ME - hromadný start žen 12,5 km, Ťumeň | Vítěz: L. Kummerová (GER) (kon.) | | | ME - hromadný start mužů 15 km, Ťumeň | Vítěz: F. Graf (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Kombinace žen, SuperG, Soldeu-El Tarter | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Kombinace žen, slalom, Soldeu-El Tarter | Vítěz: M.-M. Gagnonová (CAN) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2016 | (kon.) |
Muži HS140, Almaty | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
Skoky HS134, Val di Fiemme | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: M. Krog (NOR) (kon.) |
konec
SP - skoky HS134, Val di Fiemme
Vítěz: E. Frenzel (GER)
26
|
Miroslav Dvořák skočil hodně solidně! Na dané podmínky je výkon 108,5 metrů se slušnými stylovými známkami dostačující, stačí na pátou pozici! Tohle se celkem povedlo.
|
|
26
|
Připraven už je Miroslav Dvořák!
|
|
8
|
Bohužel Petr Kutal se nedostal za stometrovou hranici, je z toho 97 metrů a až pátá pozice, to na nějaké slušné umístění nevypadá.
|
|
8
|
Nyní už je připraven první český sdruženář Petr Kutal!
|
|
O účast v závěrečném závodu v rakouském Schönachu bude bojovat český sdruženář Miroslav Dvořák, do něho se kvalifikuje 30 nejlepších v průběžném pořadí SP. Dvořák včera obsadil 23. pozici a posunul se na 32. místo SP, na třicátého Rakušana Rehrla ztrácí 24 bodů. Na startu nedělního závodu bude i druhý český závodník Petr Kutal.
|
Výsledky skokanské části:
1. Eric Frenzel (GER) 116,3 bodů
2. Tobias Simon (GER) 110,2 bodů
3. Haavard Klemetsen (NOR) 104,6 bodů
4. Wilhelm Denifl (AUT) 100,3 bodů
5. Magnus Krog (NOR) 100,2 bodů
6. Martin Fritz (AUT) 99,5 bodů
7. Takehiro Watanabe (JPN) 99,3 bodů
8. Mario Seidl (AUT) 96,7 bodů
9. Philipp Orter (AUT) 94,9 bodů
10. Ben Berend (USA) 94,5 bodů
11. Szczepan Kupczak (POL) 94,4 bodů
12. Miroslav Dvořák (CZE) 93,6 bodů
13. Lukas Klapfer (AUT) 91,8 bodů
14. Fabian Riessle (GER) 91,1 bodů
15. Jörgen Graabak (NOR) 91,0 bodů
16. Laurent Muhlethaler (FRA) 89,8 bodů
17. Marjan Jelenko (SLO) 89,7 bodů
18. Jan Schmid (NOR) 89,1 bodů
19. Hideaki Nagai (JPN) 88,9 bodů
20. Manuel Faisst (GER) 88,6 bodů
21. Maxime Laheurte (FRA) 87,2 bodů
22. Ilkka Herola (FIN) 86,0 bodů
23. Johannes Rydzek (GER) 85,9 bodů
24. Aguri Šimizu (JPN) 85,7 bodů
25. Magnus Hovdal Moan (NOR) 84,4 bodů
26. Tim Hug (SUI) 83,1 bodů
26. Erněst Jachin (RUS) 83,1 bodů
28. Mikko Kokslien (NOR) 83,0 bodů
29. Nijaz Nabejev (RUS) 82,3 bodů
30. Tino Edelmann (GER) 80,9 bodů
30. Adam Cieslar (POL) 80,9 bodů
------------------------------------------
39. Petr Kutal (CZE) 68,0 bodů
Startovní listina:
1. Lukas Runggaldier (ITA)
2. Manuel Maierhofer (ITA)
3. Martin Fritz (AUT)
4. Ben Berend (USA)
5. Pong-ču Kim (KOR)
6. Erněst Jachin (RUS)
7. Han Hendrik Piho (EST)
8. Petr Kutal (CZE)
9. Nijaz Nabejev (RUS)
10. Laurent Muhlethaler (FRA)
11. Adam Loomis (USA)
12. Tobias Simon (GER)
13. Gasper Berlot (SLO)
14. Kail Piho (EST)
15. Raffaele Buzzi (ITA)
16. Če-un Pak (KOR)
17. Aguri Šimizu (JPN)
18. Antoine Gerard (FRA)
19. Armin Bauer (ITA)
20. Szczepan Kupczak (POL)
21. Tobias Haug (GER)
22. Lukas Runggaldier (ITA)
23. Adam Cieslar (POL)
24. Lukas Greiderer (AUT)
25. Marjan Jelenko (SLO)
26. Miroslav Dvořák (CZE)
