Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 3:2 (kon.) | Toronto – Carolina 3:1 (kon.)
Florida – Arizona 3:2 (kon.) | Chicago – Nashville 1:3 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 1:2 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:6 (kon.) | Calgary – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Vancouver – Ottawa 5:3 (kon.)
Los Angeles – Edmonton 2:1 (kon.)
Calgary Flames
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
New York Islanders
Pátek 26.02.2016, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:50:29)

New York Islanders: 12

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Ostrovanů, kteří byli o něco lepším týmem. Domácí se díky gólu Hudlera z páté minuty zápasu dlouho drželi ve vedení, ale spíše to bylo střeleckou nemohoucností soupeře a hlavně dobrým výkonem gólmana Ortia. Ostrované se dnes na gól velmi natrápili, i tak si nakonec z Calgary odváží vítězství.

64:42 Josh BAILEY - 1:2

64:42
    Islanders právě vstřelili branku!
    Skvělou práci odvedl Tavares, který na sebe navázal hráče u mantinelu, odkud se dokázal odpoutat a přihrát před branku, kde stál JOSH BAILEY. Ten nastavil hůl a poslal puk za záda přesouvajícího se Ortia. Asistence: John Tavares a Travis Hamonic.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:54
    Giordano trefuje z levé strany brankovou konstrukci!

63:18
    Oddechový čas pro domácí.

63:10
    Tavarese si hlídá Monahan a nepouští ho ke střele.

62:30
    Polovina prodloužení je za námi, Brodiemu sjel puk z hole a nemohl tak vystřelit z pravé strany.

62:13
    Giordano pálí, ale branku Haláka netrefuje.

61:41
    Hamonic zablokoval střelu Gaudreaua z pravé strany.

60:50
    Na druhé straně se blýskl dobrým obranným zákrokem Giordano.

60:20
    Halák zasahuje ve spolupráci s Leddym po střele Monahana.

60:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 5. Hudler (Monahan, Gaudreau) – 50. Hickey (Martin, Cizikas), 65. Bailey (Tavares, Hamonic)

Calgary Flames: Ortio (Hiller) – Giordano, Brodie, Engelland, Hamilton, Wotherspoon, Nakládal – Gaudreau, Monahan, Hudler – Colborne, Backlund, Frolík – Ferland, Bennett, Jones – Bouma, Stajan, Bollig
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, Hickey, Hamonic, Strait, Židlický – Bailey, Tavares, Strome – Kuljomin, Nielsen, Okposo – Lee, Nelson, Clutterbuck – Martin, Cizikas, Bernier

Rozhodčí: Kowal, Watson – Driscoll, Mach

Diváci: 19 289