Augsburg – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 3:1 (kon.)

Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Tohle je zkrátka německá Bundesliga! Pět minut, tři branky.. Gladbachu se vůbec nepovedl vstup do druhého poločasu, to však hosty mrzet nemusí, neboť srovnávají na 2:2! Na pravou stranu dostal přihrávku Elvedi, který skvěle našel FABIANA JOHNSONA, a ten přízemní střelou překonal Hitze!
    53. CAIUBY - 2:1

53
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Tak, pozor! Domácí celek potvrzuje skvělý vstup do druhého poločasu, a během tří minut dokázal otočit skóre dnešního zápasu! Ve středu hřiště se odrazil míč na nohu Jana Morávka, jehož rána byla zblokovaná. Odražený míč se však dostal přímo na nohu CAIUBYHO, který poslal míč přesně k tyči!
    50. Alfred FINNBOGASON - 1:1

50
    A jako bych to přivolal! Augsburg hned na začátku druhého poločasu srovnává důležitou brankou na 1:1! Domácí celek kombinoval na útočné polovině, a ze střední vzdálenosti vypálil Kohr. Jeho ránu zblokoval jeden z hráčů hostujícího celku na pravou stranu, odkud odcentroval Verhaegh, a přesným centrem našel hlavu ALFREDA FINNBOGASONA, na jehož hlavičku neměl Sommer nárok!
    33. RAFFAEL - 0:1

33
    Aktivní Borussia jde po půl hodině hry do zaslouženého vedení! Mönchengladbach kombinoval na útočné polovině, a dobrou přihrávku do vápna dostal Wendt, centr švédského obránce byl ještě odvrácen. Wendt však následně našel Traorého, a ten přihrávkou z voleje našel RAFFAELA, který poslal míč pod břevno!

Jan Havlovic

Branky: 50. Finnbogason, 53. Caiuby – 33. Raffael (Traoré), 55. Johnson (Elvedi)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 9:2. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:8.
    FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Gouweleeuw, Klavan, Max – Morávek (46. Ku, 78. Janker), Kohr – Bobadilla (84. Esswein), Altintop, Caiuby – Finnbogason.
    Náhradníci: Manninger – Stafylidis, Esswein, Werner, Janker, Ku, Či Tong-won.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Nordtveit, Wendt – Traoré (67. Herrmann), Dahoud (64. Hinteregger), Xhaka (C), Johnson – T. Hazard (86. Brouwers), Raffael.
    Náhradníci: Sippel – Brouwers, Hinteregger, Herrmann, J. Hofmann, Korb, Hrgota.

Rozhodčí: Knut Kircher – Christ, Aarnink (vš. Německo)