N.Novgorod – Jokerit 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 3:0 (kon.)
HC Slovan – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:0 (1:0, 0:0, 0:0) Stav série: 2:1
Jokerit Helsinky
Čtvrtek 25.02.2016, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Play-off KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u dalšího online přenosu. (19:37:27)

Novgorod se díky jediné brance celého zápasu ujímá v sérii vedení 2:1 a v tuto chvíli je blíže postupu do čtvrtfinále KHL. Zápas rozhodl brankou v deváté minutě Artjom Aljajev.

Nejlepší střelec minulého ročníku KHL - Steve Moses, má zatím v play-off na svém kontě jednu asistenci. Vedení SKA čeká od amerického útočníka jistě lepší výkony!

59:57
    Domácí vyhráli důležité vhazování, je rozhodnuto.

59:54
    Zakázané uvolnění Novgorodu. Domácí si šest sekund před koncem vyžádali oddechový čas.

59:27
    Jokerit se nakonec dostal do útočného pásma, čas rychle běží.

59:05
    Domácí vytlačili Žolíky do jejich obranné třetiny a nepouštějí je před Proskurjakova.

58:30
    Karlsson odjíždí na střídačku Jokeritu, hosté zkouší hru bez brankáře!

57:51
    Novgorod teď hodně znepříjemňuje Jokeritu rozehrávku a podařilo se mu otupit hostující převahu.

56:22
    Domácím se teď nějaký čas dařilo držet hru daleko od své branky, ale Jokerit už je opět u kotouče.

55:00
    Jokeritu však rychle ubývá čas na vyrovnání. Do konce normální hrací doby už zbývá jen pět minut a optická převaha Žolíků stále nenese své ovoce.

53:48
    Začíná se hrát na jednu branku, Proskurjakov musí být neustále ve střehu. Ustojí tohle Novgorod a uhájí hubené vedení?

52:23
    Novgorod se teď začal soustředit hlavně na obranu a možná je chybou, že dává více prostoru Jokeritu. Hosté si vytvářejí trvalejší tlak.

51:11
    Larsen pálil od modré, ale kotouč mířil přímo na Proskurjakova, který tak měl snadnou práci.

50:00
    Polovina třetí třetiny je minulostí a stav utkání je stále určen brankou Novgorodu z 9. minuty zápasu. Dočkáme se vůbec ještě nějakého gólu?

48:59
    Hra 4 na 4 žádnou zajímavou situaci nepřinesla a oba vyloučení hráči se nyní vrací na led.

46:59
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Alexander Budkin – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Pascal Pelletier – 2 min., sekání).

46:57
    Jokerit si vytvořil velkou šanci, ale Proskurjakov se rozvalil ve své bráně a nepustil kotouč za svá záda.