iversen (NOR)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Eirik Brandsdal (NOR)
Emil Jönsson (SWE)
Dominik Baldauf (AUT)
1. Petter Northug Jr. (NOR) 3:09,16
2. Alexej Peťuchov (RUS) +0,26
3. Martti Jylhä (FIN) +0,31
4. Simeon Hamilton (USA) +0,60
5. Renaud Jay (FRA) +0,84
6. Karl-Johan Westberg (SWE) +2,03
Martti Jylhä (FIN)
Petter Northug Jr. (NOR)
Simeon Hamilton (USA)
Renaud Jay (FRA)
Alexej Peťuchov (RUS)
Karl-Johan Westberg (SWE)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Mari Eideová (NOR)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Jessica Digginsová (USA)
Hanna Falková (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Therese Johaugová (NOR)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Anne Kyllönenová (FIN)
Hanna Kolbová (GER)
Heidi Wengová (NOR)
Stina Nilssonová (SWE)
1. Heidi Wengová (NOR) 3:35,90
2. Stina Nilssonová (SWE) +0,27
3. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +0,35
4. Sandra Ringwaldová (GER) +0,51
5. Anamarija Lampičová (SLO) +0,92
6. Ragnhild Hagaová (NOR) +1,09
Heidi Wengová (NOR)
Sandra Ringwaldová (GER)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Stina Nilssonová (SWE)
Anamarija Lampičová (SLO)
Ragnhild Hagaová (NOR)
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
3. Anne Kyllönenová (FIN)
4. Hanna Kolbová (GER)
5. Linn Sömskarová (SWE)
6. Nika Razingerová (SLO)
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Linn Sömskarová (SWE)
Anne Kyllönenová (FIN)
Hanna Kolbová (GER)
Nika Razingerová (SLO)
Therese Johaugová (NOR)
1. Hanna Falková (SWE) 3:35,71
2. Sadie Bjornsenová (USA) +0,25
3. Denise Herrmannová (GER) +0,74
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1,13
5. Ida Sargentová (USA) +2,50
6. Alenka Čebašeková (SLO) +5,12
Hanna Falková (SWE)
Sadie Bjornsenová (USA)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Hanna Kolbová (GER)
Ida Sargentová (USA)
Alenka Čebašeková (SLO)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:31,17
2. Jessica Digginsová (USA) +0,53
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1,94
4. Ilaria Debertolisová (ITA) +3,68
5. Elin Mohlinová (SWE) +4,08
6. Jevgenija Šapovalovová (RUS) +4,38
Jessica Digginsová (USA)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Jevgenija Šapovalovová (RUS)
Elin Mohlinová (SWE)
Ilaria Debertolisová (ITA)
1. Ingvild Flugstad Østbergová 3:31,97
2. Mari Eideová +1,07
3. Sophie Caldwellová +1,26
4. Lucia Angerová +5,29
5. Greta Laurentová +7,39
6. Laura Mononenová +7,69
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Mari Eideová (NOR)
Sophie Caldwellová (USA)
Lucia Angerová (GER)
Greta Laurentová (ITA)
Laura Mononenová (FIN)
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu žen:
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů.
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů:
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.