27. Hideaki Nagai (JPN)
28. Taylor Fletcher (USA)
29. Takehiro Watanabe (JPN)
30. Jošito Watabe (JPN)
31. Tim Hug (SUI)
32. Mikko Kokslien (NOR)
33. Tino Edelmann (GER)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Samuel Costa (ITA)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Bryan Fletcher (USA)
38. Philipp Orter (AUT)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Magnus Hovdal Moan (NOR)
41. Francois Braud (FRA)
42. Manuel Faisst (GER)
43. Haavard Klemetsen (NOR)
44. Ilkka Herola (FIN)
45. Jan Schmid (NOR)
46. Lukas Klapfer (AUT)
47. Magnus Krog (NOR)
48. Bernhard Gruber (AUT)
49. Johannes Rydzek (GER)
50. Jörgen Graabak (NOR)
51. Fabian Riessle (GER)
52. Akito Watabe (JPN)
53. Eric Frenzel (GER)
1. Eric Frenzel (GER) 116,3 bodů
2. Tobias Simon (GER) 110,2 bodů
3. Haavard Klemetsen (NOR) 104,6 bodů
4. Wilhelm Denifl (AUT) 100,3 bodů
5. Magnus Krog (NOR) 100,2 bodů
6. Martin Fritz (AUT) 99,5 bodů
7. Takehiro Watanabe (JPN) 99,3 bodů
8. Mario Seidl (AUT) 96,7 bodů
9. Philipp Orter (AUT) 94,9 bodů
10. Ben Berend (USA) 94,5 bodů
11. Szczepan Kupczak (POL) 94,4 bodů
12. Miroslav Dvořák (CZE) 93,6 bodů
13. Lukas Klapfer (AUT) 91,8 bodů
14. Fabian Riessle (GER) 91,1 bodů
15. Jörgen Graabak (NOR) 91,0 bodů
16. Laurent Muhlethaler (FRA) 89,8 bodů
17. Marjan Jelenko (SLO) 89,7 bodů
18. Jan Schmid (NOR) 89,1 bodů
19. Hideaki Nagai (JPN) 88,9 bodů
20. Manuel Faisst (GER) 88,6 bodů
21. Maxime Laheurte (FRA) 87,2 bodů
22. Ilkka Herola (FIN) 86,0 bodů
23. Johannes Rydzek (GER) 85,9 bodů
24. Aguri Šimizu (JPN) 85,7 bodů
25. Magnus Hovdal Moan (NOR) 84,4 bodů
26. Tim Hug (SUI) 83,1 bodů
26. Erněst Jachin (RUS) 83,1 bodů
28. Mikko Kokslien (NOR) 83,0 bodů
29. Nijaz Nabejev (RUS) 82,3 bodů
30. Tino Edelmann (GER) 80,9 bodů
30. Adam Cieslar (POL) 80,9 bodů
------------------------------------------
39. Petr Kutal (CZE) 68,0 bodů
Startovní listina:
1. Lukas Runggaldier (ITA)
2. Manuel Maierhofer (ITA)
3. Martin Fritz (AUT)
4. Ben Berend (USA)
5. Pong-ču Kim (KOR)
6. Erněst Jachin (RUS)
7. Han Hendrik Piho (EST)
8. Petr Kutal (CZE)
9. Nijaz Nabejev (RUS)
10. Laurent Muhlethaler (FRA)
11. Adam Loomis (USA)
12. Tobias Simon (GER)
13. Gasper Berlot (SLO)
14. Kail Piho (EST)
15. Raffaele Buzzi (ITA)
16. Če-un Pak (KOR)
17. Aguri Šimizu (JPN)
18. Antoine Gerard (FRA)
19. Armin Bauer (ITA)
20. Szczepan Kupczak (POL)
21. Tobias Haug (GER)
22. Lukas Runggaldier (ITA)
23. Adam Cieslar (POL)
24. Lukas Greiderer (AUT)
25. Marjan Jelenko (SLO)
26. Miroslav Dvořák (CZE)
27. Hideaki Nagai (JPN)
28. Taylor Fletcher (USA)
29. Takehiro Watanabe (JPN)
30. Jošito Watabe (JPN)
31. Tim Hug (SUI)
32. Mikko Kokslien (NOR)
33. Tino Edelmann (GER)
34. Maxime Laheurte (FRA)
35. Samuel Costa (ITA)
36. Wilhelm Denifl (AUT)
37. Bryan Fletcher (USA)
38. Philipp Orter (AUT)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Magnus Hovdal Moan (NOR)
41. Francois Braud (FRA)
42. Manuel Faisst (GER)
43. Haavard Klemetsen (NOR)
44. Ilkka Herola (FIN)
45. Jan Schmid (NOR)
46. Lukas Klapfer (AUT)
47. Magnus Krog (NOR)
48. Bernhard Gruber (AUT)
49. Johannes Rydzek (GER)
50. Jörgen Graabak (NOR)
51. Fabian Riessle (GER)
52. Akito Watabe (JPN)
53. Eric Frenzel (GER)
Viktor Sandev