New Jersey – NY Islanders | 0:1 (kon.) | | | Carolina – San Jose | 5:2 (kon.) | | | Columbus – Buffalo | 0:4 (kon.) |
Montreal – Philadelphia | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Calgary – Vancouver | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Tampa | 2:4 (kon.) |
SK Karviná – Mor. Budějovice | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Řisuty – Klášterec nO | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vrchlabí – Klatovy | 4:3 (kon.) |
Nymburk – Děčín | 4:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Břeclav | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Val. Meziříčí | 4:3 (kon.) |
Technika Brno – Opava | 5:1 (kon.) | | | Kolín – Písek | 5:2 (kon.) | | | Sokolov – Jindř. Hradec | 7:2 (kon.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 2:5 (kon.) | | | Vsetín – SHK Hodonín | 6:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Pelhřimov | 0:0 (zruš.) |
Kobra – Trutnov | 4:1 (kon.) | | | Tábor – Bílina | 12:1 (kon.) |
Vsetín – Havlíčkův Brod | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Třinec | 5:3 (kon.) | | | Opava – Kladno | 4:3 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Zlín | 1:6 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) |
Slavia – Liberec | 5:7 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 8:4 (kon.) | | | Poruba – Č. Budějovice | 2:8 (kon.) |
HC Plzeň – Olomouc | 7:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 9:3 (kon.) | | | Letňany – K. Vary | 1:3 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Olomouc – Pardubice | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta | 0:5 (kon.) |
Zlín – Mountfield HK | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 7:2 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 4:3 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 2:6 (kon.) | | | Vítkovice – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) |
Petr Polesný tým – VER Selb | 11:6 (kon.) |
Benátky n/J – Most | 4:1 (kon.) | | | Třebíč – Šumperk | 3:4 (kon.) |
Veselí nLuž. – Milevsko | 6:2 (kon.) | | | David Servis – Č. Krumlov | 12:2 (kon.) | | | Velká Bíteš – Blansko | 5:2 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 5:3 (kon.) | | | Rožnov p. R. – H. Benešov | 5:4 (kon.) | | | Studénka – Orlová | 5:4 (kon.) |
Nejdek – Chotíkov | 4:2 (kon.) | | | HC Rokycany – Kaznějov | 5:3 (kon.) | | | Příbram – Mělník | 4:1 (kon.) |
Lev Benešov – V.Popovice | 4:4 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 8:7 (kon.) | | | Vlašim – Rakovník | 4:2 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Turnov | 6:3 (kon.) | | | Jesenice – Černošice | 2:3 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Kobra Praha B – Olympik | 6:3 (kon.) |
Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Dolný Kubín – SHK Mustangové | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Okanagan Hockey Club | 11:2 (kon.) |
Kadaň – Louny | 4:9 (kon.) | | | Roudnice – HC Lovosice | 8:7 (1:0 po s.n.) |
konec
HC Benátky nad Jizerou
4:1
(1:0, 3:0, 0:1)
HC Most
53:11
|
Benátečtí jdou na tři vteřiny do tří. Vyloučen domácí Jiří Černoch za vysokou hůl.
|
|
51:14
|
Vyloučen domácí Jiří Kurka za napadení.
|
|
46:51
|
Vyloučen hostující Ondřej Havlíček za hákování.
|
|
33:54
|
Vyloučen hostující Tomáš Doležal za držení.
|
|
31:16
|
Vyloučen domácí Dominik Hrníčko za držení hole.
|
|
29:51
|
Vyloučen hostující David Cvrk za hákování.
|
|
18:10
|
Znovu se vylučuje. Potrestán hostující Jiří Zeman za napadení.
|
|
17:44
|
Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Tomáš Doležal za hrubost, u domácích Radek Hubáček taktéž za hrubost.
|
|
14:28
|
Vyloučen hostující Vojtěch Kubinčák za nedovolené bránění.
|
|
4:38
|
Vyloučen domácí Jan Víšek za hákování.
|
|
4:04
|
Vyloučen hostující Daniel Hora za podražení.
|
Branky a nahrávky:
19. Černoch (Kurka, Pletka), 31. Lakatoš (Plodek, Víšek), 33. Víšek (Lakatoš), 36. Víšek (Lakatoš, Plodek) – 44. Havlíček (Alinč)
Rozhodčí: J. Jílek – M. Jílek, Šperl
Diváci: 281
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Novotný (Vacek) – Kalina, Havlín, Kurka, Hubáček, Ulrych, Pabiška – Hrníčko, Černoch, Pletka – Ordoš, Plodek, Špaček – Dlouhý, Lakatoš, Víšek – Havlas.
Náhradníci:
Trenér:
HC Most: Hanuljak (Mouček) – Cvrk, Hora, Strejček, Zeman, Černý, Šesták, Kokeš – Řehoř, Havlíček, Kubinčák – Smolka, Alinč, Doležal – Slavíček, Tauš, Nedrda – Hanzl, Rod.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Most: Hanuljak (Mouček) – Cvrk, Hora, Strejček, Zeman, Černý, Šesták, Kokeš – Řehoř, Havlíček, Kubinčák – Smolka, Alinč, Doležal – Slavíček, Tauš, Nedrda – Hanzl, Rod.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: J. Jílek – M. Jílek, Šperl
Diváci: 281
Ondřej Nejedlo