Sjezd žen, La Thuile | Vítěz: N. Fanchiniová (ITA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Chamonix | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS130, Lahti | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130 | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
konec
SP - sprinty mužů a žen, Lahti
M. Fallaová (NOR) a E. Iversen (NOR)
České lyžování v dnešních sprintech své zástupce nemělo.
|
||
Dnešního sprintu se nezúčastnil žádný z českých reprezentantů.
|
Výsledky kvalifikace žen:
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
Výsledky kvalifikace mužů:
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru žen
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.
Průběžné pořadí světového poháru mužů
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug Jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
1. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
5. Mari Eideová (NOR)
6. Sophie Caldwellová (USA)
7. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
8. Heidi Wengová (NOR)
9. Hanna Falková (SWE)
Výsledky kvalifikace mužů:
1. Martti Jylhä (FIN)
2. Federico Pellegrino (ITA)
3. Finn Hågen Krogh (NOR)
4. Emil Iversen (NOR)
5. Pål Golberg (NOR)
6. Ristomatti Hakola (FIN)
7. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
8. Petter Northug Jr. (NOR)
9. Eirik Brandsdal (NOR)
Průběžné pořadí sprintu žen
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 480 b.
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 476 b.
3. Stina Nilssonová (SWE) 474 b.
4. Heidi Wengová (NOR) 252 b.
5. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 238 b.
...
34. Alena Procházková (SVK) 41 b.
51. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí světového poháru žen
1. Therese Johaugová (NOR) 1859 bodů
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1651 b.
3. Heidi Wengová (NOR) 1393 b.
4. Charlotte Kallaová (SWE) 968 b.
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 818 b.
...
32. Petra Nováková (CZE) 161 b.
55. Alena Procházková (SVK) 41 b.
81. Karolina Grohová (CZE) 10 b.
Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Federico Pellegrino (ITA) 415 bodů
2. Petter Northug Jr. (NOR) 308 b.
3. Finn Hågen Krogh (NOR) 252 b.
4. Baptiste Gros (FRA) 250 b.
5. Sondre Turvoll Fossli (NOR) 244 b.
Průběžné pořadí světového poháru mužů
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1817 bodů
2. Finn Hågen Krogh (NOR) 1074 b.
3. Petter Northug Jr. (NOR) 1031 b.
4. Sergej Usťugov (RUS) 877 b.
5. Niklas Dyrhaug (NOR) 825 b.
...
38. Martin Jakš (CZE) 133 b.
Martin Dvořák