Sporting – Boavista 2:0 (kon.)
Sporting Lisabon
2:0 (2:0)
Boavista FC
Pondělí 22.02.2016, 21:00 • Estádio José Alvalade (Lisboa). • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný večer a dobrou noc. Na shledanou. (23:02:19)

Druhá půle gól nepřinesla, ačkoliv oba týmy mu byly hodně blízko. Nejprve trefil tyč na začátku druhého poločasu hostující Martinez, deset minut před koncem jej pak napodobil Zeegelaar. Hosté měli i další šance a mohli několikrát zdramatizovat duel, naopak soupeř mohl přidat definitivní pojistku, nestalo se však ani jedno, ani druhé. Sporting si dokráčel pro zaslouženou výhru.

90+4

90+3
    Sampaio naskočil do brankáře a následovat nemůže nic jiného, než odpískání nedovoleného zákroku. Duel za malý moment skončí.

90+2
    Patrício vyběhl z brankové čáry a míč po rohovém kopu vyboxoval, soupeř si ale vzápětí vydobyl další roh.

90+1
    Tak ještě tři minuty se budou hrát.

89
    Nyní se hostující tým provinil faulem a musí se stáhnout na svoji polovinu. Za chvíli bude základní hrací doba u konce.

88
    Nepřesná přihrávka hostů končí u Patrícia, který rychle sebral míč do rukou.

87
    Držení míče: 66 % – 34 %.

85
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Mario, přichází Pereira.

83
    Na druhé straně musel Patrício rychle ven z brány, aby byl u míče jako první, schoval jej do rukavic.
    81.

81
    Tak tohle byla tutovka. Mika nejprve vyrazil ránu bez přípravy pouze před sebe, k dorážce se dostal Zeegelaar, ovšem trefil pouze bližší tyč, od které se míč odrazil a projel podél brankové čáry, aby se nakonec dostal k jednomu z hráčů Boavisty.

80
    Žlutou kartu dostává Figueiredo (Boavista FC).

79
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Martinez, přichází Silva J..

78
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Martins, přichází Aquilani.
    78.

78
    Po chybě v rozehrávce se ale do šance dostal de Carvalho Santos, mířil ke vzdálenější tyči, ovšem Patrício předvedl výborný zákrok a rychlým skokem míč vyrazil.